صفحه 53 از 1141 نخستنخست ... 34344454647484950515253545556575859606162631031535531053 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar_saeedi نمایش پست ها
    آقا با اجازتون من سوالمو بپرسم...
    1 کسی اینجا امریه جهاد کشاورزی گرفته؟؟ چند روز ب تاریخ اعزام مونده باید کارت سبز و مدارک و ...رو تحویل اداره بدیم؟
    والا من امریه جهاد نبودم ولی دوستانم که گرفتند، یادمه که تا کارت سبز و برگه اعزامشون به دستشون رسید بردن تحویلشون دادند، به قول یکی از دوستان نباید گزک داد دست اینا و معطلشون کرد، خودت هم میدونی چرا.....
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar_saeedi نمایش پست ها
    دوستان همه این تاپیک رو حفظم ولی برا اینکه مطمئن بشم خواهشا بگید طبق قوانین در هر دو مورد(دفاع اخر اسفند یا اخر فروردین) و فوری ادامه کارها رو انجام بدم شانسم در هر مورد چقدره بتونم موفق شم؟؟
    سپاس
    شانس شما در هر مورد بستگی به این داره که اداره محل سکونتتون چقدر دقیق و سریع باشه در کارش به نظر من...تجربه شخصی خودم اینه که، ما رفتیم آموزشی بچه های استان های دیگه میدونستند که محل خدمتشون کجاست ولی استان ما....دو هفته بعد از ترخیص از آموزشی اعلام کرد...
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza99 نمایش پست ها
    با سلام
    من اهل خوزستانم
    من اعزام 1/10/90 بودم و کد "اموزشگاه نظامی نزاجا پاسداران تهران" (زیر نظر ارتش) خورده بودم
    چون امریم واسه 1/10/90 اوکی نبود با هزار بدبختی تونستم تمدید کنم (تمدیدپزشکی)
    بعد تاریخ اعزامم شد 1/12/90
    بعد با مامور نظلم وظیفه مشورت کردم که میخوام امریه بگیرم زیر نظر سپاه و کدم باید عوض بشه ... بهش گفتم اشکال نداره عوض میشه؟؟؟ گفت اگه با امریت موافقت بشه مشکلی نداره و عوض میشه!
    بعد برای امریه اقدام کردم و با درخواست امریم موافقت شد (اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی)
    اداره ثبت اسناد و املاک هم که زیر نظر ارتش سرباز امریه میگیره هم برای 1/12/90 سرباز امریه میخواست .... ولی امریه اداره تعاون رو گرقتم .. چون زیر نظر سپاه بود و دیگه آموزشیم میپرید
    وقتی در تاریخ 17/11/90 برگ سفید رو دریافت کردم دیگه خیالم راحت شد که همه چی اوکی شده چون نام مرکز آموزش "شهید هاشمی نژاد نیشابور" خورده بود (زیر نظر سپاه)
    چون قبلا دوره کفایت از آموزش سپاهو (دوره تکمیلی) رفته بودم دیگه خیالم راحت بود که فقط در خونه خودمون 6 ساعت میرم اداره و برمیگردم و فقط میبایست 1 روز برم نیشابور و 2تا امضا بگیرم وبرگردم
    همه چی اوکی بود تا روز اعزام که تو صف اعزامیهای نیشابور وایساده بودم که مامور اعزام (همون مامور بالا که تو خط ششم بهش اشاره کردمه) اسممو خوند و برد تو اتاقش و برگ سفیدمو گرفت پاره کرد و رفت تو سیستم و یه جدید واسم پرینت کرد که نام مرکز آموزش "اموزشگاه نظامی نزاجا پاسداران تهران" (زیر نظر ارتش) زده بود
    گفت به خاطر تمدید پزشکی به کد اولیه برگشت خوردی
    اومدم تهران ... 2/12/90 رفتم نظام وظیفه تهران ........ هیچ نتیجه ای نگرفتم
    الان 3/12/90 هست .... الان تهرانم .... نمیدونم باید چیکار کنم.......
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarbazak نمایش پست ها
    با سلام

اتفاقی که برای شما افتاده اینه که مامور اعزام از اختیارات قانونی خودش برای اذیت کردن شما استفاده کرده! با اینکه نظام وظیفه بر اساس امریه ای که به تائید ستاد کل نیروهای مسلح رسیده برای شما یگان آموزشی سپاه رو انتخاب کرده، منتهاش این آقا (مامور اعزام) از اختیارات قانونی خودش استفاده کرده و مجددا کد شما رو تغییر داده (دلیلش هم احتمالا این بوده که نخواسته شما از امریه سپاه استفاده کنید و نه تمدید پزشکی!)

متاسفم که اینو میگم ولی با توجه به اینکه دیگه برای شما در یگان و پادگان ارتش پرونده تشکیل شده، به نظر نمیرسه راهی برای تغییر کدتون وجود داشته باشه.

نظام وظیفه تهران به هیچ وجه پاسخگوی چنین مسائلی نیست. در واقع اونا خودشون به مامورین اعزام استانها این اختیار رو دادند که در روز اعزام کد هر کسی رو که خواستند عوض کنند. این رو مطمئن باشید که اون مامور اعزام در حق شما جفا کرده!

به عنوان راه حل تنها چیزی که به ذهنم میرسه ملاقات مردمی هستش. هرچند که خودتون تجربشو دارید و میدونید که چه افتضاحیه!

