صفحه 420 از 1141 نخستنخست ... 320370410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430470520920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,191 تا 4,200 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Member hossein_sh_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    سلام
    آقا اگه واسه اعزام بیفتی مثلا نیرو انتظامی میشه دوباره درخواست بدی بیفتی ارتش؟
    آیا راهی هست ک خودتو بندازی ارتش؟
    سلام

باید دوره رو 2 ماه تمدید کنی، با اینکار یکبار دیگه از اول تو چرخه تقسیم میافتی ولی تضمینی نیست که حتما جای دیگه بشه، مثل دفعه اول هرجایی ممکنه اسمت در بیاد، فقط بعضی وقتا با این کار یه مشکلی پیش میاد، اینکه ممکنه نیروی مازاد حساب بشی، اونوقت تا صبح روز اعزام هم نمیدونی کدوم ارگان و کدوم شهر افتادی! دقیقا وقتی که سوار اتوبوس میشی بهت میگن که کجا میبرنت!
    اهل کوفه نبودن یعنی اینکه بدانیم تا حسین(ع) نیامده، ولی امر مسلم است.
    .Mechanics is the paradise of mathematical sciences, because by means of it one comes to the fruits of mathematics
    Leonardo da Vinci

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_sh_s نمایش پست ها
    سلام

باید دوره رو 2 ماه تمدید کنی، با اینکار یکبار دیگه از اول تو چرخه تقسیم میافتی ولی تضمینی نیست که حتما جای دیگه بشه، مثل دفعه اول هرجایی ممکنه اسمت در بیاد، فقط بعضی وقتا با این کار یه مشکلی پیش میاد، اینکه ممکنه نیروی مازاد حساب بشی، اونوقت تا صبح روز اعزام هم نمیدونی کدوم ارگان و کدوم شهر افتادی! دقیقا وقتی که سوار اتوبوس میشی بهت میگن که کجا میبرنت!
    شنیدم میشه قبل اعزام بری اون پادگان و اون ارگانی ک مد نظرته و اگه نامه پذیرش بگیری ازشون مثلا ارتش اونوقت دیگه ارگان ارتش میافتی آموزشی و بعدشم همونجایی ک نامه داری ازش.چیزی میدونین در این باره؟حقیقت اینه ک من نمیخوام به هیچ وجه س پ اه بیافتم و ارتشم شنیدم به مراتب خدمتش بی دردسرتره از ناجا.

رشته و دانشگاه
    مکانیک

شنیدم میشه قبل اعزام بری اون پادگان و اون ارگانی ک مد نظرته و اگه نامه پذیرش بگیری ازشون مثلا ارتش اونوقت دیگه ارگان ارتش میافتی آموزشی و بعدشم همونجایی ک نامه داری ازش.چیزی میدونین در این باره؟حقیقت اینه ک من نمیخوام به هیچ وجه س پ اه بیافتم و ارتشم شنیدم به مراتب خدمتش بی دردسرتره از ناجا.

منظورتون از نامه گرفتن همون امریه است؟
    ویرایش توسط ka003 : March 26th, 2015 در ساعت 04:22 AM دلیل: ویرایش نقل قول
    .Mechanics is the paradise of mathematical sciences, because by means of it one comes to the fruits of mathematics
    Leonardo da Vinci

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_sh_s نمایش پست ها
    منظورتون از نامه گرفتن همون امریه است؟
    نه.امریه نه.یه چیزی مثل پذیرش یا اعلام نیاز از اونجا

رشته و دانشگاه
    مکانیک

نه.امریه نه.یه چیزی مثل پذیرش یا اعلام نیاز از اونجا
    خب امریه هم اعلام نیازه!
    ولی در هر صورت برای گرفتن این نامه که امریه نیست باید شامل بند "پ" باشی، در این حالت بله، همونجایی که اعلام نیاز شده میافتی، نکته دیگه اینکه در همه حالات هر ارگانی که آموزشی رو اونجا باشی ادامه اش هم همون ارگانی، حتی اگه وسطش معافیت تحصیلی بگیری بعد از فراغت از تحصیل برای ادامه سربازی بازم همون ارگانی ولی به احتمال کمتر از 10 درصد ممکنه مکانش عوض بشه.
    Leonardo da Vinci

