صفحه 62 از 1141 نخستنخست ... 125253545556575859606162636465666768697071721121625621062 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط mghn نمایش پست ها
    من امریه سازمان محیط زیست رو گرفتم می دونید کجا میفته آموزشیش؟
    حقیقتا نه! ولی میشه حدس زد تا حدودی (اگر اشتباه میکنم لطفا دوستان اصلاح کنند)
    کارشناسی ارشد - سپاه : شهید مدرس کرج
    کارشناسی - سپاه : شهید هاشمی نژاد نیشابور
    کارشناسی ارشد - ارتش : 01 - افسریه
    کارشناسی - ارتش : 01 - افسریه
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

خوب منم کارشناسی کامپیوتر دارم و افتادم 01 پس طبق گفته های شما احتمالش زیاد که امریم درست شده باشه نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mghn نمایش پست ها
    خوب منم کارشناسی کامپیوتر دارم و افتادم 01 پس طبق گفته های شما احتمالش زیاد که امریم درست شده باشه نه؟
    دوست من، امریه شما اگر OK شده باشد در برگه سفید (که محل آموزشی شما هم درآن ذکر شده) می نویسد که امریه سازمان...هستید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    دوست من، امریه شما اگر OK شده باشد در برگه سفید (که محل آموزشی شما هم درآن ذکر شده) می نویسد که امریه سازمان...هستید
    تا اونجایی که من اطلاع دارم و در جریان نحوه امریه دوستایی که امریه داشتن قرار دارم، نشنیدم که در برگه سفید، سازمان مربوطه نوشته شده باشه...امریه در روز اتمام دوره آموزشی ابلاغ می شه و تا اون تاریخ نمی شه در مورد قطعی بودن 100% امریه نظر داد....چون هنوز به یک سری روال اداری باقی مونده...مشخص شدن محل آموزشی مرتبط با سازمان مورد نظر، نشان دهنده در جریان قرار داشتن روال اداری مورد نظر هستش....نه قطعی شدن کامل امریه...

نقل قول نوشته اصلی توسط e_am86 نمایش پست ها
    تا اونجایی که من اطلاع دارم و در جریان نحوه امریه دوستایی که امریه داشتن قرار دارم، نشنیدم که در برگه سفید، سازمان مربوطه نوشته شده باشه...امریه در روز اتمام دوره آموزشی ابلاغ می شه و تا اون تاریخ نمی شه در مورد قطعی بودن 100% امریه نظر داد....چون هنوز به یک سری روال اداری باقی مونده...مشخص شدن محل آموزشی مرتبط با سازمان مورد نظر، نشان دهنده در جریان قرار داشتن روال اداری مورد نظر هستش....نه قطعی شدن کامل امریه...
    نه دوست من. در برگه سفید (که محل آموزشی هم درآن ذکر شده) من، اسم سازمانی که من رو برای امریه انتخاب کرده بود (OK شده بود) ذکر شده بود. لازمه که یادآوری کنم من برای 2 سازمان همزمان اقدام کرده بودم که مسلما فقط یکی از سازمان ها در برگه ذکر شده بود

نه دوست من. در برگه سفید (که محل آموزشی هم درآن ذکر شده) من، اسم سازمانی که من رو برای امریه انتخاب کرده بود (OK شده بود) ذکر شده بود. لازمه که یادآوری کنم من برای 2 سازمان همزمان اقدام کرده بودم که مسلما فقط یکی از سازمان ها در برگه ذکر شده بود
    شاید برای شما این طوری باشه...ولی برای دوستان من که امریه داشتن، در روی برگه سفید اون ها چیزی نوشته نشده بود....و روز آخر آموزشی براشون مشخص شد که باید سازمان مورد نظر خودشون رو معرفی کنن....

شاید برای شما این طوری باشه...ولی برای دوستان من که امریه داشتن، در روی برگه سفید اون ها چیزی نوشته نشده بود....و روز آخر آموزشی براشون مشخص شد که باید سازمان مورد نظر خودشون رو معرفی کنن....
    به جرات میتونم بگم که در حدود 90% موارد، قبل از آموزشی، وضعیت امریه مشخص است...به امید خدا امریه شما هم OK هست...

