صفحه 64 از 1141 نخستنخست ... 145455565758596061626364656667686970717273741141645641064 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    برای ادامه کار، دوستی میگفت که میشود...ولی به نظر من، احتمالش کمه؛ 1- وقتی شما امریه میشوی سازمان مربوطه ترجیح میده که بعد از آموزشی، کل دوران خدمتت رو در اون سازمان طی کنی (به دلایل منافع مالی و...) 2- باز هم برای اطمینان بپرس (هم از نظام وظیفه و هم از سازمانی که برای امریه مد نظر داری) 3- معمولا دوران سرباز استادی! (فنی و حرفه ای / دانشگاه) یا سرباز معلمی (آموزش و پرورش)، بترتیب 3 سال و 2 سال است!
    ممنون از جواب،امریه استادی به قول شما 3 سال!؟تا جایی که من می دونم دانشگاه ، فنی حرفه ای یا آموزش و پرورش فقط براشون مهمه که تا آخر سال تحصیلیشون بمونی و اگرم زودتر خدمتت تموم بشه بازم باید بمونی!حالا شما دانشگاهو چرا میگی 3سال؟

حالا اگه به سازمانی که میخام امریه بگیرم نگم رفتم خدمت!!!یعنی میشه؟البته ظاهرا دیگه همه چی سیستمی شده با کد ملی همه آمارو در میارن؟
    ویرایش توسط mhz_ir : April 3rd, 2012 در ساعت 11:27 AM

سلام به دوستان
    من قبلا از یه سازمانی تقاضای امریه کردم و اونا به نظام وظیفه نامه زدم (گویا برای موافقت و تایید اونا) بعد امروز از نظام بم زنگ زدم پرسیدن تاریخ اعزامت کیه و من چوم دفترچه نفرستادم گفتم مشخص نیست اونم گفت وقتی تاریخ اعزامت مشخص نیست چرا تقاضای امریه کردی.
    من چون منتظر جواب امریه بودم خب دفترچه نفرستادم
    حالا موندم چیکار کنم؟
    دفترچه بفرستم؟ بعد دوباره پیگیری کنم؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz_ir نمایش پست ها
    ممنون از جواب،امریه استادی به قول شما 3 سال!؟تا جایی که من می دونم دانشگاه ، فنی حرفه ای یا آموزش و پرورش فقط براشون مهمه که تا آخر سال تحصیلیشون بمونی و اگرم زودتر خدمتت تموم بشه بازم باید بمونی!حالا شما دانشگاهو چرا میگی 3سال؟
    دانشکده های فنی و حرفه ای 3 سال است...تا پارسال که اینجوری بود، امسال رو نمیدونم

حالا اگه به سازمانی که میخام امریه بگیرم نگم رفتم خدمت!!!یعنی میشه؟البته ظاهرا دیگه همه چی سیستمی شده با کد ملی همه آمارو در میارن؟
    مگه میشه دوست من؟! سازمان مربوطه حتما خواهد فهمید که شما چند ماه خدمت کردی، شک نکن!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

سلام مجدد به دوستان
    من امروز مطلع شدم که سازمان امریه دهندم زیر نظر سپاست (البته اینجا یه ارگان کاملا علمیه که حتی تو مقاله هام جز افلییشن من هست- یه چیزه دیگه اینکه تاحالا بهترین اساتید از بهترین دانشگاهای امریکا تو اینجا ورکشاپو سخنرانی داشتن ).
    دوبار داستان تکراری اینکه آیا در پذیرش امریکا اذیت میشم یا نه اومد سراغم. آیا واقعا اذیت میکنن؟ چون بالاخره کارتم از سپاه صادر میشه و آیا کارتو چک میکنن وقت ویزا؟
    ممنوم میشم کمکم کنید.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghodrati2011 نمایش پست ها
    دوبار داستان تکراری اینکه آیا در پذیرش امریکا اذیت میشم یا نه اومد سراغم. آیا واقعا اذیت میکنن؟ چون بالاخره کارتم از سپاه صادر میشه و آیا کارتو چک میکنن وقت ویزا؟
    دوست من، ببخشید اینجوری میگم ولی:
    افسر سفارت از شما فقط پاسپورت معتبر می خواهد، دیگه کاری نداره که شما پاسپورت رو از طریق قانونی (گذراندن سربازی > پاسپورت) گرفتی یا گلاب به روتون پول دادی و پاسپورت برات صادر کردند...در مورد چند تا از دوستان من (که الان در امریکا در حال تحصیل هستند) که اینجوری بوده و مشکلی نداشتند.
    پس نگران نباش بیخودی و فاز - به خودت نده
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

سلام. از دوستان کسی هست که امریه سازمان ملی استاندارد یا اداره کل استاندارد استان تهران داشته باشه؟

Junior Member

من مدارکم رو 14 فروردین تحویل انرژی اتمی دادم. تاریخ اعزامم اول تیره. 16م بم زنگ زدن گفتن این مدت 2.5 ماهه واسه گرفتن امریه کمه و اگر میخوای تاریخ اعزامت رو عقب بنداز. که من مخالفت کردم. تو خود فرمش نوشته که 60 روز قبل از اعزام باید مدارک رو تحویل بدید. من که 75 روز زودتر تحویل دادم گفتن دیره

