صفحه 571 از 1141 نخستنخست ... 714715215615625635645655665675685695705715725735745755765775785795805816216711071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,701 تا 5,710 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak_eng نمایش پست ها
    سلام

اینکه امریه دارهای دارای دوره تکمیلی بسیج زود مرخص میشن مشکلی برای امریه به وجود نمییاره؟ مثلا شما قرار بوده که اول دی تو سازمان مربوطه شروع به کار کنی ولی آبان ماه وارد سازمان میشی. هیچ مشکلی بابت این قضیه به وجود نمیاد؟
    تا اونجایی که میدونم مشکلی نیست. میری دو ماه میخوابی تو خونه و بعدش میری سر امریه

Junior Member

سلام دوست عزیز نه اینکه بری بخوابی دو ماه تا بری سر امریه کاملا غلط ازهمون ماه مثلا ششم یا هفتم میری سر امریه.
    من همه دوستاییم که امریه بودن اینطورین.مطمئنم

Junior Member

سلام دوست عزیزم فکر کنم استانداری ها زیر نظر ارتشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkannnnn نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز نه اینکه بری بخوابی دو ماه تا بری سر امریه کاملا غلط ازهمون ماه مثلا ششم یا هفتم میری سر امریه.
    من همه دوستاییم که امریه بودن اینطورین.مطمئنم
    اگه طرف برج 6 اعزامش باشه و امریه هم مشخص شده و اداره مربوطه گفته برج 8 بیا، اونوقت باید دو ماه صبر کنه بعد بره دیگه. آخه اداره متناسب با برج 8 برنامه ریزی کرده. مگه نه؟

Junior Member

سلام
    استانداری تهران هم امریه میکنه؟
    میشه از امریه استانداری استان دیگه انتقالی گرفت واسه امریه استانداری تهران؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ziea_sz نمایش پست ها
    الان یعنی در حال گذراندن امریه هستی؟
    امریت کجاست و چه کاری انجام میدی؟
    کسری بهت تعلق میگیره؟
    اکثر دوستانی که تکمیلی داشتن و مثل من مرخص شدن تابستون هم تو اداره آموزش پرورش هستن ...
    ولی به من گفتن شهریور مشخص میشه که کدوم روستا افتادی مقطعی هم که باید درس بدم ابتدایی هست.
    فقط همون کسری کارت تکمیلی ، دیگه از هیچ کسری برا امریه آموزش و پرورش نمیشه استفاده کرد من خرداد 96 تموم میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak_eng نمایش پست ها
    سلام

اینکه امریه دارهای دارای دوره تکمیلی بسیج زود مرخص میشن مشکلی برای امریه به وجود نمییاره؟ مثلا شما قرار بوده که اول دی تو سازمان مربوطه شروع به کار کنی ولی آبان ماه وارد سازمان میشی. هیچ مشکلی بابت این قضیه به وجود نمیاد؟
    چه مشکلی ؟ دقیقا به من گفتن برو دو ماه خونتون بخور و بخواب تا بعد بهت بگیم کدوم روستا باید بری درس بدی ...!!! (امریه آموزش و پرورش)
    ما باید 1 شهریور ترخیص میشدیم ولی خوب با داشتن کارت تکمیلی 1 روزه ترخیص شدیم.

Junior Member

سلام
    دوستان سازمان هايي كه براي امريه ها ميگن كسري خدمت قبول نميكنن. اون موقع كسري 2 ماه كارت تكميلي سبزمون هم قبول نيست؟ يا 2 ماه كارت سبز قبول ميشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majid0919 نمایش پست ها
    سلام مهندس
    مختصرا سیر تا پیاز نحوه ی امریه گرفتنتو میگی (فقط اینترنتی ثبت نام کردی یا حضوریم رفتی سراغشون ؟ کی قطعی شد امریه ی خاتم ؟ و هرجیز دیگه ای که فکر میکنی به دردمون بخوره)
    مرسی
    سلام...ببخشید دیر جواب میدم...من دوتا سوالو که اون دوستمون هم پرسیده بود یکی میکنم جوابشو.
    از همین اول بگم:هیچ پارتی نداشتم و فقط تو سایت خاتم ثبت نام کردم و از چند جا بهم زنگ زدن....بعد عسلویه شد انتخابم و مدارکمو پست کردم واسشون...خودشون بقیه کارا رو انجام میدن...من اسفند ماه ثبت نام کردم و تا اوایل اردیبهشت مدارکمو تکمیل کردم...اوایل خرداد یه پیامک میفرستن که امریه شما تایید شد.بعدش اواخر خرداد یه پیامک میاد که مثلا فلان روز پادگان فلان باشین و...

امکانات رفاهی :در کل خوبه...خوابگاه که میدن اشپزخونه ،حموم،بوفه،عابربانک و... هم داره(خوابگاه به همراه و وسایلش مثل تلوزیون،یخچال،کتری برقی،اینیه،بشقاب وقاشق چنگال ، ظروف و...)
    معمولا وایفای واسه اینترنت هم تو خوابگاه ها هست تو عسلویه!با سرویس ها میرین سرکار هر صبح و بعد از ظهر....

شغل:من اره مرتبط افتادم...اره یه چیزایی هم یاد میگیریم چنتا از بچه ها هستن که مرتبط نیفتادن...دیگه بستگی به شانس و نیاز پروژه ای که میرین داره..اگه حضوری برین و خودشون بگن ما این رشته رو میخوایم که بهتره!

حقوق:من یه 400کیلومتر دورم از شهرم...هزینه ایاب ذهاب رو هرچندماهی یه بار میدن(با نرم افزار حساب میکنن هزینه رفت و برگشت رو از 84هزار تومن تا 400هزار)+ حول و هوش یه 200 خورده ی هم که نظام وظیفه میریزه به حساب سربازای نظام وظیفه!مثلا یکی از بچه ها که از تبریزه، 680 تومن گرفت ماه پیش!

زمان کاری:صبح از ساعت 6 صبح تا 11 بعد از ظهر 3.30 تا 7(البته الان که روزه اس ایجوریه)

اگه سوالی بود در خدمتیم....امیدوارم که مفید بوده باشه!
    یا حق

نقل قول نوشته اصلی توسط shamgah نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سازمان هايي كه براي امريه ها ميگن كسري خدمت قبول نميكنن. اون موقع كسري 2 ماه كارت تكميلي سبزمون هم قبول نيست؟ يا 2 ماه كارت سبز قبول ميشه؟
    دو ماه کارت تکمیلی قبول میکنن و یکی دو روز تو پادگان هستی ، چه سپاه باشه آموزشی چه ارتش (ارتش در صورتی کارت تکمیلی رو یکی دو روزه مرخص میکنه که طرف امریه دار باشه)
    وحتی اگه اون سازمان و اداره کسری قبول نداشته باشه باز هم از کسری دو ماه آموزشی (تکمیلی) میتونی استفاده کنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)