صفحه 58 از 1141 نخستنخست ... 84849505152535455565758596061626364656667681081585581058 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

اول اینکه دوست من استرس نداشته باش بالاخره سربازی میری
    تا جایی که من اطلاع دارم، در برگه اعزام شما فقط یک اداره/سازمان به عنوان امریه اعلام خواهد شد
    نحوه اولولیت بندی رو نمیدونم ولی مطمئنا شما در یکی از این دو محل که گفتید امریه خواهید شد
    در این صورت هم راضی هستم تا حدودی.فقط نگرانی من از حذف هر دو امریه هستش.
    و سوال بعد اینکه اگه اولویت بندی نباشه پس هر سازمانی زودتر پذیرش کنه امریه ی اونجا ردیف میشه درسته؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bia3dez نمایش پست ها
    گه اولویت بندی نباشه پس هر سازمانی زودتر پذیرش کنه امریه ی اونجا ردیف میشه درسته؟
    منطقا باید اینجوری باشه...اگر امکانش رو داری از آموزش و پرورش بپرس...خیالت هم جمع و جور میشه
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

منطقا باید اینجوری باشه...اگر امکانش رو داری از آموزش و پرورش بپرس...خیالت هم جمع و جور میشه
    اتفاقا پرسیدم اما گفتن که نمیدونیم.هم از اموزش و پرورش هم از نظام وظیفه
    فقط گفتن کار درستی نکردی

نقل قول نوشته اصلی توسط bia3dez نمایش پست ها
    اتفاقا پرسیدم اما گفتن که نمیدونیم.هم از اموزش و پرورش هم از نظام وظیفه
    فقط گفتن کار درستی نکردی
    به هر حال به نظر من اصلا جای نگرانی نیست خبری شد خبرش رو بده دوست من تا به اطلاعات ما هم اضافه بشه
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

Junior Member

به هر حال به نظر من اصلا جای نگرانی نیست خبری شد خبرش رو بده دوست من تا به اطلاعات ما هم اضافه بشه
    چشم اعزامم 1 تیر هستش.تا طرفای 1 تیر صبر کن

Junior Member

ایشالا همینطو که میگید بشه. امروز رفتم پلیس +10 برای درخواست تعویق اعزام. انجام داد ولی گفت احتمالش 20-30 درصده که قبول کنن. کلا حسابی ناامیدم کرد
    تو یه روز از رفیع عزت سربازی به حضیض ذلتش رسیدم
    اگر قبول نکردن میشه برم میدون سپاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi-comp نمایش پست ها
    ایشالا همینطو که میگید بشه. امروز رفتم پلیس +10 برای درخواست تعویق اعزام. انجام داد ولی گفت احتمالش 20-30 درصده که قبول کنن....
    دوست من تجربه من نشون داده که کلا این جماعت مرتبط با سرباز و سربازی، آیه یاس هستند! بنابراین خیلی نگذار حرفشون روت تاثیر بگذاره

کارهای تعویق رو دفتر خدمات پلیس +10 انجام میده، ولی اگر آشنایی داشته باشی، فکر کنم بد نباشه بهش مراجعه کنی

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi-comp نمایش پست ها
    ایشالا همینطو که میگید بشه. امروز رفتم پلیس +10 برای درخواست تعویق اعزام. انجام داد ولی گفت احتمالش 20-30 درصده که قبول کنن. کلا حسابی ناامیدم کرد
    تو یه روز از رفیع عزت سربازی به حضیض ذلتش رسیدم
    سلام دوست عزیز.
    در مورد تعویق یه نکته ای رو بگم که کلاً به صورت کامپیوتری انجام میشه و اگه تو سیستم ظرفیت خالی باشه (مثلاً چند نفر قبلاً درخواست تعجیل داده باشن) با درخواستت موافقت میشه. من پریروز کمیسیون پزشکی دومم بود و در حالی که احتمال زیادی میدادم معاف دائم بشم، سرباز شدم و دیگه بعد از اون مطمئن بودم که تاریخ اعزامم رو 1391/2/1 میزنن و هیچ امیدی برای گرفتن امریه نیست اما امروز که برای دریافت برگه المثنی اعزام به خدمت به به پلیس+10 مراجعه کردم، در کمال ناباوری دیدم تاریخ اعزام رو 1391/4/1 زدن و خوشبختانه هنوز برای امریه فرصت دارم. در کل این قضیه تاریخ اعزام خیلی قانون مشخصی نداره. بهتره توکلتون به خدا باشه و خیلی ناامید نباشین.
    موفق باشین.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

با سلام
    من دیروزیعنی 24/12به لطف خدا المثنی برگ سبزمو که تمدیدش کرده بودم به 1/4/91 گرفتم.
    درتاریخ 17/12 دفترچه پست کردم درتاریخ22/12 درخواست تمدید دادم.تاریخ فراغت از تحصیل 30/11/90
    وامروز المثنی برگ سبزمو با بقیه مدارک(مهم ترینش کپی تکمیلی بسیج) بردم قرب غدیر(قرارگاه خاتم الانبیا) تحویل دادم.البته مسئول منابع انسانیشون نبود.گفتن برو بعد تعطیلات بیا پیگیری کن.
    موفق باشید

Junior Member

سلام در فرمانداری ها با مدرک فناوری اطلاعات می شه امریه گرفت و کلا چه موقع از سال امریه می گیرن ممنون که جواب می دین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)