صفحه 57 از 1141 نخستنخست ... 74748495051525354555657585960616263646566671071575571057 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

من هفته پیش برای امریه مرکز تحقیقات موتور ایران خودرو که بچه ها لطف کرده بودن تو این انجمن معرفی کرده بودن اقدام کردم. رشته و دانشگاه و تحصیلات و شرایطم واسه اینجا عالی و کاملا مرتبط بود. خودمم دوست داشتم جور بشه. ولی امروز برگه اعزامم رو گرفتم. باهاشون تماس گرفتم گفت ما اوایل اردیبهشت میگیم میخوایمت یا نه. من چون 91/2/1 اعزاممه دیگه به دردم نمیخوره. و میرم یه امریه دیگه که جور شده بود.
    جای خوبی به نظر میرسه مخصوصاً برای رشته مکانیک، دوستانی که میخوان برن حداقل سه چهار ماه زودتر اقدام کنن.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nani2012 نمایش پست ها
    ببخشید من هنوز نه امریه گرفتم و نه خدمت رفتم!
    من عرض کردم که آموزشی+چند ماه از خدمتم رو برم ،بعد دانشگاه برای ارشد قبول بشم،حالا بعد از 2سال ارشد میتونم از شرکتی برای اولین بار ،برای ادامه ی خدمتم امریه بگیرم یا نه؟
    منظور شما اینست: آموزشی + خدمت > قبول شدن در دانشگاه > ادامه تحصیل > اتمام تحصیل > دریافت امریه
    خیر! برای اطمینان باز سوال کنید لطفا
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmmarshal نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من که با این شرکت تماس گرفتم(021-44520882 داخلی 203) گفت باید یکی از شرایط امریه(متاهل،معاف از رزم،عضو خانواده شهدا)داشته باشی شما این شرایط رو داشتی که بهت جواب مثبت دادن؟
    من هم کارشناسی مکانیک خودرو هستم.
    بعدش شما احتمالش هست بتونی تمدید کنی تاریخ اعزامتو.
    سلام. بله من متاهلم. ولی یه جورایی به نظر میرسه انگار سیستم امریه شون مرتب نیست. متقاضی ها خیلی زودتر از اعزام و موازی با چند جای دیگه اقدام کنن

Junior Member

من برای امریه با یه جا صحبت کرده بودم و واسه 2/1 اوکی گرفته بودم. بم گفته بود قبل عید حتما مدارمتو بیار. دیروز برگه اعزامم (که اول اردیبهشته) اومد و امروز بردم گفتن شرمنده و پر شده برو واسه اول تیر بیا
    من به خاطر قول اینا دفترچه رو پست کرده بودم و زیاد پیگیر جاهای دیگه نشده بودم. حالا اگر موافقت نشه که اعزامم رو بندازن اول تیر باید یه ماه دیگه برم آشخوری

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi-comp نمایش پست ها
    من برای امریه با یه جا صحبت کرده بودم و واسه 2/1 اوکی گرفته بودم. بم گفته بود قبل عید حتما مدارمتو بیار. دیروز برگه اعزامم (که اول اردیبهشته) اومد و امروز بردم گفتن شرمنده و پر شده برو واسه اول تیر بیا
    من به خاطر قول اینا دفترچه رو پست کرده بودم و زیاد پیگیر جاهای دیگه نشده بودم. حالا اگر موافقت نشه که اعزامم رو بندازن اول تیر باید یه ماه دیگه برم آشخوری
    دوست عزیز،‌ همین فردا برای تمدید اقدام کنید؛‌ موافقت میشه. فقط سعی کنید دیرتر نشه.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi-comp نمایش پست ها
    نگران نباش دوست من، در دوره آموزشی تنها چیزی که به ما ندادند آش بود!
    انشاا... که موافقت می کنند برای به تعویق انداختن اعزامت، فقط از جایی که قراره امریه بگیری کاملا مطمئن بشو که برای تیر ماه جای خالی دارند
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

Junior Member Material آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical and Aerospace Engineering, Oklahoma State University

نقل قول نوشته اصلی توسط nani2012 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید اگر من آموزشی+چند ماه از خدمتم رو برم بعد ارشد قبول بشم و برم دانشگاه،بعد از 2 سال ارشد،آیا میتونم ادامه ی خدمتم رو برم امریه ی یه شرکت؟
    مرسی
    معلومه که نه

نقل قول نوشته اصلی توسط Material نمایش پست ها
    معلومه که نه
    این دوستمون، طبق گفته خودشون، از نظام وظیفه استان اصفهان پرسیدن و جواب بله شنیدند!

Junior Member

پیش فرض امریه از 2 سازمان مختلف

سلام دوستان.خسته نباشید
    من خیلی از این صفحات رو خوندم و متاسفانه جواب قابل قبول نگرفتم
    سوالم اینه:
    من در حال حاضر درخواست امریه آموزش و پرورش دادم حدود 80% هم مطمئن هستم که پذیرش میشم.
    اما برای قرارگاه خاتم هم درخواست کردم. میدنم اینجا هم حدود 50% به بالا پذیرش میشم.خودمم ترجیح میدم برم خاتم.
    ولی مشکل اینجاس که من از دو سازمان مختلف درخواست امریه کردم.
    خواستم بدونم به خاطر این کارم هر 2 امریه رو از دست میدم؟یا این که سازمان ها اولویت دارن؟؟
    ممنون میشم سریع جواب بدین اخه بدجور استرس دارم.

پیش فرض پاسخ : امریه از 2 سازمان مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط bia3dez نمایش پست ها
    سوالم اینه:
    من در حال حاضر درخواست امریه آموزش و پرورش دادم حدود 80% هم مطمئن هستم که پذیرش میشم.
    اما برای قرارگاه خاتم هم درخواست کردم. میدنم اینجا هم حدود 50% به بالا پذیرش میشم.خودمم ترجیح میدم برم خاتم.
    خواستم بدونم به خاطر این کارم هر 2 امریه رو از دست میدم؟یا این که سازمان ها اولویت دارن؟؟
    ممنون میشم سریع جواب بدین اخه بدجور استرس دارم.
    اول اینکه دوست من استرس نداشته باش بالاخره سربازی میری
    تا جایی که من اطلاع دارم، در برگه اعزام شما فقط یک اداره/سازمان به عنوان امریه اعلام خواهد شد
    نحوه اولولیت بندی رو نمیدونم ولی مطمئنا شما در یکی از این دو محل که گفتید امریه خواهید شد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)