صفحه 500 از 1141 نخستنخست ... 4004504904914924934944954964974984995005015025035045055065075085095105506001000 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,991 تا 5,000 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط torbatian نمایش پست ها
    سلام اموزش پرورش که تا چهاردهم ثبت نامش بود مگه برا مصاحبه زنگ زدن؟ به مت گفتن سی این برج خبر بگیرین. سمنان
    قضیه چی هست ؟ میشه راهنمایی کنید
    سلام ، استان اصفهان تا 20 اردیبهشت وقت برای ثبت نام هست ، جدول زمانبندی مصاحبه هم دادن.
    اینم لینکش :
    http://plan.isfedu.ir
    البته مربوط به استان اصفهان هست.
    حتما پیگیر شو
    برا سمنان هم حتما لیست زمانبندی برا مصاحبه دادن.
    ویرایش توسط samankaveh : May 8th, 2015 در ساعت 06:33 PM

با سلام. در صورت امکان بنده را نیز راهنمایی بفرمایید، بینهایت ممنون

################
    ویرایش توسط nima_as : May 8th, 2015 در ساعت 09:42 PM دلیل: قرار دادن ایمیل

نقل قول نوشته اصلی توسط petrochemical نمایش پست ها
    با سلام. در صورت امکان بنده را نیز راهنمایی بفرمایید، بینهایت ممنون

################
    چه راهنمایی دوست عزیز ...!!؟
    تاریخ اعزامت ؟ مدرک تحصیلیت؟ از چه شهری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen201291 نمایش پست ها
    سلام دوست من...
    وضعیت من یعنی همه امریه ها مثل شماست...استرس به خودتون وارد نکنین خودشون پیامک میدن نهایتا تا اخر اردیبشهت.
    ---
    کلافم به خدا --- زنگ زدم قرب مرکز میگه کارات انجام شده - زنگ زدم موسسه مربوطه میگه 1 هفته قبل اعزامت بهت خبر میدن-----
    مردیم از این همه سردرگمی...........

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oyranci91 نمایش پست ها
    ---
    کلافم به خدا --- زنگ زدم قرب مرکز میگه کارات انجام شده - زنگ زدم موسسه مربوطه میگه 1 هفته قبل اعزامت بهت خبر میدن-----
    مردیم از این همه سردرگمی...........
    دوستان خیالتون راحت
    جواب براتون دقیقا براتون در نامه 10 روز مونده به اعزام میاد
    کد فلان ( امریه )
    این پرانتزه فوق العاده مهمه چون اگه نباشی یعنی ...
    در ضمن ارگان مربوطه 3-4 روز مونده به اعزام میتونه بهتون جواب قطعی بده
    من خودم رفتم گفت اخر برج 3 مثلا بیا که همین میشه ..

-----
    در ضمن دوستان گرامی که واسه سپاه و 2-3 جا دیگه امریه اقدام میکنند
    مطمئن باشید که هیچ کدومشو نمیخورید چون یکی از سرهنگ های که مکاتبه با تهران داشت می گفت با این افراد به شدت برخورد میکنه شما در واقع جای 3-4 نفرو میگیرن و آخر سر جای یک نفر میرن ولی اشتباه می کنن حذف می شن و ناکجا اباد میفتن ( دوستی که انرژی اتمی افتاد )
    نشون به این نشون دوست منم امریه داشت سپاه هم رفت ! کار امریش جور شد
    ولی سپاه کد زد رو امریه .... که انصافا منطقی هست ! چجوری به خودمون اجازه می دیم 3=4 جا ثبت نام کنیم و با هر ثبت نام جای یک نفرو میگیریم وقتی هم که ما نریم اون جا خالی می مونه .. ! اخه دردسر و دلشورش واسه خود ماست
    لطفا یکی رو که مطمئن هستید انتخاب کنید و ادامه بدید و کاراشو انجام بدید همون کافیه ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mam171 نمایش پست ها
    دوستان خیالتون راحت
    جواب براتون دقیقا براتون در نامه 10 روز مونده به اعزام میاد
    کد فلان ( امریه )
    این پرانتزه فوق العاده مهمه چون اگه نباشی یعنی ...
    در ضمن ارگان مربوطه 3-4 روز مونده به اعزام میتونه بهتون جواب قطعی بده
    من خودم رفتم گفت اخر برج 3 مثلا بیا که همین میشه ..

