صفحه 610 از 1141 نخستنخست ... 1105105606006016026036046056066076086096106116126136146156166176186196206607101110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,091 تا 6,100 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان
    من امروز رفتم نظام وظیفه زده آموزشگاه شهدای وظیفه نزاجا(امریه دار) دوره تکمیلی هم دارم چجوریه؟یکی دو روزه مثل سپاه مرخصم؟
    مدارک چی ببرم تو را خدا هر کی میدونه کمک کنه

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkannnnn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز رفتم نظام وظیفه زده آموزشگاه شهدای وظیفه نزاجا(امریه دار) دوره تکمیلی هم دارم چجوریه؟یکی دو روزه مثل سپاه مرخصم؟
    مدارک چی ببرم تو را خدا هر کی میدونه کمک کنه
    دوره ای که من ارتش بودم هم امریه دار های تکمیلی دار را همون روز ترخیص کردند مدرک نمیدونم
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pokhyema نمایش پست ها
    از نظر قانونی هیچ مشکلی پیش نمیاد ، به نظر من که در حال حاضر در خاتم مهندس ناظر هستم ، سپاه شهر خودتون خیلی بهتر از خاتم هستش

جو جامعه و اتمسفر عمومی حاکم بین سربازها به گونه ای هستش که خاتم رو تبدیل به مدینه فاضله کردن ولی اصلا هیچ خبری نیست و اکثرشون هم تا زمانی که سرپروژه نرفتن و لمسش نکردن توی رویاها و توهماتشون فکر می کنن خیلی جای توپی هستش و حقوق و کار مهندسی و طراحی و نقشه کشی و ... ولی در اصل کنار دست یک کارگر کار سنگین می کنن یا در بهترین شرایط توی دفتر فنی یا DCC پرونده جابه جا می کنن متوجه میشن توی چه مخمصه ای گیر کردن.

خیلی از نیروهای سربازمون کارشون در حد تخصصی نیست و مقدار زیادی به شانس شما وابسته هستش و پروژه های صنعتی مون در ضمن رشتتون هم طوری هستش که کار صنعتی سخت پیدا میشه که مهندس مکانیک نقش فعال داشته باشه از طرغی دوری از خانواده و شهر خودتون هم امکانش خیلی زیاده.

من خودم دو سه جا ثبت نام کرده بودم و وقتی سپاه شهرمون نشد خاتم قبول شدم. الانم شکر خدا راضی هستم چون حقوق خوبی داره ، نزدیک شهرمون هستم ، جزء ده درصدی هستم که کارم تخصصی هستش و نیروهای زیادی زیر دستم فعالیت می کنن و مسئولیت دارم.
    توی همین پروژه ما حدود 80 درصد سربازها از وضعیت کاریشون ناراضی هستن.
    البته اگه پروژه دور هم باشین بهتون خوب مرخصی خواهند داد نگران نباشید.
    اینها رو نگفتم که پشیمونتون کنم بلکه گفتم تا حواستون باشه به خاطر خاتم همه پلها رو خراب نکنید.
    موفق باشید
    سوالی بود از طریق پ.خ در خدمت تک تک عزیزان هستم.
    یا علی
    سلام آقا شما مگه چند حقوق میگیری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    دوره ای که من ارتش بودم هم امریه دار های تکمیلی دار را همون روز ترخیص کردند مدرک نمیدونم
    دوست عزیز شما کی بودید و کدوم پادگان؟

دوستان سلام. من اعزامی برج 6 هستم و ارشد مهندسی عمران دارم و از موسسه شهید رجایی قرارگاه خاتم واسه امریه اقدام کردم که گفتن کارات اوکی شده. راستش قبلا خیلی همه میگفتن که بدو تا دیر نشده و تموم نشده و باید فلان چیزو داشته باشی تا بگیرنت و هر کسی رو نمیگیرن و این حرفا. ولی الان خیلیا هستن که فقط میان و جوری حرف میزنن که آدم حس میکنه قرارگاه خاتم همه ساعت و روزهای کاریش بیشتره هم زحمتش بیشتره هم هیچی یاد نمیگیری هم هیچ رزومه ای نمیشه و فقط و فقط خوبیش اینه که لباس فرم نمیپوشی و زیر دست فرمانده پادگان نیستی. یعنی اگه واقعا وضعیت اینه اصلا می صرفید آدم اینقدر دنبالش بره تا جورش کنه؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkannnnn نمایش پست ها
    دوست عزیز شما کی بودید و کدوم پادگان؟
    خضرایی نیرو هوایی
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط mtavakkolinia نمایش پست ها
    دوستان سلام. من اعزامی برج 6 هستم و ارشد مهندسی عمران دارم و از موسسه شهید رجایی قرارگاه خاتم واسه امریه اقدام کردم که گفتن کارات اوکی شده. راستش قبلا خیلی همه میگفتن که بدو تا دیر نشده و تموم نشده و باید فلان چیزو داشته باشی تا بگیرنت و هر کسی رو نمیگیرن و این حرفا. ولی الان خیلیا هستن که فقط میان و جوری حرف میزنن که آدم حس میکنه قرارگاه خاتم همه ساعت و روزهای کاریش بیشتره هم زحمتش بیشتره هم هیچی یاد نمیگیری هم هیچ رزومه ای نمیشه و فقط و فقط خوبیش اینه که لباس فرم نمیپوشی و زیر دست فرمانده پادگان نیستی. یعنی اگه واقعا وضعیت اینه اصلا می صرفید آدم اینقدر دنبالش بره تا جورش کنه؟
    همه جا همینجوره برادر من.
    قرارگاه خاتم یا به طور کلی هر امریه ای نسبت به سربازی پول بیشتری میده، اگه زرنگ باشی میتونی از بین چند جا گزینه بهترینو انتخاب کنی، حدالاقل مطمئنی که لب مرز یا نیرو انتظامی نیستی(به نظر من این یکی مزیت ارزش هر کاری رو داره )، این نیست که اصلن هیچی یاد نگیری بالاخره یه چیزی یاد میگیری و در آخر لباس فرم سربازی و پوتین نمیپوشی
    نمیدونم چقدر شما دنبالش دویدین تا ببینم ارزششو داشته یا نه؟

سلام دوستان

کسی میدونه که خاتم تو قرب مرکز یا پروژه های داخل شهر تهران خوابگاه برای شهرستانی ها میده یا نه؟

Junior Member

دوستان کسی 01 تهران بوه که هم امریه باشه هم دوره تکمیلی داشته باشه.
    چند روزه ترخیص شدید؟وسایل چی بردید؟آخه من میترسم ارتش دوره تکمیلیو قبول نکنه تازه امروز فهمیدم که امریه استانداری شدم و افتادم 01 و دوره تکمیلی دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaroghi نمایش پست ها
    دوست عزیز زنگ بزن شماره ای که تو سایت خاتمه
    اونجا خودشون بهت میگن
    ایمیلم تو پیام خصوصی فرستادم واست حتما بهم ایمیل بزن واسه گروه لینکشو بهت بدم
    داداش شما خبر نداری که قرارگاه خاتم تو تهران خوابگاه برای شهرستانی ها داره یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)