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi-comp نمایش پست ها
    من مدارکم رو 14 فروردین تحویل انرژی اتمی دادم. تاریخ اعزامم اول تیره. 16م بم زنگ زدن گفتن این مدت 2.5 ماهه واسه گرفتن امریه کمه و اگر میخوای تاریخ اعزامت رو عقب بنداز. که من مخالفت کردم. تو خود فرمش نوشته که 60 روز قبل از اعزام باید مدارک رو تحویل بدید. من که 75 روز زودتر تحویل دادم گفتن دیره
    درود
    بطور کل یه قانون وجود داره که کل ارگان ها یا سازمان های پذیرنده نیروی امریه باید مدارک شما رو (شامل برگه اعزام به خدمت و ...) دو ماه قبل از تاریخ اعزام ، به ستاد کل نیروهای مسلح بفرستن که این بازه زمانی بخاطر انجام مراحل اداری هست. کلا هر سازمان مراحل خاص خودش رو داره ، که البته به نظر بنده (نظر شخصیم هست) در سازمان مورد نظر شما، ظرفیت اون ماهشون تکمیل شده و به همین علت پیشنهاد تمدید تاریخ اعزام رو به شما دادن.(جهت یادآوری در صورت تغییر تصمیمتان، شما می توانید تاریخ اعزام به خدمت خودتون رو فقط و فقط برای یک بار از طریق دفاتر 10+ در مهلت قانونی یعنی چهل روز قبل از اعزام تمدید نمایید و لازم بذکر است که شما نباید سابقه تمدید داشته باشین.)
    به هر حال ناامید نباشین و به تلاشتون ادامه بدید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط masoudshr : April 6th, 2012 در ساعت 01:14 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudshr نمایش پست ها
    درود
    بطور کل یه قانون وجود داره که کل ارگان ها یا سازمان های پذیرنده نیروی امریه باید مدارک شما رو (شامل برگه اعزام به خدمت و ...) دو ماه قبل از تاریخ اعزام ، به ستاد کل نیروهای مسلح بفرستن که این بازه زمانی بخاطر انجام مراحل اداری هست. کلا هر سازمان مراحل خاص خودش رو داره ، که البته به نظر بنده (نظر شخصیم هست) در سازمان مورد نظر شما، ظرفیت اون ماهشون تکمیل شده و به همین علت پیشنهاد تمدید تاریخ اعزام رو به شما دادن.(جهت یادآوری در صورت تغییر تصمیمتان، شما می توانید تاریخ اعزام به خدمت خودتون رو فقط و فقط برای یک بار از طریق دفاتر 10+ در مهلت قانونی یعنی چهل روز قبل از اعزام تمدید نمایید و لازم بذکر است که شما نباید سابقه تمدید داشته باشین.)
    به هر حال ناامید نباشین و به تلاشتون ادامه بدید.
    موفق باشید
    با سلام. ممنون از پاسختون.
    شما صحیح میفرمایید ولی به من گفته شد که باید مدارک شما رو بفرستیم به بخش های مختلفمون ببینیم کدوم اعلام نیاز می کنه. که این فرآیند دو ماه طول میکشه. دو ماه هم همانطور که شما گفتید برای ارسال مدارک به ستاد کل نیروهای مسلح زمان میبره. در مجموع فکر کنم حداقل باید 4 ماه قبل از اعزام اقدام کرد و اون "حداقل 60 روز"ی که توی فرم سازمان انرژی اتمی نوشته اشتباهه.
    من اعزامم رو یک بار عقب انداختم و کلا بیخیال انرژی اتمی شدم. این پست رو برای تجربه دوستان ارسال کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi-comp نمایش پست ها
    با سلام. ممنون از پاسختون.
    شما صحیح میفرمایید ولی به من گفته شد که باید مدارک شما رو بفرستیم به بخش های مختلفمون ببینیم کدوم اعلام نیاز می کنه. که این فرآیند دو ماه طول میکشه. دو ماه هم همانطور که شما گفتید برای ارسال مدارک به ستاد کل نیروهای مسلح زمان میبره. در مجموع فکر کنم حداقل باید 4 ماه قبل از اعزام اقدام کرد و اون "حداقل 60 روز"ی که توی فرم سازمان انرژی اتمی نوشته اشتباهه.
    من اعزامم رو یک بار عقب انداختم و کلا بیخیال انرژی اتمی شدم. این پست رو برای تجربه دوستان ارسال کردم.
    درود
    خواهش میکنم.
    فرمایش شما نیز صحیح هست و بطور کل همونطور که گفتم هر سازمان و نهادی روند خاص خودش رو داره. من به شخصه از اینکه اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک میگذارید تشکر میکنم. فقط یه نکته، با توجه به اینکه شما اگه اشتباه نکنم تاریخ اعزامتون 4/1 هست، اگر دنبال امریه هستید بایستی کمی تعجیل کنید.
    با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)