صفحه 477 از 1141 نخستنخست ... 377427467468469470471472473474475476477478479480481482483484485486487527577977 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,761 تا 4,770 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

من مدارکمو براشون پست کردم.
    والا یه امریه دیگه هم تو قوه قضایییه تهران گیرم اومده که نمی دونم کسری بسیجی رو قبول میکنن یا نه برا همین دودلم که برم عسلویه یا قوه قضاییه.
    شماها نمی دونین کسری قبول میکنن یا نه؟
    22 روز سرکار،8 روز استراحت،ماهی یه 300 یا 400 هم میدن.امریه عسلویه پروژه ای هستش برا همین یکم شاید سخت باشه.

Junior Member

تا جایی که من میدونم واسه قوه قضاییه حتما باید یکی از شرایط: متاهل بودن، معاف از رزم، ایثارگر و ..... رو داشته باشی.
    در مورد کسی خدمت هم دقیق نمیدونم ولی معمولا ادارات کمتر کسری رو قبول میکنن و بعضی جاها هم اصلا قبول نمی کنند. باز باید بپرسید دقیقشو. شرکت عمران ساحل از اسمش مشخصه که شرکت عمرانیه، شما چه طور گفتید که شرکت نفتیه؟
    راستی منظورتون از اینکه گفتید امریه عسلویه به دلیل پروژه ای بودن سخته چیه؟

شرکت عمران ساحل کارش تو مخازن نفتی و اینجور چیزاس...به قول یکی از دوستان که رفته بود.
    سخته دیگه.شاید مثلا باید تو کانکس زندگی کنیم و از این جور چیزا

Junior Member

سلام یکی از دوستانی که امریه خاتم میدونه روندش چیه لطفا راهنمایی کنه من رو؟ من سایتثبت نام کردم و تاریخ اعزامم شهریور هست. آیا امیدی هشت؟(کارشناس ارشد مهندسی معدن)-

نقل قول نوشته اصلی توسط torbatian نمایش پست ها
    سلام یکی از دوستانی که امریه خاتم میدونه روندش چیه لطفا راهنمایی کنه من رو؟ من سایتثبت نام کردم و تاریخ اعزامم شهریور هست. آیا امیدی هشت؟(کارشناس ارشد مهندسی معدن)-
    سلام.دوست عزیز روندش همینه دیگه تو سایتش ثبت نام میکنی و شزکت های زیرمجموعه خاتم هم در صوزت نیاز به شما زنگ میزنن.معمولا برای شهریور تیرماه زنگ میزنن چون برای اردیبشت اسفند تماس گرفتن و برای تیرماه اردیبهشت ماه.بعدش شما رو اگه خواستن مدارکتو برای اون شرکتی که پذیرش شدی میفرستی و خودشون دیگه باقی کارا رو انجام میدن.هرچند شما هم خودت میتونی شرکت های زیرمجموعه خاتم رو پیدا کنی و برای امریه اقدام کنی.
    اره چرا امیدی نباشه...من خودم لیسانس بودم الان زنگ زدن گفتن بیا امریه.امیدت به خدا باشه.ان شالله که قبول بشی.

Junior Member

سلام بر دوستان. ممنون میشم اگر کسی اطلاعی در مورد سوالات زیر داره راهنماییم کنه
    1- برای گرفتن امریه در خاتم سابقه بسیج الزمی هست؟ چون من ندارم و میخام اقدام کنم
    2- برای سرباز معلمی در مقطع ارشد هم جذب دارن؟ واینکه میشه از کسری استفاده کرد؟
    3-از دوستان کسی در مورد امریه وزارت نفت اطلاعاتی داره؟ گویا بعد از تایید در سامانه خودمون باید به دنبال شرکت مناسب بگردیم. ایا درست هست چنین چیزی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omid28184 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان. ممنون میشم اگر کسی اطلاعی در مورد سوالات زیر داره راهنماییم کنه
    1- برای گرفتن امریه در خاتم سابقه بسیج الزمی هست؟ چون من ندارم و میخام اقدام کنم
    2- برای سرباز معلمی در مقطع ارشد هم جذب دارن؟ واینکه میشه از کسری استفاده کرد؟
    3-از دوستان کسی در مورد امریه وزارت نفت اطلاعاتی داره؟ گویا بعد از تایید در سامانه خودمون باید به دنبال شرکت مناسب بگردیم. ایا درست هست چنین چیزی؟
    سلام
    1.برای امریه در خاتم شما حداقل باید 6ماه بسیجی عادی داشته باشی!
    2.برای سرباز معلمی دستورالعملش امثال یکم دیر ابلاغ شداینم لینکش:http://edari.medu.ir/edari/edariDocs...-2-1-710-2.pdf

3.والا امریه نفت که خیلی سخته گرفتنش...یاید یه معرف یا اشنای حسابی داشته باشی تو نفت مگر اینکه تحصیلاتت عالی باشه مثلا دانشگاه های معتبر تهران باشی. امریه نفت شامل کسری بسجی نیست.

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی هسن که رشتش غیر از کامپیوتر باشه و خاتم باهاش تماس گرفته باشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_m نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی هسن که رشتش غیر از کامپیوتر باشه و خاتم باهاش تماس گرفته باشه ؟
    با من هم تماسی نداشتند دارم بیخیالش میشم، به نظرتون مقطع ارشد هم جذب میکنند؟

Junior Member

سلام
    آقا محسن من گیج شدم که برم یا نرم، شما تصمیمتو گرفتید؟
    راستی شما که ساکن شیرازین باید با پرواز برین عسلویه یا با اتوبوس رفت و آمد میکنین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)