صفحه 696 از 1141 نخستنخست ... 196596646686687688689690691692693694695696697698699700701702703704705706746796 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,951 تا 6,960 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

[QUOTE=zahed19911991;2163956]
    1- شما بعد از فارغ تحصیلی دفترچه پست میکنی که احتمالا اعزامت می افته اسفند 95 که بعد از ون می افتی دنبال امریه و هر سازمان معمولا تاریخ خاصی رو میخواد که می تونی با تعجیل یا تمدید تاریخ اعزامتو عوض کتی
    2- بازم شرایط هر سازمان فرق میکنه بعضی ها مثله خاتم بسیجی و ... میخواد بعضی جاها مثل نفت معدل و دانشگاه خوب- پارتی هم باشه خوبه ولی من دیدم خیلی ها بدون پارتی امریه گرفتن
    3- اگه یه سازمان قول امریه بده همه ی کارها رو خودشون انجام میدن و تو فقط مدارکتو میدی بهشون بعد میری آموزشی بعد آموزشی میری سر کار البته باید زود زودم پیگیر باشی که اونا سهل انگاری نکنن و حتما امریه دار بخوره برگه اعزامت
    [/QUOT

خیلی ممنون از راهنمایتون ولی ببخشید در مورد اینکه من شرط خانواده جانباز رو دارم و این کارم رو تسهیل میکنه یا نه چیزی نگفتید .باز هم ممنون که وقت گذاشتید.

Junior Member

باسلام خدمت دوستان
    برای امریه قرارگاه خاتم چطوری بایداقدام کنیم من تو سایت ثبت نام کردم آیالازم هست که مدارک راحضوری تحویل دهیم یااینکه منتظربمانیم تاتماس بگیرن ؟معدل چی تاثیرداره؟من اعزامی 1/12/94هستم ممنون میشم هرکی اطلاع داره راهنماییم کنه.

Junior Member

سلام دوستان یه سوا داشتم اون کسایی که 1.12 اعزام امریه هستن نهایتا تا کی
    اس ام اس میدن بهشون

Banned

سلام.
    مگه امریه گرفتن مستلزم داشتن پارتی با آشنا نیست؟ مگه میشه پس چرا اینهمه آدم سرباز معمولی؟ خوب اینا هم دلشون
    امریه میخواد پس باید داشته باشن دیگه. لطفا تشویش ایجاد نکنید که بتونید امریه بگیرید بدون آشنا.
    سازمان خاصی مگه وجود داره که بشه درخواست داد؟

Junior Member

Post پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

باسلام بنده واسه امریه نیروگاه فقط فرم پر کردم هزینه ثبت نام رو که 65000 بوده پرداخت کردم سوالم اینه چقد طول میکشه که جوابش بیاد؟احتمال داره تائید بشه تاریخ اعزامم یکم اردیبهشت 95هستش
    مدارک دیگه ای هم میخواد تحویل بدم؟ ممنون میشم جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin8729 نمایش پست ها
    باسلام بنده واسه امریه نیروگاه فقط فرم پر کردم هزینه ثبت نام رو که 65000 بوده پرداخت کردم سوالم اینه چقد طول میکشه که جوابش بیاد؟احتمال داره تائید بشه تاریخ اعزامم یکم اردیبهشت 95هستش
    مدارک دیگه ای هم میخواد تحویل بدم؟ ممنون میشم جواب بدید
    سلام
    امریه نیروگاه منظورتون کدوم سازمانه؟

Junior Member

نیروگاه سیکل ترکیبی تولید برق وزارت نیرو رشته ام مکانیک هستش

سلام
    من سرباز خاتم بودم
    هیچ کار عجیبی نمیخواد انجام بدید
    من فقط بسیجی عادی داشتم یه روز بهم زنگ زدن گفتن میری فلان جا گفتم بعله و تموم
    اما این شروع بدبختیه
    صد رحمت به چا کوفتن تو پادگان
    یعنی با لیسانس میری اونجا انگار از کارگر صفرم کمتری تو پروژه ما ک به ما به چشم مفت خور نگاه میکردن درصورتی ک اندازه بقیه کار میکردیم یعنی حالم از محیطش به هم خورد.
    کار یاد گرفتن و اینا همه کشکه
    فقط پارتی بازی تو همون پروژه یارو میومد تو قسمت برق بر استخدام اصلا نمیدونست فیوز چیه(به خدا) بهش گفتم به چه امیدی اومدی، میگفت مهندس سگه منو فرستاده، در کمال تعجب استخدام میشد!!!
    اگه راه میفتاد که میموند ولی اگه خیلی هالو بود یکی دو ماه بعد خودش میرفت
    تو قرارگاهم یا باید مث من شانست بگه که بهت زنگ بزنن ، یا حتما برید تهران و از قرب ها بپرسید که کجا پروژه دارن و خلاصه قطعیش کنید، اینجا هم پارتی خیلی مهمه البته هر جا بخای میتونی بری
    یادمه رفتم تهران بعد از خدمت؛ قرب سماوات (من قرب دیگه ای بودم) ،حتی اجازه نمیدادن برم داخل!!! با کلی خواهش تمنا رفتم تو یارو میگه ما اصلا سرباز اینجا احتیاج نداریم نیروهاایی هم که احیانا میگیریم باید در حد پیمانکار و .. باشن
    جالبه وقتی میومدم بیرون دیدم یکی از سربازایی که با هم یه گروهان بودیم تو آموزشی خیلی شیک اومد رفت داخل؛؛ ما فرض میکنیم این آقای بچه تهرون پارتی نداشته و استثناً همین یه سربازو گرفتن بعدم ایشالا جذب میشن این برادرمون
    چون من رشتم مخابرات بود میخاستم ببینم میشه کاری توش پیدا کرد یا نه؟؟؟

خلاصه نرید خاتم سنگین ترید والله
    یا حق

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz1100 نمایش پست ها
    سلام
    من سرباز خاتم بودم
    هیچ کار عجیبی نمیخواد انجام بدید
    من فقط بسیجی عادی داشتم یه روز بهم زنگ زدن گفتن میری فلان جا گفتم بعله و تموم
    اما این شروع بدبختیه
    سلام
    شما که دل پری از خاتم داری از دوستات یا آشناهات کسی رفته نفت بنظرت اونجا چجوریه؟ من الان دو تا جا درخواست دادم و موندم وایسم ببینم نتیجه ش چی میشه یا اعزاممو بیارم جلو و برم.

Junior Member

ﺑﺎﺳﻼﻡ ﺑﻨﺪﻩ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﻣﺮﯾﻪ ﻧﯿﺮﻭﮔﺎﻩ سیکل ترکیبی تولید برق تحت نظارت وزارت نیرو ﻓﻘﻂ ﻓﺮﻡ ﭘﺮ ﮐﺮﺩﻡ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﺭﻭ
    ﮐﻪ 65000 ﺑﻮﺩﻩ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﮐﺮﺩﻡ کارشناسی مگانیک دارم ﺳﻮﺍﻟﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﭼﻘﺪ ﻃﻮﻝ ﻣﯿﮑﺸﻪ ﮐﻪ
    ﺟﻮﺍﺑﺶ ﺑﯿﺎﺩ؟ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﺎﺋﯿﺪ ﺑﺸﻪ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﻋﺰﺍﻣﻢ ﯾﮑﻢ ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ
    95 ﻫﺴﺘﺶ
    ﻣﺪﺍﺭﮎ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﻫﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺑﺪﻡ؟ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﯾﺪ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)