صفحه 608 از 1141 نخستنخست ... 1085085585985996006016026036046056066076086096106116126136146156166176186587081108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,071 تا 6,080 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط pokhyema نمایش پست ها
    از نظر قانونی هیچ مشکلی پیش نمیاد ، به نظر من که در حال حاضر در خاتم مهندس ناظر هستم ، سپاه شهر خودتون خیلی بهتر از خاتم هستش

جو جامعه و اتمسفر عمومی حاکم بین سربازها به گونه ای هستش که خاتم رو تبدیل به مدینه فاضله کردن ولی اصلا هیچ خبری نیست و اکثرشون هم تا زمانی که سرپروژه نرفتن و لمسش نکردن توی رویاها و توهماتشون فکر می کنن خیلی جای توپی هستش و حقوق و کار مهندسی و طراحی و نقشه کشی و ... ولی در اصل کنار دست یک کارگر کار سنگین می کنن یا در بهترین شرایط توی دفتر فنی یا DCC پرونده جابه جا می کنن متوجه میشن توی چه مخمصه ای گیر کردن.

خیلی از نیروهای سربازمون کارشون در حد تخصصی نیست و مقدار زیادی به شانس شما وابسته هستش و پروژه های صنعتی مون در ضمن رشتتون هم طوری هستش که کار صنعتی سخت پیدا میشه که مهندس مکانیک نقش فعال داشته باشه از طرغی دوری از خانواده و شهر خودتون هم امکانش خیلی زیاده.

من خودم دو سه جا ثبت نام کرده بودم و وقتی سپاه شهرمون نشد خاتم قبول شدم. الانم شکر خدا راضی هستم چون حقوق خوبی داره ، نزدیک شهرمون هستم ، جزء ده درصدی هستم که کارم تخصصی هستش و نیروهای زیادی زیر دستم فعالیت می کنن و مسئولیت دارم.
    توی همین پروژه ما حدود 80 درصد سربازها از وضعیت کاریشون ناراضی هستن.
    البته اگه پروژه دور هم باشین بهتون خوب مرخصی خواهند داد نگران نباشید.
    اینها رو نگفتم که پشیمونتون کنم بلکه گفتم تا حواستون باشه به خاطر خاتم همه پلها رو خراب نکنید.
    موفق باشید
    سوالی بود از طریق پ.خ در خدمت تک تک عزیزان هستم.
    یا علی
    سلام شما كجا خدمت ميكنيد ؟
    يعني كاملن شانسيه كجا بيفتي؟ اگه عسلويه باشم چطوره

نقل قول نوشته اصلی توسط genral نمایش پست ها
    مظمئنی؟؟ ! چک کردم آپدیت نشده.....................
    دوستان اعزامی برج 6 شما چطور؟
    سایت که دو ماهه آپدیت نشده باید بری پلیس +10 یا زنگ بزنی 096480

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpiri نمایش پست ها
    سلام شما كجا خدمت ميكنيد ؟
    يعني كاملن شانسيه كجا بيفتي؟ اگه عسلويه باشم چطوره
    در صورتی که فقط از طریق سایت اقدام کنید بله کاملا شانسی هستش در مورد قربها و موسسات هم فقط شانس رو محدودتر می کنید مثلا من می دونستم قرب کربلا در زمینه صنعتی و سد سازی فعالیت داره رفتم سراغ زیرمجموعه هاش (موسسات) بعدش وقتی پیدا کردم کجاها پروژه دارن اونی رو که احتمال نزدیک بودن و تخصصی بودنش بیشتر بود رو انتخاب کردم.
    بنده قرب کربلا هستم ، پروژه ای که بنده هستم صنعتی هستش و فاصله اش از خونمون حدود یک و نیم ساعته که سرویس داریم.

در مورد عسلویه و ... مثلا دو سه تا از قربها اختصاصی فقط عسلویه کار میکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط genral نمایش پست ها
    مظمئنی؟؟ ! چک کردم آپدیت نشده.....................
    دوستان اعزامی برج 6 شما چطور؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    آپدیت سایت زمان می برده احتمالا دوستمون از اپراتور نظام وظیفه پرسیده
    بله ، از نظام وظیفه شهرتون بپرسید.

Junior Member

از نظر قانونی هیچ مشکلی پیش نمیاد ، به نظر من که در حال حاضر در خاتم مهندس ناظر هستم ، سپاه شهر خودتون خیلی بهتر از خاتم هستش

جو جامعه و اتمسفر عمومی حاکم بین سربازها به گونه ای هستش که خاتم رو تبدیل به مدینه فاضله کردن ولی اصلا هیچ خبری نیست و اکثرشون هم تا زمانی که سرپروژه نرفتن و لمسش نکردن توی رویاها و توهماتشون فکر می کنن خیلی جای توپی هستش و حقوق و کار مهندسی و طراحی و نقشه کشی و ... ولی در اصل کنار دست یک کارگر کار سنگین می کنن یا در بهترین شرایط توی دفتر فنی یا DCC پرونده جابه جا می کنن متوجه میشن توی چه مخمصه ای گیر کردن.

