صفحه 425 از 1141 نخستنخست ... 325375415416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435475525925 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,241 تا 4,250 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام
    بچه ها یه سئوال داشتم ، خاتم برای امریه های برج4 اینور سال به کسی زنگ میزنه ؟ کسی خبر داره از کی شروع میکنن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mighat67 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من واسه امریه برج 4 میخواستم اقدام کنم، امروز که دفترچمو فرستادم افتادم برج 6، برج 4 پر شده بود. اگه فردا یا شنبه آینده درخواست تعجیل بزنم ممکنه قبول کنن؟معمولا چند روزه جواب درخواست رو میدن؟ ممنون.
    من فکر می کنم چون برج 4 تازه پر شده احتمال موافقت باهاش زیاد باشه من میگم همین امروز اقدام کن تا دیر نشده . من خودم واسه برج 2 تعجیل زدم که بعد دو هفته ام اصلا جوابی نیومد در صورتی که باید همون موقع یا حداکثر یک هفته ای جوابش میومد بعد از کلی پیگیری و زنگ زدن به تهران و این ور اون ور زدن هیچ جواب قانع کننده ای نگرفته ام چون جایی که واسه تعجیل اقدام کرده بودم گفت فقط واسه شما و دو نفر دیگه این جوری شده برای بقیه که اون روز اقدام کردن همه موافقت شده بود نمیدونم شاید قسمت نبوده ولی من به یه قانون رسیدم تو این مملکت هر کاری می خوای بکنی زودتر باید انجامش بدی چون معلوم نیست یک ساعت دیگه چه اتفاقی قراره بیفته!!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان اعزام 94/02/01 همین الان از قرارگاه خاتم اس ام اس به این مضمون اومد: برادر محترم: خدمت سربازی جنابعالی در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با تاریخ اعزام 94/02/01 قطعی گردید.منتظر تماس بعدی در نیمه دوم فروردین ماه باشید.(معاونت منابع انسانی و آموزش قرارگاه خاتم)...
    دوستان اطلاع دارن که برگ سبز تکمیلی بسیج رو باید چیکار کرد؟؟؟قبل اعزام برخی میگن برابر اصل کن و ... راهنمایی کنید ممنون میشم...

Junior Member

اقا برای من اس ام اس نیومد!زنگ زدم دیروز گفت پذیرش شدی .باید نگران باشم.

Junior Member

سلام دوستان من خیلی گیجم!!!!
    صبح یکی باهام تماس گرفت و گفت که با درخواست شما امریه شما موافقت نشده و منم کلی افسرده شدم!!
    الان ی اس ام اس از قرارگاه مرکز مثل دوست دیگر مون اومده که آقا شما تاییدی منتظر تماس بعدی ما در فروردین باشید !!!!!

حدس خودم اینه که چون من رشتم برق و به این موسسه ک مدارکمو دادم عمران ساحل وابسته ب قرب نوح که کارش ساخت موج شکن و بی ربطه قبول نکردن و تو ی پروژه و قرب دیگه میندازند شما عزیزان نظرتون چیه؟؟؟ الان من پذیرش شدم نشدم؟؟؟؟؟ خدا به خیر کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط overdub نمایش پست ها
    سلام دوستان من خیلی گیجم!!!!
    صبح یکی باهام تماس گرفت و گفت که با درخواست شما امریه شما موافقت نشده و منم کلی افسرده شدم!!
    الان ی اس ام اس از قرارگاه مرکز مثل دوست دیگر مون اومده که آقا شما تاییدی منتظر تماس بعدی ما در فروردین باشید !!!!!

حدس خودم اینه که چون من رشتم برق و به این موسسه ک مدارکمو دادم عمران ساحل وابسته ب قرب نوح که کارش ساخت موج شکن و بی ربطه قبول نکردن و تو ی پروژه و قرب دیگه میندازند شما عزیزان نظرتون چیه؟؟؟ الان من پذیرش شدم نشدم؟؟؟؟؟ خدا به خیر کنه
    داداس قرب نوح جواب ندادن؟؟موسسه عمران ساحل فقط کارش ساخت موج شکن که نیست بابا کلی اسکله صادرات نفت و گاز و از این چیزا دارن...نگران نباش انشالله که مشکلی نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jeffhone64 نمایش پست ها
    اقا برای من اس ام اس نیومد!زنگ زدم دیروز گفت پذیرش شدی .باید نگران باشم.
    داداش منم تلفنی تماس داشتم،گفتن که پذیرشت قطعی شده ولی هنوز اس ام اسی برام نیومده...نگران نباش مشکلی نیست اس ام اس هم میاد...شما از کجا پذیرش گرفتی؟؟

Junior Member

فوق عمران
    قرب نوح

اگه امریه شهرداری بگیری با توجه به اینکه آموزشیش س هست آیا مشکلی واسه ویزا امریکا بازم پیش میاد؟میشه نظر بدین.عجله دارم یکم

Junior Member

داداش دارم از نگرانی دیوونه میشم.اگر اس ام اس اومد یک ندا بدید.فردا برم تهران!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)