به جرات میتونم بگم که در حدود 90% موارد، قبل از آموزشی، وضعیت امریه مشخص است...به امید خدا امریه شما هم OK هست...
    ایشالا...مشخص بودن وضعیت امریه رو باید از نظام وظیفه بپرسم یا سازمان امریه دهنده؟ سازمانی که امریه دارم که ok داد و نامه رو به نظام وظیفه ارسال کرد (دو ماه قبل آموزشی).... حالا چون تو برگه سفید من چیزی قید نشده از کجا می تونم بپرسم؟ ممنون می شم اگه اطلاع داشته باشی راهنماییم کنین....

ایشالا...مشخص بودن وضعیت امریه رو باید از نظام وظیفه بپرسم یا سازمان امریه دهنده؟ سازمانی که امریه دارم که ok داد و نامه رو به نظام وظیفه ارسال کرد (دو ماه قبل آموزشی).... حالا چون تو برگه سفید من چیزی قید نشده از کجا می تونم بپرسم؟ ممنون می شم اگه اطلاع داشته باشی راهنماییم کنین....
    اگر سازمان امریه دهنده به شما OK داده، جای نگرانی نیست...فقط در زمانی که شما آموزشی تشریف بردید، در همون ابتدا از دوستانی که امریه هستند آمارگیری میشه (به این دلیل که به این دوستان فقط یک دست لباس و ... می دهند)...از نظام وظیفه هم می تونید سوال کنید دوست من

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

با سلام

... در برگه سفید (که محل آموزشی هم درآن ذکر شده) من، اسم سازمانی که من رو برای امریه انتخاب کرده بود (OK شده بود) ذکر شده بود...
    قبلاً رو اطلاعی ندارم اما جدیدا وضعیت امریه در برگ سفید «برگ معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزش نيروهاي مسلح» مشخص نمیشه!

به جرات میتونم بگم که در حدود 90% موارد، قبل از آموزشی، وضعیت امریه مشخص است...
    کاملا صحیح می فرمایید، دوستان میتونن با پیگری از ارگانی که ازش امریه گرفتند از این قضیه (اینکه که آیا اسمشون در لیست اعزام قرار گرفته یا نه) خبردار بشن. اما این قضیه به معنای تایید امریه شما نیست! تا نامه امریه شما به دستتون نرسه نمیشه با قطعیت از OK شدن اون حرف زد... واژگان پر رنگ شده رو توضیح میدم خدمت دوستان:

لیست اعزام: لیستی که توسط ارگان امریه دهنده برای تایید به ستاد کل نیروهای مسلح فرستاده میشه. در این لیست اسامی افرادی که از طرف ارگان امریه دهنده پذیرش شده اند، نوشته شده.
    نامه امریه: نامه ای که در پایان دوره آموزشی برای تمام سربازان وظیفه صادر میشه. لفظ امریه در کلید واژه «نامه امریه» یک لفظ کلی هستش به این مفهوم که هم شامل افرادی هست که امریه دولتی گرفتند و هم افرادی که امریه نگرفتند (و باید بقیه خدمتشون رو در نظام بگذرونند). در «نامه امریه» سرنوشت بقیه مدت خدمتتون، کتباً به شما اعلام خواهد شد. تنها از طریق این نامه ست که میتونید از تایید امریتون، صد در صد مطمئن بشید.

اگر سازمان امریه دهنده به شما OK داده، جای نگرانی نیست...
    ضمن احترام به نظر شما دوست عزیز، برای اینکه این صحبتهام برای دوستان شبهه ای به جا نذاره اجازه بدید داستانی رو تعریف کنم!

یکی از دوستان من از انرژی اتمی امریه گرفته بود و حتی از یک ماه پیش از شروع آموزشی در سازمان به طور پاره وقت کار میکرد ولی بعد از گذروندن دوره آموزشی در پادگان 01، با وجود اینکه سازمان به ایشون گفته بود که امریه شما تائید شده، ولی نامه امریه ای که پس از پایان آموزشی برای این دوستم صادر شده بودش اونرو پادگانی در شیراز معرفی کرده بود!!! با اینکه این اتفاق بسیار بسیار اتفاق نادری هستش ولی به هر جهت منظور بنده این بودش که تا «نامه امریه»، امریه شما رو بهتون اعلام نکنه نمیشه با قطعیت گفت که امریتون OK شده...

موفق باشید/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)