صفحه 52 از 1141 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455565758596061621021525521052 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط skype نمایش پست ها
    آیا اجازه دارم موبایل و لپ تاپ و ... رو با خودم داشته باشم؟(یه سری نرم افزار رو هردوشون دارم که لازمشون دارم)
    در دوران پس از آموزشی با فرض اینکه شما امریه گرفته باشی، آره مشکل نداره که موبایل و لب تاپ رو ببری با خودت، البته بستگی به این هم داره که کارگاهی که شما هستی، روی چه پروژه ای در حال کار کردنه
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_hadian نمایش پست ها
    سلام به همه! توروخدا به من جواب بدین گیج شدم!

من برادرم رشتش برق بود و بجای سربازی داره توی صا ایران (نوبنیاد) دوره تعهد خدمت 5 سالشو میگذرونه و خیلی خوبه هم حقوق کارمندی داره هم مزایای دیگه! حتی استخدام رسمی شده!

من رشتم عمرانه و آخرین نمرم 20 اسفند میاد ! میخوام ببینم چه جوری میتونم توی صنایع دفاع یا یه جایی مثل صا ایران که داداشم هست تعهد خدمتی بگیرم؟

درضمن صاایران رشته منو پذیرش نداره!

ممنونم!
    دوست من، شما وقتی می فرمائید که صاایران رشته شما رو پذیرش نداره، فقط و فقط باید ... داشته باشی، اون هم از نوع کله گندش، تا بتونه ردیف کنه امریه رو برات...مثلا در دوران آموزشی خود من، رشته هوا و فضا در جهادکشاورزی امریه گرفته بود، چرا چون جهاد گرفتاری های محیط های نظامی که امریه می دهند رو نداره...

شما جاهایی که میتونی امریه بگیری اینا هستش (مرتبط و با توجه به رشته تحصیلی ات):
    آموزش و پرورش، شهرداری، نوسازی مدارس، قرارگاه خاتم (انبیا/الاوصیا)، سازمان فنی و حرفه ای
    ویرایش توسط smonabav : February 22nd, 2012 در ساعت 07:06 PM
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

نقل قول نوشته اصلی توسط wish نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

من میخواستم بدونم که با مدرک لیسانس فیزیک کجاها میشه امریه گرفت؟

ممنون
    حداقلش آموزش و پرورش مطمئن هستم که میتونی بگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    با سلام

اگر واسه کارت سبز از طرف بسیج تو مرداد ماه اقدام کنیم یعنی تقریبا اوایل مهرماه آموزش(کارت سبزمون)تموم میشه.در حالی که آموزش و پرورش تو آخرای بهمن ماه واسه سرباز معلمی اقدام می کنه!
    پس تو این فاصله ی زمانی باید چیکار کنیم؟(مهرماه تا بهمن ماه)

سوال دومم اینه که اگر کسی کارت سبز داشته باشه می تونه سرباز معلم بشه؟

پیشاپیش از راهنمایی شما کمال سپاس رو دارم

با تشکر
    الف) اگر امریه آموزش و پرورش می خواهید:
    1- در اواخر آذر تا نهایتا اواسط دی ماه در سایت آموزش و پرورش (اداره کل شهرستان/استان) معاونت نیروی انسانی و ارتقای علمی ثبت نام می کنید (تا دلت بخواهد فرم پر باید کنی!!!!!!!)
    2- وقتی برگه سبزتون رسید به دستتون، می برید تحویل اداره فوق می دهید
    3- وقتی بررسی شد بهتون زنگ می زنند، اگر OK دادند تشریف می برید برای مصاحبه (هسته گزینش)
    4- اگر گزینش OK داد، وقتی برگه سفید شما به دستتون برسه داخلش ذکر شده که امریه آموزش و پروش هستید.
    5- تاریخ اعزام شما باید فروردین ماه / تیر ماه باشد
    6- اگر کارشناسی ارشد باشید، محل آموزشی پادگان شهید مدرس کرج (کره، گلابی، هتل ) اگر هم کارشناسی باشید، محل آموزشی هاشمی نژاد نیشابور (پادگان آموزشی نمونه سپاه!! خودت ان شاا... می بینی چطوریه! )
    7- پس از پایان آموزشی تا اواسط شهریور ماه حالش رو می بری (چون عملا کاری نداری!)
    8- اواسط شهریور ماه کلاس های توجیهی معلم شدن در 20 ساعت!!!
    9- زنگ شروع سال تحصیلی جدید!