موفق باشید/

با تشکر
    من دیروز به پادگان ارتش رفتم،به بخش پذیرش سرباز مراجعه کردم،تو لیست هایی که واسشون اومده بود اصلا اسم من نبود ،[فهمیدم که اسم من رفته نیشابور]،سرهنگ (که آدم خوبی بود)(رئیس بخش پذیرش سرباز)دستور داد پذیرش کنید.. بعد با سرهنگ مشکلمو مطرح کردم و گفتم اگه میشه منو پذیرش نکنید و بهم یه فرصت بدید شاید بتونم مشکلمو حل کنم!..گفت چون از خوزستانی تا یکشنبه ساعت 14 بهت فرصت میدم تا خودتو معرفی کنی!...پذیرشم نکرد

از پادگان اومدم بیرون والان خوزستانم
    فردا میخوام برم نظام وظیفه استان...ببینم چیکار میتونم بکنم!

- شما مطمئن هستید که نظام وظیفه استان همه ی اختیاراتو داره؟
    - آیا همه ی اختیارات شامل این میشه که 6 روز پس از اعزام بتونن کد رو عوض کنن؟
    - آیا شما مطمئنید که کد محل آموزش به صورت دستی و توسط مامور نظام وظیفه استان برگشت خورده؟؟؟ ... و اینکه این امر به صورت اتوماتیک و یا از تهران نبوده؟؟؟
    - میتونم با این وضعیت برم نیشابور خودمو معرفی کنم؟
    - آیا کارت تکمیلی میتونه دوره آموزشی ارتشو بپرونه؟ یا فقط 2 ماه کسری برای ارتش داره؟
    - و در آخر با توجه به اینکه مشخصات امریه هنوز در سیستم نظام وظیفه ثبت و موجود هست... بادر نظرگرفتن تمدید پزشکی، از لحاظ قانونی آیا کد اولیه نسبت به کد امریه ارجعیت دارد؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط reza99 : February 24th, 2012 در ساعت 03:19 PM

- آیا کارت تکمیلی میتونه دوره آموزشی ارتشو بپرونه؟ یا فقط 2 ماه کسری برای ارتش داره؟
    این سوالت رو میتونم جواب بدم، تا اونجایی که من میدونم، بله به قول شما میپرونه اگه هم فرض کنیم که نپرونه و دو ماه کسری بده به شما، باز هم به نفع شما میشه در هر دو صورت...

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IAU

دوستان من اعزام 1 اسفند هستم .. میشه الان که در دوره ی آموزشی هستم دنبال امریه جایی باشم ؟ یا قبل از شروع آموزش باید این کار انجام بشه حتما ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    دوستان من اعزام 1 اسفند هستم .. میشه الان که در دوره ی آموزشی هستم دنبال امریه جایی باشم ؟ یا قبل از شروع آموزش باید این کار انجام بشه حتما ؟
    باید قبل از اینکه وارد دوره آموزشی می شدی، این کار رو انجام می دادی دوست من...
    در مورد خود من، اواخر دی ماه اقدام کردم، تیر ماه به آموزشی رفتم و بعد از آن هم ادامه خدمت
    ویرایش توسط smonabav : February 24th, 2012 در ساعت 04:10 PM دلیل: تصحیح توسط دوستان...!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    باید قبل از اینکه وارد دوره آموزشی بشی، این کار رو انجام می دادی دوست من

دوست عزیز جناب smonabav
    لطفا در پاسخ هاتون کمی دقت کنید
    بنده خودم به خاطر یک راهنمایی اشتباه چه بلاهایی که سرم نیومده!!!!!! ؟؟؟؟ اگه پست های قبلی منو بخونید متوجه میشید!!!!!
    جهت اطلاع برای دریافت امریه حداقل 2 ماه قبل از تاریخ اعزام باید اقدام کنید

دوست عزیز جناب smonabav
    لطفا در پاسخ هاتون کمی دقت کنید
    بنده خودم به خاطر یک راهنمایی اشتباه چه بلاهایی که سرم نیومده!!!!!! ؟؟؟؟ اگه پست های قبلی منو بخونید متوجه میشید!!!!!
    جهت اطلاع برای دریافت امریه حداقل 2 ماه قبل از تاریخ اعزام باید اقدام کنید
    دوست عزیزم، من هم راهنمایی اشتباه نکردم، ایشون پرسیدند که در دوره آموزشی می توانند دنبال امریه باشند و من هم گفتم که قبل از اینکه وارد دوره آموزشی بشی باید این کار رو انجام بدی...به نظر شما این جواب اشتباه بود؟!؟!؟

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

دوست عزیزم، من هم راهنمایی اشتباه نکردم، ایشون پرسیدند که در دوره آموزشی می توانند دنبال امریه باشند و من هم گفتم که قبل از اینکه وارد دوره آموزشی بشی باید این کار رو انجام بدی...به نظر شما این جواب اشتباه بود؟!؟!؟
    دوست عزیز شما کاملا درست عرض کردین . . . برای دریافت امریه باید چند ماه قبل از دوره آموزشی دست به کار شد . . . به طور مثال بهترین زمان برای پیگیری امریه های آموزش و پرورش بهمن ماه هست . . .
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

-
    حقیقتا من شنیدم که کارت شما در موعد اتمام سربازی صادر می شود ولی بستگی به کارگزینی اداره ای که در آن امریه هستید داره که کارت رو به شما بده یا نه! آموزش و پرورش شنیدم که نمیده!
    دوستان این بحث دادن یا ندادن کارت کاملا در اختیار کارگزینی هست البته اخیرا کارت از سوی آموزش پرورش به موقع تحویل داده میشه و بسته به این که به شما نیاز دارن یا نه ممکنه مجبور باشین تا انتهای سال تحصیلی خدمت کنین ، البته با حقوق حق التدریس یا اینکه نیاز نداشته باشن و شما هم به نوعی آزاد بشین ، البته بند پ بسسسسیار در این مورد مهم هست دوستان
    موفق باشید.
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)