صفحه 482 از 1141 نخستنخست ... 382432472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491492532582982 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,811 تا 4,820 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedayhan نمایش پست ها
    پس همدردیم... مهندسی شیمی
    رشته شما چیه؟
    عمرانم آقا حامد

Junior Member

از دوستان کسی تجربه گرفتن امریه وزارت نفت رو داره؟ از اشناها کسی گرفته؟ میشه 50 درصد امیدوار بود که بعدش استخدام بشی در وزارت نفت؟ممنون از پاسخگوییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid28184 نمایش پست ها
    از دوستان کسی تجربه گرفتن امریه وزارت نفت رو داره؟ از اشناها کسی گرفته؟ میشه 50 درصد امیدوار بود که بعدش استخدام بشی در وزارت نفت؟ممنون از پاسخگوییتون
    امریه وزارت نفت اگر پارتی نداشته باشی و یا از فارغ التحصیل دانشگاه نفت نباشی و یا پدرت متعلق به صنعت نفت نباشه باید بگم تقریبا شانست صفره. در مورد استخدام هم اصلا بدون آزمون و مصاحبه نیرو نمی گیریند. و فقط برای فارغ التحصیل های دانشگاه صنعت نفت بعد از پایان امریه مجوز کار صادر می کنند تا آنها در اولین آزمون شرکت کنند و مصاحبه بشوند.

سلام دوست عزیز
    من اعزامی یک تیر هستم ولی شاید مجبور بشهم دو دوره اعزامم رو به تاخیر بندازم. تا 20 اردیبهشت باید صبر کنم تا نتایج امریه بیاد. اون موقع میشه اعزام تیر ماهم رو 2 مه عقب بندازم؟ برای بار دوم کی باید اقدام کنم؟ قبول میکنن برای بار دوم چون قصد امریه گرفتن دارم به تاخیر بندازم؟ کمیسون باید برم؟ممنون
    برا بار اول که اکثرا با تمدید موافقت میشه و دو ماه تمدید میشه تاریخ اعزامت
    20 اردیبهشت هم میتونی اقدام کنی
    اما تمدید بار دوم باید شرایط خاصی داشته باشی
    مثلا اگه تو پات یا دستت شکسته باشه میتونی بری خدمت؟ نه نمیشه دیگه ...!!!
    گرفتی چی میگم؟
    نه منو که نفرستادن کمسیون همون نامه پزشک و عکس شکستگی رو ضمیمه درخواست تمدید شرایط خاص کردم و ارسال کردم و تایید شد.

سلام
    گرفتنش امکان پذیره اما از قبل سخت تر شده (به پست های قبلی من مراجعه کنید) در کل خیلی از بچه ها بدون پارتی و سهمیه خاصی پذیرفته میشن اما به شانس بستگی داره. در مورد استخدام هم بستگی به شرکتی که جایابی شدین و شرایطش تو او مقطع زمانی داره. بعضی ها مثل نفت مناطق مرکز بک سیستم امتیاز دهی دارن و بعد از اتمام دوره امریه چند نفری رو برای استخدام معرفی میکنن و بعضی ها به هیچ وجه نیروی امریه رو برای استخدام مورد توجه قرار نمیدن.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام، از شما دوستان کسی هست اعزام تیر ماه باشه و مهندسی برق از خاتم امریه گرفته باشه ممنون میشم راهنمایی کنه؟

Junior Member

دوستان یک سوال داشتم.

درسته که میگن برا گرفتن امریه حتما باید در همون استانی که دفترچه اعزام بخدمت را پست کردی،اقدام کنی؟
    یعنی مثلا اگه برا اعزام بخدمت تو استان خراسان اقدام کردم،نمیتونم تو استان مازندران امریه بگیرم؟

همچین چیزی صحت داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadfr نمایش پست ها
    دوستان یک سوال داشتم.

درسته که میگن برا گرفتن امریه حتما باید در همون استانی که دفترچه اعزام بخدمت را پست کردی،اقدام کنی؟
    یعنی مثلا اگه برا اعزام بخدمت تو استان خراسان اقدام کردم،نمیتونم تو استان مازندران امریه بگیرم؟

همچین چیزی صحت داره؟
    اصلا همچنین چیزی نیست و اگر شما از هر استانی دفترچه رو بفرستی ، می تونی برای کل ایران اقدام کنی. اما مساله ای هست اینه که آن سازمان ظبق قانون باید شرایط مسکن شما رو برعهده بگیرد خیلی از سازمان ها شرط بومی بودن رو برای متقاضیان امریه اعلام می کنند.

Junior Member

آها......
    نه بومی بودن بکنار....گفتم نکنه نظام وظیفه ایراد بگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_m نمایش پست ها
    اصلا همچنین چیزی نیست و اگر شما از هر استانی دفترچه رو بفرستی ، می تونی برای کل ایران اقدام کنی. اما مساله ای هست اینه که آن سازمان ظبق قانون باید شرایط مسکن شما رو برعهده بگیرد خیلی از سازمان ها شرط بومی بودن رو برای متقاضیان امریه اعلام می کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    اداره استاندارد از پارسال سهمیش قطع شده.در ضمن از سال 92 سهمیه امریه 70% کاهش پیدا کرده.
    اکثرا با دوندگیم به جایی نرسیدیم.جز خاتم بقیه جاها نمیگیرن.البته جز مبحث پارتی
    اداره استاندارد پرسیدم گفتن یه سهمیه دارن اونم برای اردیبهشت بود که به من نمی خورد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)