خیلی از نیروهای سربازمون کارشون در حد تخصصی نیست و مقدار زیادی به شانس شما وابسته هستش و پروژه های صنعتی مون در ضمن رشتتون هم طوری هستش که کار صنعتی سخت پیدا میشه که مهندس مکانیک نقش فعال داشته باشه از طرغی دوری از خانواده و شهر خودتون هم امکانش خیلی زیاده.

من خودم دو سه جا ثبت نام کرده بودم و وقتی سپاه شهرمون نشد خاتم قبول شدم. الانم شکر خدا راضی هستم چون حقوق خوبی داره ، نزدیک شهرمون هستم ، جزء ده درصدی هستم که کارم تخصصی هستش و نیروهای زیادی زیر دستم فعالیت می کنن و مسئولیت دارم.
    اینها رو نگفتم که پشیمونتون کنم بلکه گفتم تا حواستون باشه به خاطر خاتم همه پلها رو خراب نکنید.
    موفق باشید
    یا علی
    سلام ، مرسی از توضیحاتتون.
    در هر صورت قطعا از شرایط پادگان برای ما بهتر خواهد بود. اینطور نیست؟ بالاخره پس فردا بیایم بیرون میگیم خاتم بودیم، نه سپاه سر کوچمون. سختی داره ولی مجبوریم... هر جای دیگه هم امریه بخواهیم بریم که مرتبط باشه پارتی میوخاد، باز خاتم اینجوری نیست.

Junior Member

در صورتی که فقط از طریق سایت اقدام کنید بله کاملا شانسی هستش در مورد قربها و موسسات هم فقط شانس رو محدودتر می کنید مثلا من می دونستم قرب کربلا در زمینه صنعتی و سد سازی فعالیت داره رفتم سراغ زیرمجموعه هاش (موسسات) بعدش وقتی پیدا کردم کجاها پروژه دارن اونی رو که احتمال نزدیک بودن و تخصصی بودنش بیشتر بود رو انتخاب کردم.
    بنده قرب کربلا هستم ، پروژه ای که بنده هستم صنعتی هستش و فاصله اش از خونمون حدود یک و نیم ساعته که سرویس داریم.

در مورد عسلویه و ... مثلا دو سه تا از قربها اختصاصی فقط عسلویه کار میکنن.
    چجوري ميتونم پروژه هاشونو پيدا كنم؟
    ساكن استان بوشهر هستم
    پيام خصوصي فرستادم فك كنم صندوقتون پره اگه ميشد باهاتون تماس بگيرم خيلي خوب ميشد گير كردم وسط برزخ !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpiri نمایش پست ها
    چجوري ميتونم پروژه هاشونو پيدا كنم؟
    ساكن استان بوشهر هستم
    پيام خصوصي فرستادم فك كنم صندوقتون پره اگه ميشد باهاتون تماس بگيرم خيلي خوب ميشد گير كردم وسط برزخ !
    بهترین راه حضوری رفتن به مراکزشون هست. باید آمار بگیری ببینی بوشهر کجاس مراکزشون، میتونید زنگ بزنید قرب مرکز، شمارش تو سایت خاتم هست، یا قربهای دیگر رو هم میتونید لیستشو از ویکیپدیا پیدا کنید و با سرچ شمارشونو .

Junior Member

موفق باشید
    یا علی
    سلام اقا
    منم ساکن کرمانشاه هستم و میخام برا قرب کربلا پذیرش بگیرم یه موسسه هست پروژه انتقال اب داره انجام میده و با شهرمون 1.5 ساعت فاصله داره 1- فکر میکنی برا رشته مکانیک کاری دارن؟ 2-با بخش ماشین آلات اشنایی داری که اونجا چی کار میکنن؟3 - حقوق سرباز چقدری میدن؟4 - بعد از سربازی اگه استخدام کنن چقد میدن؟ 5- گفتی سرویس دارن یعنی شما هرروز با سرویس میری خونه؟6- جمعه ها م کار میکنن؟آخه 22 روز پشت سر هم از 7 تا 6عصر کارکردن خبلی سخته .
    7- من میتونم سپاه شهرمون پذیرش بگیرم میدونی ساعت کاری و وظایف لیسانس سرباز در سپاه چطوریه ؟(اخه گفتی سپاه شهرتون بهتره)

Junior Member

سلام
    آقا کسی اطلاعی داره که خاتم پروژه های که مرتبط با رشته مکانیک باشه تو گیلان داره یا نه ؟

سلام دوستان

اینجا یه آدم با معرفت پیدا نمیشه که شماره قرب ها رو داشته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)