صفحه 501 از 1141 نخستنخست ... 4014514914924934944954964974984995005015025035045055065075085095105115516011001 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,001 تا 5,010 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering at Sharif University Of Technology

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط nima794 نمایش پست ها
    انرژی اتمی
    شرایط شما چجوره؟دو سری عقب انداختی؟
    نه من همون اعزام تیر بودم از اول... منتهی دو بار از صنعت و معدن استان نامه زدن به تهران واسه امریه من، ولی اونا میگن نیروهای مسلح هنوز سهمیه نداده به ما... اینا که این همه میگن پادگان ها ظرفیت نداره پر شده معلوم نیس چرا به سازمان ها سهمیه امریه نمیدن !!

Junior Member

سلام به همه دوستان
    چهارشنبه اموزشیم در 02 تموم شد و امروز امریه مون رو دادن و افتادم قرارگاه فرماندهی نزاجا - تهران لویزان
    سرجوخه هم شدم ،رسته پیاده
    میخواستم از بچه هایی که اطلاعی دارن لطف کنن بگن چجور جایی هست ؟ کلا چی در انتظارمونه ؟
    ممنون

Junior Member

و در ادامه واپسین پستایی که تو صفحات 500 و 501 عرض کردم خدمتتون در باب داستان بی برنامگی نظام وظیفه و سازمانهای درخواست کننده امریه،امروز!!! از طریق اس ام اس فهمیدم که برای بار دوم تمدید نکردن و مخالفت شده و البته امروز!!!خبر دار شدم که سازمان آخر اردیبهشت "احتمالا" سهمیه خود را از ارتش دریافت میکند.احتمالا که نشد جواااب!!!! روانی شدم به مولا .نظم و برنامه و قانون که ضعف داشته باشه آخرش التهاب و استرس و بدو بدو های الکیه.
    خب سوال جدید الان اینه اگر من اول تیر 94 اعزام بشم و سهمیه امریه سازمان برای اول شهریور94 بشه اونوقت تکلیف من چیه؟میشه بعد از آموزشی برم سر امریم؟یعنی در حین دوره آموزشیم بزرگواری کنن منو امریه بگیرن!!
    واقعا امروز خندم گرفته بوووود از این پا درهوایی و بی نظمی.
    البته خنده های تلخ.با وجود اینهمه نامه پاراف شده و مصاحبه واقدام زودتر از موعد و دوندگی اینا آخرشم وضعیت نامشخص و تو حالت برزخ مانند.
    ویرایش توسط nima794 : May 10th, 2015 در ساعت 05:35 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliisol نمایش پست ها
    نه من همون اعزام تیر بودم از اول... منتهی دو بار از صنعت و معدن استان نامه زدن به تهران واسه امریه من، ولی اونا میگن نیروهای مسلح هنوز سهمیه نداده به ما... اینا که این همه میگن پادگان ها ظرفیت نداره پر شده معلوم نیس چرا به سازمان ها سهمیه امریه نمیدن !!
    علت اینکه در عین پر بودن پادگان ها،سهمیه امریه سازمانها داده نمیشه بحث مالیه.
    گویا تا نهاد مربوطه پول سربازایی که میخواد رو به ارتش نده !!نمیتونه سرباز مورد نظرشو به خدمت بگیره.و ما اینجا شدیم چوب دوسر طلا!!هم نظام وظیفه بازیمون میده هم سازمانی که اخذمون کرده.
    خب تا پول ندادین و سهمیه اخذ سرباز نگرفتید، امریه نگیرید!!!یعنی واسشون فهمیدنش سخته؟؟؟
    ویرایش توسط nima794 : May 10th, 2015 در ساعت 05:37 PM

سلام دوستان
    بلاخره نوبت ما شد ، فردا مصاحبه دارم برا سرباز معلمی
    امروز یسر رفتم اونجایی که از بقیه دوستان مصاحبه سرباز معلمی میگیرن
    جالبه بگم براتون که از دوستان که میپرسیدم چه چیزایی ازتون پرسیدن یه چیزایی گفتن که خودمم تعجب کردم
    نه از دین پرسیدن نه از امام نه از نماز نه خمس نه روزه نه سیاسی هیچی
    سوالایی پرسیدن در رابطه با نوع کلاس داری و چرا اصلا میخوای سرباز معلم بشی
    فکر کن دو تا دانش آموز ضعیف داری تو کلاس چیکارشون میکنی
    فکر کن دو تا دانش آموز درس نخونه جلبه بد داری تو کلاس چیکارشون میکنی
    چندتا مساله ریاضی ابتدایی داده بودن که حل کنن
    کتاب ششم دبستان داده بودن که از روش تدریس کنن.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط nima794 نمایش پست ها
    و در ادامه واپسین پستایی که تو صفحات 500 و 501 عرض کردم خدمتتون در باب داستان بی برنامگی نظام وظیفه و سازمانهای درخواست کننده امریه،امروز!!! از طریق اس ام اس فهمیدم که برای بار دوم تمدید نکردن و مخالفت شده و البته امروز!!!خبر دار شدم که سازمان آخر اردیبهشت "احتمالا" سهمیه خود را از ارتش دریافت میکند.احتمالا که نشد جواااب!!!! روانی شدم به مولا .نظم و برنامه و قانون که ضعف داشته باشه آخرش التهاب و استرس و بدو بدو های الکیه.
    خب سوال جدید الان اینه اگر من اول تیر 94 اعزام بشم و سهمیه امریه سازمان برای اول شهریور94 بشه اونوقت تکلیف من چیه؟میشه بعد از آموزشی برم سر امریم؟یعنی در حین دوره آموزشیم بزرگواری کنن منو امریه بگیرن!!
    واقعا امروز خندم گرفته بوووود از این پا درهوایی و بی نظمی.
    البته خنده های تلخ.با وجود اینهمه نامه پاراف شده و مصاحبه واقدام زودتر از موعد و دوندگی اینا آخرشم وضعیت نامشخص و تو حالت برزخ مانند.
    شما اگر تیر اعزام بشی و سهمیه برای شهریور باشه نمی توانید امریه بگیرید چون موقع که اعزام میشید باید برگه سفیدتون امریه دار زده باشه و ارگان
    امریه دهنده 40 روز قبل از اعزام مدارک شما رو به نظام وظیفه بفرسته تا تو برگه سفید امریه دار بزنن وقتی سهمیه برای شهریور باشه و شما تیر اعزام
    بشی عملا شما دیگه سرباز نظامی و بعد آموزشی به پادگان های زیرمجموعه تقسیم خواهی شد
    البته این برداشت و تجربه ای که داشتم شما بیشتر پرس و جو کن شاید راهی باشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

بچه ها سوالهای روز مصاحبه سرباز معلم فقط و فقط احکام و عقیدتی نه چیز اضافی دیگه بیخودی بچه ها رو نترسون

Junior Member

برای دندون پزشکی کسی می تونه برام امریه جور کنه؟؟

Junior Member

بانک مرکزی دندون پزشکی امریه میگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid27 نمایش پست ها
    بچه ها سوالهای روز مصاحبه سرباز معلم فقط و فقط احکام و عقیدتی نه چیز اضافی دیگه بیخودی بچه ها رو نترسون
    شما بچه کجایی ؟
    من دیروز اصفهان بودم هر کی از اتاق اومد بیرون ازش پرسیدم که چه سوالایی ازشون پرسیدن.
    فردا هم نوبت خودمه ، خبرهای تکمیلی از مصاحبه سرباز معلمی فردا بعد از ظهر ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)