صفحه 572 از 1141 نخستنخست ... 724725225625635645655665675685695705715725735745755765775785795805815826226721072 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,711 تا 5,720 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

مرسي از پاسختون.
    بچه ها كسي اطلاع داره در مورد اينكه وقتي ما امريه يه سازمان هستيم فقط يه حقوق رو اون سازمان ميده يا علاوه بر حقوق سازمان يه حقوق سربازيم به صورت جداگانه نظام وظيفه ميده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shamgah نمایش پست ها
    مرسي از پاسختون.
    بچه ها كسي اطلاع داره در مورد اينكه وقتي ما امريه يه سازمان هستيم فقط يه حقوق رو اون سازمان ميده يا علاوه بر حقوق سازمان يه حقوق سربازيم به صورت جداگانه نظام وظيفه ميده؟
    حقوق همون سازمان رو میگیری ، البته خیلی کمه حقوق ولی از حقوقی که به سربازا میدن بیشتره
    در واقع اون سازمان شما رو از ستاد نیروهای مسلح خریده که به مدت 2 سال در اون اداره و سازمان کار کنید.

Junior Member

آخه يكي از دوستان ( آقا mohsen) تو همين بالاي اين صفحه نوشته كه واسه امريه ها يه حقوق جداگانه هم نظام وظيفه ميريزه ("هزینه ایاب ذهاب رو هرچندماهی یه بار میدن(با نرم افزار حساب میکنن هزینه رفت و برگشت رو از 84هزار تومن تا 400هزار)+ حول و هوش یه 200 خورده ی هم که نظام وظیفه میریزه به حساب سربازای نظام وظیفه!) واسه همين تعجب كردم؟ به نظرتون درسته؟

راستي سازماني كه امريه هستم ازم تعهد گرفته كه كسري خدمت قبول نميكنيم و بايد 24 ماه بموني. به نظرتون كارت تكميلي 45 روزه رو قبول ميكنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shamgah نمایش پست ها
    آخه يكي از دوستان ( آقا mohsen) تو همين بالاي اين صفحه نوشته كه واسه امريه ها يه حقوق جداگانه هم نظام وظيفه ميريزه ("هزینه ایاب ذهاب رو هرچندماهی یه بار میدن(با نرم افزار حساب میکنن هزینه رفت و برگشت رو از 84هزار تومن تا 400هزار)+ حول و هوش یه 200 خورده ی هم که نظام وظیفه میریزه به حساب سربازای نظام وظیفه!) واسه همين تعجب كردم؟ به نظرتون درسته؟

راستي سازماني كه امريه هستم ازم تعهد گرفته كه كسري خدمت قبول نميكنيم و بايد 24 ماه بموني. به نظرتون كارت تكميلي 45 روزه رو قبول ميكنن؟
    کارت تکمیلی بحثش جداس. قبول میکنن چون بجای آموزشیه
    منظورشون کسری های دیگس که قبول نمیکنن

دوستان، واسه امریه نفت، اول باید تاریخ اعزام معلوم بشه بعد تو سایتش ثبت نام کنیم ؟ یا بعد از اعلام نتیجه ی امریه نفت هم می تونیم بریم پلیس +10 اعلام آمادگی برای خدمت کنیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط apply4br0ad نمایش پست ها
    دوستان، واسه امریه نفت، اول باید تاریخ اعزام معلوم بشه بعد تو سایتش ثبت نام کنیم ؟ یا بعد از اعلام نتیجه ی امریه نفت هم می تونیم بریم پلیس +10 اعلام آمادگی برای خدمت کنیم ؟
    اتفاقا برای امریه نفت نباید دفترچه پست کنی قبول که بشی خودشون بهت میگن کی دفترچه پست کنی

جواب امریه نفت فردا اعلام میشه؟؟؟؟!!!

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد تبدیل انرژی هستم
    یه چند ماهی بسیجی فعال دارم اما کارت سبز ندارم
    پارتی درست درمونم ندارم
    میخواستم ببینم امریه خاتم حتما کارت سبز میخواد ؟
    جای دیگه هم میشه امریه گرفت بدون بند پ ؟

دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم جواب بدن که واقعا نمیدونم چیکار کنم
    سربازی رفتن عادی واقعا عذاب آوره بعد این همه درس خوندن

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم کسایی که اطلاع دارن به این سوال اضطراری من پاسخ بدن
    من تاریخ اعزامم1 شهریور94 هست، از قبل تو سیستم قرارگاه ثبت نام کرده بودم الان میخوام قید قرارگاه رو بنا به دلایل شخصی که واسم پیش اومده بزنم، ولی الان یه پیامکی از قرارگاه برام اومده:
    برادر محترم: خدمت سربازي جنابعالي درقرارگاه سازندگي خاتم لانبيا(ص) باتاريخ اعزام 01/06/94 قطعي گرديد منتظر تماس بعدي درنيمه دوم مرداد ماه قباشيد .(معاونت منابع انساني وآموزش قرارگاه خاتم(ص)).
    چون میخوام اعزاممو تمدید کنم به برج 8 و پذیرش سپاه استانمو بگیرم، با این پیامکی ک از قرارگاه اومده کاری نمیتونم بکنم؟راهی نداره کنسل کنم؟
    سپاس بیکران

سلام
    این sms الان برای منم اومد
    قابل توجه اون دوست عزیز که پرسیده بود خاتم حتماً کارت سبز ميخواد من همون شیش ماه بسیج نداشتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)