صفحه 456 از 1141 نخستنخست ... 356406446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466506556956 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,551 تا 4,560 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط dezss نمایش پست ها
    والا من تو فروم های دیگه مطالعه کردم خیلیا که تازه اسفند فرستادن برج 6 افتادن...برج 4 احتمال زیاد دیگه پر شده...در ضمن گرفتن برگ اعزام به خدمت کار یک روز نیست...تا واکسن ها رو بزنی...بری معاینه پزشک و غیره حداقل دو سه روز طول میکشه(توی دزفول که اینطوریه)....خوب با توجه به اینکه برگ اعزام نداری امیدی به امریه خاتم تو برج 4 دیگه نیست...البته از نظر من....شما اول دفترچه بفرست تاریخ اعزامت که مشخص شد اونوقت یک کاریش بکن...اگه برج 4 افتادی که نمیفتی درخواست تعویق به برج 6 بده و برای خاتم اقدام کن...اگه برج 6 افتادی که میفتی راحت برو تو سایت ثبت نام کن و مابقی ماجرا...اما اگر بر فرض محال برج 4 افتادی و نخواستی درخواست تعویق به برج 6 بدی به نظرم چشم انتظار اومدن بخشنامه سربازمعلمی بمون...البته احتمال اومدن بخشنامه سرباز معلمی خیلی پایینه
    سلام داداش
    من برج 6 افتادم تا کی باید تو سایت خاتم اسم بنویسم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    برگه سفید که میاد روش نوشته با نمره 4 روز اول نیازی نیست چون لباس بهتون میدن و میگن یک هفته بعد بیاید و توی اون یک هفته لباسارو سایز کنید
    بیرون بزنی بهتره چون وقتی میری اونجا ممکنه اذیتت کنن بهت گیر بدن
    یه سوال بگه سفیدی که امریه خاتم خورده چیزی توش نوشته که بفهمی امریه دارد هستی یا نه؟
    ببخشید این سوالم یه خورده ناجوره برگه سفید تا حالا به دستم نرسیده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MajidKhorasani نمایش پست ها
    یه سوال بگه سفیدی که امریه خاتم خورده چیزی توش نوشته که بفهمی امریه دارد هستی یا نه؟ ببخشید این سوالم یه خورده ناجوره برگه سفید تا حالا به دستم نرسیده!
    شما میتونید برگ سفیدتون رو از پلیس +10 دریافت کنید... باید توش نوشته شده باشه...نیرو یا سازمان بکار گیرنده:ستاد فرماندهی کل سپاه...مرکز آموزش:سپاه قرارگاه سازندگی خاتم (ص)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MajidKhorasani نمایش پست ها
    سلام داداش
    من برج 6 افتادم تا کی باید تو سایت خاتم اسم بنویسم؟
    از همین الان هم میتونید ثبت نام کنید...چرا که به محض اینکه وضعیت امریه های برج 4 مشخص شد شروع به بررسی بچه های برج 6 میکنن...ولی اینکه تا کی فرصت ثبت نام هست من میتونم تجربه خودم رو دراختیارتون بذارم...بچه هایی که برای برج 2 اقدام کرده بودن اواسط اسفندماه اطلاعاتشون از روی سایت پاک شده بود به این معنی که دیگه از اواسط اسفند برای بچه های برج 2 امکان ثبت نام نبود...

Junior Member

دوستان عزیزم سایت هم بروز رسانی شده...میتونن وضعیتشون رو ببین. واسه بنده وضعیت اعزام رو زده:سپاه قرارگاه سازندگي خاتم (ص)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rainbow666 نمایش پست ها
    دوستان عزیزم سایت هم بروز رسانی شده...میتونن وضعیتشون رو ببین. واسه بنده وضعیت اعزام رو زده:سپاه قرارگاه سازندگي خاتم (ص)
    دقیقا مطابق و مشابه با برگ سفید...دوستانی که برگ سبز ندارن هنوز با کسی برای مشخص شدن محل آموزشی تماس گرفته نشده؟؟
    ویرایش توسط dezss : April 11th, 2015 در ساعت 12:04 PM

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با توجه به استقبال جوانان در نیمه دوم سال ۹۳ و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده جهت استفاده بهینه از خدمت کارکنان وظیفه فعلاً بحث ضرورت افزایش مدت خدمت سربازی منتفی شد.http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940122000259

سلام دوستان
    من 27 سالمه.آیا ارزش داره به خاطر امیریه 2 ماه خدمتم عقب بندازم و از اونورم 3 ماه اضافه برم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_diablo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 27 سالمه.آیا ارزش داره به خاطر امیریه 2 ماه خدمتم عقب بندازم و از اونورم 3 ماه اضافه برم ؟
    دوست عزیز منم 27 سالم هست. جواب سوال شما بستگی به خیلی از عوامل داره. جواب سر راست نداره. کسی نمی تونه به جای کس دیگه ای تصمیم بگیره.

Junior Member

از دوستان امریه خاتم اردیبهشت ماه (تکمیلی دار) کسی هست تو سایت؟؟؟دو اردیبهشت کرج.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)