-----
    در ضمن دوستان گرامی که واسه سپاه و 2-3 جا دیگه امریه اقدام میکنند
    مطمئن باشید که هیچ کدومشو نمیخورید چون یکی از سرهنگ های که مکاتبه با تهران داشت می گفت با این افراد به شدت برخورد میکنه شما در واقع جای 3-4 نفرو میگیرن و آخر سر جای یک نفر میرن ولی اشتباه می کنن حذف می شن و ناکجا اباد میفتن ( دوستی که انرژی اتمی افتاد )
    نشون به این نشون دوست منم امریه داشت سپاه هم رفت ! کار امریش جور شد
    ولی سپاه کد زد رو امریه .... که انصافا منطقی هست ! چجوری به خودمون اجازه می دیم 3=4 جا ثبت نام کنیم و با هر ثبت نام جای یک نفرو میگیریم وقتی هم که ما نریم اون جا خالی می مونه .. ! اخه دردسر و دلشورش واسه خود ماست
    لطفا یکی رو که مطمئن هستید انتخاب کنید و ادامه بدید و کاراشو انجام بدید همون کافیه ..
    اولا من امریه آموزش و پرورشم آموزش و پرورش هم جزو سپاه پذیرش سپاه هم داشتم سپاه بزرگ تهران اونا گفتن اولویت با امریه هستش بنابراین اگه اونجا قبول شی پذیرش سپاهت خود به خود کنسل میشه اینم بدونید نمیتونیم به خاطر یه جا امریش که معلوم نیست قبول شیم یا نه ایندمون خراب کنیم

Junior Member

سلام
    با دوندگی زیاد در پاییز 93 امریه سازمانی در تهران رو گرفتم.از اول گفتن پذیرش سازمان برای اردیبهشت 94.من هم نامه اعزام از پلیس +10 برای اول اردیبهشت94 گرفتم.بعد سازمان گفت ارتش سهمیه نداده ،برو تمدید کن برای اول تیر94.منم انجام دادم.
    الان که یه ماه مونده به تیر گفتن معلوم نیست به تیر94 برسه یا نه!!برو تا اول شهریور 94 تمدید کن.و برای بار دوم با شرایط خاص تمدید کردم تا اول شهریور.
    سوالم اینجاست،اگه تا آخر این ماه بگن امریه برای تیر ردیف شد و ارتش سهمیه داده،تکلیف من که عقب انداختم چیه؟؟؟؟یعنی امریه میپره؟
    جالب اینجاست که سازمان مربوطه دوبار درخواست جذب من رو با نامه داده اما ارتش سهمیه به این سازمان نداده تا الان و البته بیستمه و من سعی کردم تا چهل روز قبل اعزام برای بار دوم تمدید کنم که قانونی باشه.ول

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering at Sharif University Of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط nima794 نمایش پست ها
    سلام
    با دوندگی زیاد در پاییز 93 امریه سازمانی در تهران رو گرفتم.از اول گفتن پذیرش سازمان برای اردیبهشت 94.من هم نامه اعزام از پلیس +10 برای اول اردیبهشت94 گرفتم.بعد سازمان گفت ارتش سهمیه نداده ،برو تمدید کن برای اول تیر94.منم انجام دادم.
    الان که یه ماه مونده به تیر گفتن معلوم نیست به تیر94 برسه یا نه!!برو تا اول شهریور 94 تمدید کن.و برای بار دوم با شرایط خاص تمدید کردم تا اول شهریور.
    سوالم اینجاست،اگه تا آخر این ماه بگن امریه برای تیر ردیف شد و ارتش سهمیه داده،تکلیف من که عقب انداختم چیه؟؟؟؟یعنی امریه میپره؟
    جالب اینجاست که سازمان مربوطه دوبار درخواست جذب من رو با نامه داده اما ارتش سهمیه به این سازمان نداده تا الان و البته بیستمه و من سعی کردم تا چهل روز قبل اعزام برای بار دوم تمدید کنم که قانونی باشه.ول
    داداش تقریبا شرایط منو داری (:
    کدوم سازمان اقدام کردی ؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط nima794 نمایش پست ها
    سلام
    مطمئن نیستم ولی من فکر میکنم بپره چون شما دیگه اعزامت شهریوره
    شما پاییز 93 واسه سربازی اقدام میکردی میشدی 1/12 الان هم انداختی شهریور یعنی 6 ماه کارت عقب افتاده و از انور هم 3 ماه بیشتر میشه میشه 9 ماه
    از طرفی سربازی خیلی راحت میتونستی کسری هم اعمال کنی
    امریه خیلی ارزشمند تر از سربازی هستش ولی نه به قیمت این همه زمان از دست دادن حالا اگر شهریور هم نشه بعد یک سال تازه میرسی سر خونه اول
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliisol نمایش پست ها
    داداش تقریبا شرایط منو داری (:
    کدوم سازمان اقدام کردی ؟
    انرژی اتمی
    شرایط شما چجوره؟دو سری عقب انداختی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)