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar_saeedi نمایش پست ها
    سلام دوستان..چند سوال داشتم خدمتتون:

1 با مدرک ارشد در شهرهای کوچک میشه مدرسی پیام نور امریه گرفت؟

2 اگه سازمان های بومی نیرو نخوان،کلا میشه به طور غیربومی امریه گرفت؟

3 امریه جزو سنوات تعهد تحصیل رایگان محسوب میشه؟یعنی موقع آزادکردن مدرک کمک حال میشه؟

4 در حین امریه و سربازی میشه مدارک رسمی از دانشگاه گرفت؟

5 چند ماه بعد از اتمام امریه کارت صادر میشه؟

6 کسی تا حالا از سازمان استاندارد امریه گرفته؟ من ویتامین پ ندارم پیشنهادتون چیه؟

ممنون
    1- با مدرک ارشد و با توجه به اینکه رشته شما مورد نیاز باشد(دانشگاه پیام نور رشته مذکور را داشته باشد) امکانش هست، خیلی هم زیاد دیدم که دوستان این کار رو انجام دادند.
    2- اطلاعی ندارم!
    3- بله، کلا دوران خدمت مقدس سربازی، از تعداد سال های تعهد تحصیل رایگان کم می شود.
    4- شما اگر پول مدارک رو پرداخت کرده باشی، چرا که نه!
    5- حقیقتا من شنیدم که کارت شما در موعد اتمام سربازی صادر می شود ولی بستگی به کارگزینی اداره ای که در آن امریه هستید داره که کارت رو به شما بده یا نه! آموزش و پرورش شنیدم که نمیده!
    6- یکی از دوستان من که اتفاقا هم رشته ای شما هم هست (صنایع غذایی) از اداره استاندارد امریه گرفت و خیلی هم راضی بود، چون بعدش همون جا دستش بند شد! پیشنهادم اینه که هر چه زودتر یکی پیدا کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و عزیزان
    یه سوال داشتم امیدوارم بتونه عزیزی جواب منو بده
    من بعد از فارغ التحصیلی در مقطع لیسانس(مهندسی عمران) حدود 20 روز آموزشی نیروی انتظامی رفتم.
    که در این بین ارشد سازه قبول شدم. خواستم بدونم بعد از فارغ التحصیلی می تونم امریه نظام مهندسی،سازمان مسکن،نوسازی مدارس و...
    بگیرم یا اینکه بعد از آموزشی باید داخل خود نیرو انتظامی خدمت کنم؟
    در صورت امکان گرفتن امریه،چطوری؟
    ممنون میشم اگه کسی می دونه جواب بده.
    باید در یگان خدمت کنید، هر فرد با شرایط شما، فقط یک بار میتونه از امریه استفاده کنه.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza99 نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی کنید
    دوست عزیز،‌ من تا حالا ندیدم کسی بتونه محل خدمتش (از نظر اینکه سپاه، ارتش یا ...) رو بعد از تعیین شدن، تغییر بده. شما بهترین کاری که الان از دست تون برمیاد اینه که دنبال آشنا بگردید؛ که امریه که منتفی شد حداقل جای خوفی نیفتید ...
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط reza99 نمایش پست ها
    با سلام
    من اهل خوزستانم
    من اعزام 1/10/90 بودم و کد "اموزشگاه نظامی نزاجا پاسداران تهران" (زیر نظر ارتش) خورده بودم
    چون امریم واسه 1/10/90 اوکی نبود با هزار بدبختی تونستم تمدید کنم (تمدیدپزشکی)
    بعد تاریخ اعزامم شد 1/12/90
    بعد با مامور نظلم وظیفه مشورت کردم که میخوام امریه بگیرم زیر نظر سپاه و کدم باید عوض بشه ... بهش گفتم اشکال نداره عوض میشه؟؟؟ گفت اگه با امریت موافقت بشه مشکلی نداره و عوض میشه!
    بعد برای امریه اقدام کردم و با درخواست امریم موافقت شد (اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی)
    اداره ثبت اسناد و املاک هم که زیر نظر ارتش سرباز امریه میگیره هم برای 1/12/90 سرباز امریه میخواست .... ولی امریه اداره تعاون رو گرقتم .. چون زیر نظر سپاه بود و دیگه آموزشیم میپرید
    وقتی در تاریخ 17/11/90 برگ سفید رو دریافت کردم دیگه خیالم راحت شد که همه چی اوکی شده چون نام مرکز آموزش "شهید هاشمی نژاد نیشابور" خورده بود (زیر نظر سپاه)
    چون قبلا دوره کفایت از آموزش سپاهو (دوره تکمیلی) رفته بودم دیگه خیالم راحت بود که فقط در خونه خودمون 6 ساعت میرم اداره و برمیگردم و فقط میبایست 1 روز برم نیشابور و 2تا امضا بگیرم وبرگردم
    همه چی اوکی بود تا روز اعزام که تو صف اعزامیهای نیشابور وایساده بودم که مامور اعزام (همون مامور بالا که تو خط ششم بهش اشاره کردمه) اسممو خوند و برد تو اتاقش و برگ سفیدمو گرفت پاره کرد و رفت تو سیستم و یه جدید واسم پرینت کرد که نام مرکز آموزش "اموزشگاه نظامی نزاجا پاسداران تهران" (زیر نظر ارتش) زده بود
    گفت به خاطر تمدید پزشکی به کد اولیه برگشت خوردی
    اومدم تهران ... 2/12/90 رفتم نظام وظیفه تهران ........ هیچ نتیجه ای نگرفتم
    الان 3/12/90 هست .... الان تهرانم .... نمیدونم باید چیکار کنم.......
    با سلام

