صفحه 61 از 1141 نخستنخست ... 115152535455565758596061626364656667686970711111615611061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امریه در سربازی و ویزای امریکا

با سلام و احترام.
    دوستان من در یک موسسه دولتی امریه گرفتم و مدارکمو قبل عید دادم به سازمانی که توش کار میکنم.دوم اردیبهشت هم عازم هستم.چند روز پیش برگه سفید من اومد،اما متاسفانه و در کمال تعجب توش ننوشته کجا افتادم برای دوره آموزشی.همچنین هیچ حرفی هم از امریه نزده شده.اگه ممکن هست بگید که کسی میدونه من آموزشی چه جوری تقسیم میشم و این که آیا مدارک من به صورت کامل به دست نظام وظیفه رسیده؟ممنونم واقعا چون دارم از استرس میمیرم

پیش فرض پاسخ : امریه در سربازی و ویزای امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmhmh نمایش پست ها
    با سلام و احترام.
    دوستان من در یک موسسه دولتی امریه گرفتم و مدارکمو قبل عید دادم به سازمانی که توش کار میکنم.دوم اردیبهشت هم عازم هستم.چند روز پیش برگه سفید من اومد،اما متاسفانه و در کمال تعجب توش ننوشته کجا افتادم برای دوره آموزشی.همچنین هیچ حرفی هم از امریه نزده شده.اگه ممکن هست بگید که کسی میدونه من آموزشی چه جوری تقسیم میشم و این که آیا مدارک من به صورت کامل به دست نظام وظیفه رسیده؟ممنونم واقعا چون دارم از استرس میمیرم
    درود
    دوست عزیز در برگ سفید شما محل رو ذکر نمی کنه تا جایی که من می دونم و تنها یک کد دو یا سه رقمی ذکر میشه. شما لطفاً دوباره یه نگاه بنداز به برگه سفیدت ببین این کد رو هم پیدا می تونی بکنی یا خیر؟،

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

متاسفانه در هر دو برگی که درب خونه ما پست شده هیچ کدی نوشته نشده.آخه امروز صبح دیدم که برای یکی دیگه نوشته بود کجا.یعنی نوشته بود 01 و نیروی زمینی .
    ممنون از جوابت

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmhmh نمایش پست ها
    متاسفانه در هر دو برگی که درب خونه ما پست شده هیچ کدی نوشته نشده.آخه امروز صبح دیدم که برای یکی دیگه نوشته بود کجا.یعنی نوشته بود 01 و نیروی زمینی .
    ممنون از جوابت
    خواهش می کنم. پیشنهاد بنده اینه که شما برگ سفیدت رو دوباره از مراکز پلیس 10+ بگیری تو دیگه قطعاً اگه مشکلی وجود داشته باشه می تونی مطمئن شی.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان من تاریخ و محل اعزامم ۱/۲/۹۱ نیروی زمینی‌ ارتش ۰۱ تهران افتادم یه سوال داشتم من قبل عید دقیقا اواخر بهمن ماه در سازمانی درخواست امریه داده بودم الان که برگه سفید آبی (کادر آبی رنگ) که واسم اومد توش نوشته محل اعزام ۰۱ ،می‌خواستم ببینم آیا امریه ام درست شده آخه شنیدم کسانی‌ که ۰۱ تهران میوفتن و برگه سفید آبی به جای سفید سبز براشون میاد امریشون درست شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mghn نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من تاریخ و محل اعزامم ۱/۲/۹۱ نیروی زمینی‌ ارتش ۰۱ تهران افتادم یه سوال داشتم من قبل عید دقیقا اواخر بهمن ماه در سازمانی درخواست امریه داده بودم الان که برگه سفید آبی (کادر آبی رنگ) که واسم اومد توش نوشته محل اعزام ۰۱ ،می‌خواستم ببینم آیا امریه ام درست شده آخه شنیدم کسانی‌ که ۰۱ تهران میوفتن و برگه سفید آبی به جای سفید سبز براشون میاد امریشون درست شده؟
    منم در یکی از وزارتخانه ها امریه دارم (برای اعزام 91/2/1) و مثل شما نیروی زمینی ارتش کد 01 خوردم....برگه ای که واسم اومده سفید-آبی رنگ هستش....ولی فکر نمی کنم به امریه داشتن یا نداشتن ربط داشته باشه...اصل همون محل آموزشی هستش که 01 باشه.....

Junior Member

یعنی‌ کسانی‌ که ۰۱ تهران میوفتن امریشون درست شده؟

یک سری مراکز دولتی هستن که سرباز ها شون باید در یک مرکز خاص و یک یگان خاص آموزش ببینند...شما از کسایی که توی سازمان شما امریه داشته اند یا دارند بپرسید که آموزشی کجا بودن...البته معمولا سربازان امریه در بیشتر سازمان های دولتی در 01 ارتش ، دوره آموزشی می گذرونند....

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

دوست من، تجربه شخصی من و خیلی دوستان من (که امریه گرفتند):
    من و دوستانی که امریه گرفته بودیم، در سپاه دوران آموزشی را سپری کردیم (آموزش و پرورش، جهادکشاورزی، نوسازی مدارس، شهرداری، قرارگاه خاتم الانبیا،پژوهشگاه نفت) البته بستگی به سازمانی داره که شما امریه تون رو از اونجا گرفتید...
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

من امریه سازمان محیط زیست رو گرفتم می دونید کجا میفته آموزشیش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)