صفحه 467 از 1141 نخستنخست ... 367417457458459460461462463464465466467468469470471472473474475476477517567967 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,661 تا 4,670 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

دوست عزیز
    اول شما تو سایت ثبت نام می کنی و مشخصات فردی و تحصیلی را وارد و اسکن عکس و اسکن نامه معرفی دانشگاه به نظام وظیفه رو در سایت آپلود می کنید. از تاریخ بیستم ماه های زوج به بعد با کد ملی یا شماره پیگیری نتایج رو می تونید مشاهده کنید.
    مرحله سخت همین مرحله است و مصاحبه و گزینش به نظر فرمالیته میاد و مشکلی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط majidmirzaei نمایش پست ها
    سلام . آقای توکلی شما زمانی که میخواین گواهی بسیجتونو از پایگاه بگیرین ازشون بخواین یه دو ماه بیشتر براتون بزنه شرایطتونم بگین به احتمال خیلی زیاد قبول میکنن.
    فقط یه سوالی برام پیش اومد.شما منظورتون از برگ سبز همون برگ اعزامه؟ آخه جدیدا بلافاصله بعد از ارسال دفترچه برگ اعزامتونو بهتون میدن .از همون روز هم میتونین برا خاتم ثبت نام کنین
    بله منظورم همونه که شما فرمودین. راستیتش اینکه میبینید من اینقدر از مرحله پرتم و اطلاعاتم راجع به این چیزا اینقدر کمه اینه که تا همین اواخر هم من فکر میکردم با نمره چشم معافیت پزشکی میگیرم که با قانون جدید دیگه تهش معاف از رزم میشم. سر همین نه حواسم به این بود که بسیج جور کنم واسه روز مبادا نه چیز زیادی راجع به چند و چون سربازی و امریه میدونم. ممنون از جوابتون جناب میرزایی

Junior Member

ببخشید اونای که قبلا آموزشی قرار گاه خاتم پادگان خاتمی یزد رفتن .ایا سخت می گیرن و انگشتر اگر در دستت باشه گیر میدن یا نه ؟ با تشکر

Junior Member

سلام رفقای عزیز.آقایون من دیپلم کامپیوتر و فوق دیپلم انیمیشن دارم برای گرفتن امریه به چه جاهایی میتونم مراجعه کنم از شزایط پنج کانه امریه تاهل رو هم دارم فقط نمیدونم باعاث کجا دنبالش باشم جایی که بتونم از وقتم مفید استفاده کنم یا اوقات فراغت بیشتری داشته باشه.رفقت هر اطلاعاتی دارید دمتون گرم راهنمایی کنید نمیخوام عمرمو به بوق بدم ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

نقل قول نوشته اصلی توسط hawrea نمایش پست ها
    ببخشید اونای که قبلا آموزشی قرار گاه خاتم پادگان خاتمی یزد رفتن .ایا سخت می گیرن و انگشتر اگر در دستت باشه گیر میدن یا نه ؟ با تشکر
    اصلن سخت نیست. نگران نباش.انگشتر هم میخوای ببر کسی کاری نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط sfarzadsolid نمایش پست ها
    سلام من ارشد مهندسی برق مخابرات هستم معدلم هم 18.03 هست
    بیست و نه بهمن فارقالتحصیل شدم)93(
    واسه سرباز معلمی استان خوزستان شانسی دارم؟؟؟/
    امسال اصلا سرباز معلم نمیگیرن ...!!!!!!!!!!

Junior Member

آقا یکی نیست جواب مارو بده.بنظرتون من با شرایطی که تو پست های قبلی گفتم و با این وجود که رشتم نرم افزاره دانشگاه دولتی شیراز شانسی واسه قبولی تو خاتم دارم؟به کارم واردم اختراع هم کردم اما چون پیگیری می خواست نشد ثبت کنم.نمیدونم چطوری نمونه کارامو به خاتم نشون بدم که بشناسن منو.؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

نقل قول نوشته اصلی توسط reza029 نمایش پست ها
    آقا یکی نیست جواب مارو بده.بنظرتون من با شرایطی که تو پست های قبلی گفتم و با این وجود که رشتم نرم افزاره دانشگاه دولتی شیراز شانسی واسه قبولی تو خاتم دارم؟به کارم واردم اختراع هم کردم اما چون پیگیری می خواست نشد ثبت کنم.نمیدونم چطوری نمونه کارامو به خاتم نشون بدم که بشناسن منو.؟؟
    خودت مستقیما به قرب ها زنگ بزن و شرایططو بگو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc, Industrial Management, Allameh Tabataba'i University

سلام علیرضا
    با این حساب شما الآن تو قرارگاه خاتم خدمت میکنید، الآن کجایید؟ راضی هستید؟ قرارگاه توصیه میکنید؟ حقوقش چجوریه؟
    ببخشید سوالام زیاد شد.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    اصلن سخت نیست. نگران نباش.انگشتر هم میخوای ببر کسی کاری نداره
    سلام آقا علیرضا...طول دوره‌ی آموزشی اونجا چند روزه؟؟؟بجز دوره آموزشی یک دوره آشنایی با قرارگاه هم باید بریم؟؟؟سخت گیری تو پادگان چطوری بود؟؟؟میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟؟از یکی شنیده بودم بچه های قرارگاه خاتم تمرینات رژه ندارن میخواستم ببینم همینطوره یا نه؟؟؟وضعیت بهداشتی و نظافت اونجا چطوره؟؟امکانش هست که هر روز استحمام انجام بدیم یا فقط روزای مشخصی امکانش هست؟؟آسایشگاه بچه های قرارگاه از بقیه جداست؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)