اتفاقی که برای شما افتاده اینه که مامور اعزام از اختیارات قانونی خودش برای اذیت کردن شما استفاده کرده! با اینکه نظام وظیفه بر اساس امریه ای که به تائید ستاد کل نیروهای مسلح رسیده برای شما یگان آموزشی سپاه رو انتخاب کرده، منتهاش این آقا (مامور اعزام) از اختیارات قانونی خودش استفاده کرده و مجددا کد شما رو تغییر داده (دلیلش هم احتمالا این بوده که نخواسته شما از امریه سپاه استفاده کنید و نه تمدید پزشکی!)

متاسفم که اینو میگم ولی با توجه به اینکه دیگه برای شما در یگان و پادگان ارتش پرونده تشکیل شده، به نظر نمیرسه راهی برای تغییر کدتون وجود داشته باشه.

نظام وظیفه تهران به هیچ وجه پاسخگوی چنین مسائلی نیست. در واقع اونا خودشون به مامورین اعزام استانها این اختیار رو دادند که در روز اعزام کد هر کسی رو که خواستند عوض کنند. این رو مطمئن باشید که اون مامور اعزام در حق شما جفا کرده!

به عنوان راه حل تنها چیزی که به ذهنم میرسه ملاقات مردمی هستش. هرچند که خودتون تجربشو دارید و میدونید که چه افتضاحیه!

موفق باشید/

Junior Member akbar_saeedi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food sciense

سلام دوستان عزیز
    با جهد شهرمون حرفیدم گفتش ظرفیتاشونو از اعزامی های 2 و 4 برمیدارن.........من با کلی شانس و دعا و صدقه میتونم انشاالله تا اخر اسفند دفاع کنم...حالا اگه خدایی نکرده نتونم و بمونه برا اواخر فروردین...چیکار میتونم بکنم؟؟
    دوستان همه این تاپیک رو حفظم ولی برا اینکه مطمئن بشم خواهشا بگید طبق قوانین در هر دو مورد(دفاع اخر اسفند یا اخر فروردین) و فوری ادامه کارها رو انجام بدم شانسم در هر مورد چقدره بتونم موفق شم؟؟
    سپاس

Junior Member akbar_saeedi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food sciense

آقا با اجازتون من سوالمو بپرسم...
    1 کسی اینجا امریه جهاد کشاورزی گرفته؟؟ چند روز ب تاریخ اعزام مونده باید کارت سبز و مدارک و ...رو تحویل اداره بدیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)