سلام دوستان، مشکل من یکم پیچیده شده! ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه مخصوصا که من خارج از ایران هستم و امکان مراجعه حضوری ندارم!
    من سال 89 از طریق بنیاد نخبگان اومدم نیرون و الان باید تا خرداد خودم رو معرفی کنم تا غیبت نخورم در حالی که الان مشغول به کار یا همون دوره پسا دکتری هستم و می خوام حداقل تا شهریور اینجا بمونم تا پروژه هم رو تکمیل کنم! یعنی 2 ماه غیبت! از طرفی بنیاد نخبگان هم به خاطر شزط معدل! دوباره نخبگی رو تایید نکرد (چون شنیده بودن اونها واسه غیبت نامه میدن)! الان به طور ضمنی پژوهشگاه صنعت نفت با امریه سربازی موافقت کرده ولی چند تا مشکل هست:
    1. گویا اگه غیبت داشته باشی نمی تونی امریه بگیری! می خواستم بدونم امکان رفع این مشکل هست؟ نظام وظیفه باید موافقت کنه؟!
    2. من بعد از لیسانس 3 ماه خدمت کردم تو نیرو دریایی ارتش (2 ماه آموزشی و 1 ماه سربازی) تو سایت شرکت نفت زده که نباید سربازی رفته باشی! این مشکل چطور؟ کجا باید موافقت کنه؟ ارتش، نیرو انتظامی یا شرکت نفت؟
    اصلا واسه حل این مشکلات (اگه شدنی هست) باید الان اقدام کنم یا بعد از گرفتن برگه سبز؟! واسه امریه چطور؟
    ممنون...
    Take into account that great love and achievements involve great risks.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط amir hooshang نمایش پست ها
    سلام دوستان، مشکل من یکم پیچیده شده! ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه مخصوصا که من خارج از ایران هستم و امکان مراجعه حضوری ندارم!
    من سال 89 از طریق بنیاد نخبگان اومدم نیرون و الان باید تا خرداد خودم رو معرفی کنم تا غیبت نخورم در حالی که الان مشغول به کار یا همون دوره پسا دکتری هستم و می خوام حداقل تا شهریور اینجا بمونم تا پروژه هم رو تکمیل کنم! یعنی 2 ماه غیبت! از طرفی بنیاد نخبگان هم به خاطر شزط معدل! دوباره نخبگی رو تایید نکرد (چون شنیده بودن اونها واسه غیبت نامه میدن)! الان به طور ضمنی پژوهشگاه صنعت نفت با امریه سربازی موافقت کرده ولی چند تا مشکل هست:
    1. گویا اگه غیبت داشته باشی نمی تونی امریه بگیری! می خواستم بدونم امکان رفع این مشکل هست؟ نظام وظیفه باید موافقت کنه؟!
    2. من بعد از لیسانس 3 ماه خدمت کردم تو نیرو دریایی ارتش (2 ماه آموزشی و 1 ماه سربازی) تو سایت شرکت نفت زده که نباید سربازی رفته باشی! این مشکل چطور؟ کجا باید موافقت کنه؟ ارتش، نیرو انتظامی یا شرکت نفت؟
    اصلا واسه حل این مشکلات (اگه شدنی هست) باید الان اقدام کنم یا بعد از گرفتن برگه سبز؟! واسه امریه چطور؟
    ممنون...
    کسی که خدمت قبلی داشته باشه نمیتونه امریه بگیره مگر اینکه یک پند پ خیلی قوی داشته باشی اون 3 ماهو پاک کنه من مشابه شو دیدم

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    کسی که خدمت قبلی داشته باشه نمیتونه امریه بگیره مگر اینکه یک پند پ خیلی قوی داشته باشی اون 3 ماهو پاک کنه من مشابه شو دیدم
    نیما جان ممنون، شما میدونی کسی که غیبت داشته باشه آیا میتونه از پروژه های کسری خدمت استفاده کنه؟
    Take into account that great love and achievements involve great risks.

Junior Member

سلام. قبلا که تو سایت خاتم میرفتم کد رهگیری رو میزدم مشخصاتم میومد. اما الان میگه کد رهگیری نادرسته. از طریق اطلاعات فردی هم میرم میگه نادرسته. یعنی چی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadcc نمایش پست ها
    سلام. قبلا که تو سایت خاتم میرفتم کد رهگیری رو میزدم مشخصاتم میومد. اما الان میگه کد رهگیری نادرسته. از طریق اطلاعات فردی هم میرم میگه نادرسته. یعنی چی؟
    من چک کردم مشکلی نداشت شاید حروف رمز رو درست وارد نمیکنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)