صفحه 481 از 1141 نخستنخست ... 381431471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491531581981 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,801 تا 4,810 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedayhan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که اعزامی 1.4 باشه و از خاتم باهاش تماس نگرفته باشن؟
    با من هنوز تماس نگرفتند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedayhan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که اعزامی 1.4 باشه و از خاتم باهاش تماس نگرفته باشن؟
    اره با من هم هنوز تماس نگرفتن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering at Sharif University Of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط yhsn71 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من اعزامی 4/1 هستم . برای امریه به چند تا اداره مدارکمو دادم که 2 تاشون باهام تماس گرفتن که البته تو هیچ کدومم پارتی ندارم . یکی از اداره ها رفتم برای مصاحبه به من میگن امکان قبولیت 50 50 است و باید از تهران تایید کنن و جواب قطعی بهم نمیدن . یکی دیگه از اداره ها هم بهم گفتن فردا برم برای پیگیری امریه . از طرفی هم می دونم اگه 2 تا درخواست امریه برسه به نظام وظیفه جفتش باطل میشه . حالا به نظر شما من باید چی کار کنم ؟ کسی می دونه چند روز مونده به اعزام نامه میزنن به نظام وظیفه ؟ کسی از روند اداری امریه و مراحلش خبر داره ؟ خیلی ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید . خودم واقعا دارم دیوونه میشم شب و روز ندارم.
    داداش میشه اسم این دو تا اداره رو بگی.. ممنون (:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    سلام.
    چیزی ک به ذهنه بنده میرسه اینه ک فردا شما برو دنبال امریت اون سازمان.ببین چی میگن.دو حالت داره یا قبولت میکنن که برمیگردی اون اداره اولی و انصراف میدیو میگی مدارکو نفرستن ستاد نیروهای مسلح.اگه قبولتم نکردن ک میری همون اولیو پیگیر میشی.در ضمن واسه شما ک 1.4 هستی تا 10روز دیگه تقریبا وقت دارن که بت بگن بت میدن امریه رو یا نه.یعنی وقتی مدارکت میره تهران 3و4 روزه مشخص میشه میخوانت یا نه.فقط پیگیر باش.تقریبا 1.3 هم نظام وظیفه شروع میکنه به تقسیمات و کد زدن افراد.پس پیگیر باش.توکلت به خدا. این چیزا مسله ای نیس ک آدم روز و شب نداشته باشه.
    ممنون داداش. یعنی اینجوری که شما میگید من تا 3/1 وقت دارم از یکی از درخواستام انصراف بدم؟؟ ؟ اداره اولی که گفتم 50 50 هست برام تو اولویت هست ولی میخوام اگه یه موقع بازیم داده باشن و قبولم نکنن شانس اون اداره دوم رو هنوز داشته باشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliisol نمایش پست ها
    داداش میشه اسم این دو تا اداره رو بگی.. ممنون (:
    اداره های زیادی هستن که سهمیه امریه دارن که شما حتی فکرشم نمی کنی. فقط پیگیری و دوندگی خیلی زیاد می خواد. البته پارتی داشته باشی کارت راحت تره که من نداشتم . اداره صنایع - جهاد دانشگاهی - اداره استاندارد - نوسازی مدارس - جهاد کشاورزی - دادگستری - کمیته امداد - بیناد شهید و ....... . من تونستم مدارکمو به اداره صنایع و کمیته امداد بدم .

Junior Member

سلام بچه ها من بزودی قراره واسم سرباز معلمی جور بشه
    خواستم یه سری اطلاعات راجع به نحوه ی گزینش و معاینات پزشکی بدونم؟
    چه چیزایی توی معاینه واسشون اهمیت داره
    و اینکه برای مصاحبه بیشتر مسایل حقوقی بخونم یا سیاسی یا احکام؟

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidmirzaei نمایش پست ها
    آره من رشتتون چیه شما؟
    پس همدردیم... مهندسی شیمی
    رشته شما چیه؟

اداره های زیادی هستن که سهمیه امریه دارن که شما حتی فکرشم نمی کنی. فقط پیگیری و دوندگی خیلی زیاد می خواد. البته پارتی داشته باشی کارت راحت تره که من نداشتم . اداره صنایع - جهاد دانشگاهی - اداره استاندارد - نوسازی مدارس - جهاد کشاورزی - دادگستری - کمیته امداد - بیناد شهید و ....... . من تونستم مدارکمو به اداره صنایع و کمیته امداد بدم .
    اداره استاندارد از پارسال سهمیش قطع شده.در ضمن از سال 92 سهمیه امریه 70% کاهش پیدا کرده.
    اکثرا با دوندگیم به جایی نرسیدیم.جز خاتم بقیه جاها نمیگیرن.البته جز مبحث پارتی

ممنون داداش. یعنی اینجوری که شما میگید من تا 3/1 وقت دارم از یکی از درخواستام انصراف بدم؟؟ ؟ اداره اولی که گفتم 50 50 هست برام تو اولویت هست ولی میخوام اگه یه موقع بازیم داده باشن و قبولم نکنن شانس اون اداره دوم رو هنوز داشته باشم.
    من تاریخ دقیق بت نمیتونم بدم.فقط و فقط همون اداره میتونه.واسم جالبه.آخه اکثر جاهایی که امریه میگیرن یه بازه مشخص واسه اعلام نتایج دارن یه بازه 10 روزه حداکثر.که شما تکلیفتو بدونی.و با کسی هم تعارف ندارن.بازی دادن نداره دیگه.یا میخوان یا نه.شما فقط باید خیلی زیاد پیگیر باشی.هم اداره مورد نظر هم اونجایی که مدارکت رفته واسه گزینش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering at Sharif University Of Technology

ممنون . به طور کلی در جریانم که خیلی ادارات امریه میتونن بگیرن منتهی امسال سهمیه ها رو کم کردن و به خیلی جاها هنوز سهمیه ندادن بخاطر اون پرسیدم که به شما از کدوم ادارات زنگ زدن.... منظورت از اداره صنایع همون صنعت و معدنه ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)