صفحه 506 از 1141 نخستنخست ... 64064564964974984995005015025035045055065075085095105115125135145155165566061006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,051 تا 5,060 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط samankaveh نمایش پست ها
    بچه ها سایت نظام وظیفه بروزرسانی شده
    برام دعا کنید سربازمعلمی قبول بشم وگرنه باید برم نیروانتظامی کرمان
    با توجه به اینکه 1 اردیبهشت کد خورده بود برام نیرو انتظامی کرمان درخواست تمدید دادم تایید شد به 1 تیر و بعد هم که پیام اومد پادگانا پر هست و تاریخ اعزام شما 1 شهریور
    حالا سایت نظام وظیفه بروز شده باز برام نوشته مرکز آموزش : نیروی انتظامی شهید باهنر کرمان و تاریخ اعزام : 1 شهریور
    ببینید :
    http://img7.ir/view/s2/9UWzp
    برای منم تغییر نکرده هنوز همون 22 فروردین هست.
    ویرایش توسط vahid_m : May 13th, 2015 در ساعت 03:57 PM

توجه کنین به عکسی که فرستادم درسته بروزرسانی رو زده 22 فروردین هنوزولی برا من تاریخ اعزاممو زده 1 شهریور ، این درصورتی هست که چند روز پیش پیامش اومد که تاریخ اعزام شما به شهریور تغییر کرده پس معلومه که بروزشده سایت که برام زده 1 شهریور

Junior Member

[B]اقا سامان راست میگه منم تو قسمت امریه و جذب زده ستاد کل سپاه در حالیکه من دو اردبیهشت پذیرش گرفتم بس سایت به روز هستش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samankaveh نمایش پست ها
    توجه کنین به عکسی که فرستادم درسته بروزرسانی رو زده 22 فروردین هنوزولی برا من تاریخ اعزاممو زده 1 شهریور ، این درصورتی هست که چند روز پیش پیامش اومد که تاریخ اعزام شما به شهریور تغییر کرده پس معلومه که بروزشده سایت که برام زده 1 شهریور
    اقا سامان شما درست میگی اما در پروفایل من تاریخ آخرین وضعیت را 93/12/27 زذه و برای شما را 94/1/31 زده است.

Junior Member

این مطلب را توی یک سایت دیدم گفتم بزارم تا دوستان استفاده کنند
    " دوستانی که تاریخ اعزامشون از ۴/۱ به ۶/۱ تغییر کرده اگه امریه سرباز معلم یا امریه سازمان های دیگه به تاریخ ۴/۱ رو قبول شدند مداراک قبولی شون رو ببرن پلیس +۱۰ تا تاریخ اعزامشون به تاریخ اولیه برگرده. نامه ش امروز اومده بود نظام وظیفه شهرستان."

Junior Member

ببین دوست عزیز هیچ ارگانی بهت نامه نمیده که امریه ای در ضمن اگه آموزش و پرورش قبول بشی اونا خودشون تاریخ اعزامت عوض میکنن و تلفنی بهت میگن قبولی و تاریخ اعزامت این تاریخه خاتمم که عمرا به کسی نامه بده این خبرم رسمی نیست تو سایت سربازی یکی تو نظرات این گفته

سلام دوستان..خدارو شکر مث اینکه امریه ما درست شد..امروز یه پیامک با شرح زیر دریافت نمودم.
    "برادر محترم:خدمت سربازی جنابعالی درقرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با تاریخ اعزام 94/4/1 قطعی گردید منتظر تماس بعدی در نیمه دوم خردادماه باشید.معاونت منابع نیروی انسانی و اموزش قرارگاه سازندگی خاتم(ص)"

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen201291 نمایش پست ها
    سلام دوستان..خدارو شکر مث اینکه امریه ما درست شد..امروز یه پیامک با شرح زیر دریافت نمودم.
    "برادر محترم:خدمت سربازی جنابعالی درقرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با تاریخ اعزام 94/4/1 قطعی گردید منتظر تماس بعدی در نیمه دوم خردادماه باشید.معاونت منابع نیروی انسانی و اموزش قرارگاه سازندگی خاتم(ص)"
    مبارک باشه رفیق
    شما از کدوم شهر اقدام کردین؟ چه رشته خوندین؟ سابقه بسیج دارین؟

سلام..ممنونم داداش...
    من کارشناسی کامپیوتر تموم کردم با معدل 16.5 دانشگاه دولتی
    92 ماه سابقه بسیجی فعال+تکمیلی داریم
    برای شرکت عمران ساحل عسلویه پذیرش شدم.

Junior Member

سلام دوستان
    من از اعزامی های اردیبهشت قرارگاه خاتم برای پادگان خاتمی یزد هستم
    به طور مختصر یه اطلاعات کوتاهی میدم
    این دوره به ما میان دوره ندادن(برخلاف همه ی دوره های قبلیاز شانس ....ما)،فقط سه روز مرخصی دادن که اونم تعطیلات بود که اونم یک و نیم روزشو تو راهیم یک و نیم روز خونمون،یه مرخصی سه روزه هم واسه تعطیلات روز پدر قبلا داده بودن ،که این سه روز ها به هیچ دردی نمیخوره مخصوصا واسه اونایی که راهشون دوره
    حالا بگذریم
    بریم سراغ چند نکته از پادگان
    اولا اینکه هیچ قولی به خودتون راجع به هتل بودن پادگان ندین،چون که ما هم قبل رفتن از این قول ها به خودمون دادیم ،فکر کردیم خبریه
    بله شرایطش در کل نسبت به پادگان های دیگه و ارتش با توجه به شنیده ها خوبه،ولی فکر نکنین کاری به کارتون ندارن و میرین اونجا خوش بگذرونین،از این خبرا نیس
    مرتب بودن و چهار صبح پاشدن و نگهبانی نصف شب و نظافت و تنبیه و صف حموم و بوفه و تلفن فاصله ی نه ساعته بین صبحانه و ناهار و شش کلاس هفتاد و پنج دقیقه ای و .... کلی چیزای دیگه هست
    بدترین چیزشم گرمای خشک و بد یزده که داره روز به روز بیشتر و غیر قابل تحمل تر میشه
    مخصوصا اینکه دوره ی بعد ماه رمضون هم میاد
    نقطه قوتشم کیفیت به نسبت بالاتر نسبت به جاهای دیگه و سختگیری کمترشونه
    در کل نسبت به پادگان های دیگه بهتره هر چی باشه سزبازیه دیگه،دو ماه هم چیزی نیس،تحمل کنین و سعی کنین سخت نگیرین،میگذره
    ببخشید به خاطر فاز منفی
    چون فاز مثبت الکی وقتی با واقعیت رو به رو بشین زیاد خوب نیست
    خداحافظ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)