صفحه 697 از 1141 نخستنخست ... 197597647687688689690691692693694695696697698699700701702703704705706707747797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,961 تا 6,970 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin8729 نمایش پست ها
    ﺑﺎﺳﻼﻡ ﺑﻨﺪﻩ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﻣﺮﯾﻪ ﻧﯿﺮﻭﮔﺎﻩ سیکل ترکیبی تولید برق تحت نظارت وزارت نیرو ﻓﻘﻂ ﻓﺮﻡ ﭘﺮ ﮐﺮﺩﻡ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﺭﻭ
    ﮐﻪ 65000 ﺑﻮﺩﻩ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﮐﺮﺩﻡ کارشناسی مگانیک دارم ﺳﻮﺍﻟﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﭼﻘﺪ ﻃﻮﻝ ﻣﯿﮑﺸﻪ ﮐﻪ
    ﺟﻮﺍﺑﺶ ﺑﯿﺎﺩ؟ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﺎﺋﯿﺪ ﺑﺸﻪ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﻋﺰﺍﻣﻢ ﯾﮑﻢ ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ
    95 ﻫﺴﺘﺶ
    ﻣﺪﺍﺭﮎ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﻫﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺑﺪﻡ؟ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﯾﺪ
    سلام رامین عزیز اونجا مسئولی یا کسی نیست که دقیقا همین سوالات رو ازش بپرسی چون ظاهرا کارهای امریه روال الکی و بی درو پیکری داره

Junior Member

سلام دوستان. من قرار از یکی از ارگانها امریه بگیرم. حالا ازم رزومه خواستن. تنها رزومه من هم اینه که حدود یک سال در دوران دانشجویی و حدودا شیش ماه هم به عنوان دستیار مدیر گروه به دانشجو ها در مسائل درسی و پایان نامه راهنمایی می دادم . حالا میخوام رزومه در این رابطه بنویسم باید چی ذکر کنم در متن؟

مدیر گروه گفته نامه رو بنویس من برات مهر دانشگاه و امضا میزنم.

دوستان لطفا راهنمایی کنید در متن باید چه چیزی ذکر کنم.

جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی 96-95

7 / 9 / 1394

به نام خدا
    پس از حمد و سپاس خداوند متعال و با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص)
    به اطلاع متقاضیان ثبت نام در طرح سرباز معلم( وظیفه امریه) می رساند، با توجه به عدم ارسال بخشنامه از وزارت آموزش و پرورش در حال حاضر امکان ثبت نام برای سال تحصیلی 96-95 وجود ندارد. بدیهی است در صورت ارسال بخشنامه از طریق وب سایت این اداره کل به آدرس isf.medu.ir و سایت گروه طرح و برنامه به آدرس plan.isfedu.ir اطلاع رسانی خواهد شد.
    از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با گروه طرح و برنامه خودداری فرمایید.

http://plan.isfedu.ir/content/14995

Junior Member

سلام دو ستان اون دوستانی که اعزام 1.12 هستن نهایتا تا کی اس ام اس از طرف قرارگاه خاتم میاد واسشون

نقل قول نوشته اصلی توسط samankaveh نمایش پست ها
    جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی 96-95

7 / 9 / 1394

به نام خدا
    پس از حمد و سپاس خداوند متعال و با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص)
    به اطلاع متقاضیان ثبت نام در طرح سرباز معلم( وظیفه امریه) می رساند، با توجه به عدم ارسال بخشنامه از وزارت آموزش و پرورش در حال حاضر امکان ثبت نام برای سال تحصیلی 96-95 وجود ندارد. بدیهی است در صورت ارسال بخشنامه از طریق وب سایت این اداره کل به آدرس isf.medu.ir و سایت گروه طرح و برنامه به آدرس plan.isfedu.ir اطلاع رسانی خواهد شد.
    از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با گروه طرح و برنامه خودداری فرمایید.

http://plan.isfedu.ir/content/14995

ممنون بابت اطلاع رسانی - باتوجه به استخدام نیروی جدید در سال 95 امکانش هست سرباز معلم جذب کنند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

سلام دوستان
    بعد از اتمام امریه، تو فروم خوندم که میشه یه پولی داد و بیمه رو خرید! یعنی اگر بخریم واسمون سابقه اون سازمان رد میشه؟ مثلا تو دفترچه بیمه می نویسه دو سال شرکت نفت، خاتم ، نیرو و ...؟
    تجربه مشابه گسی داره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط zahed19911991 نمایش پست ها
    سلام
    شما که دل پری از خاتم داری از دوستات یا آشناهات کسی رفته نفت بنظرت اونجا چجوریه؟ من الان دو تا جا درخواست دادم و موندم وایسم ببینم نتیجه ش چی میشه یا اعزاممو بیارم جلو و برم.
    سلام
    یکی از دوستان هست که البته دانشجوی صنعت نفت هم بود
    ایشون امریه داشتن و خیلیم راضی بود من دیدمش
    یه چیزی تو مایه آموزش بود براشون
    خلاصه از خاتم خیلی بهتر بود

Junior Member

سلام دوستان من الان سرباز خاتم هستم
    از تجربیاتم براتون میگم شاید به دردتون بخوره
    اولا شرایط سربازی در خاتم کار در کارگاه هست یعنی باید به محیط دور از خونه تحمل داشته باشید
    از لحاظ کار یاد گرفتن و مرتبط بودن کارتون با رشته تون هیچ تضمینی وجود نداره(ممکنه غیر مرتبط هم باشه ) مگر اینگه آشنا در اون کارگاه یا موسسه زیر مجموعه قرب داشته باشید
    ازلحاظ ماندن در خاتم بعد از خدمت هم 99 درصد به صورت قراردادی هست(رسمی یا پیمانی خیلی کم هست که شرایطش سخته) که اون هم اگر از کارتون راضی باشن و اون شغل رو نیاز داشته باشن و ...
    میتونین بصورت قراردادی بمونین البته در کارگاه که ممکنه خیلی با محل زندگیتون فاصله داشته باشه
    ...
    سوالی بود در خدمتم

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از اتمام امریه، تو فروم خوندم که میشه یه پولی داد و بیمه رو خرید! یعنی اگر بخریم واسمون سابقه اون سازمان رد میشه؟ مثلا تو دفترچه بیمه می نویسه دو سال شرکت نفت، خاتم ، نیرو و ...؟
    تجربه مشابه گسی داره؟
    ممنون
    بنظرم بقیه سازمان ها سابقه بیمه اون سازمان حساب میشه ولی خاتم النبیا همون نیروهای مسلحه

نقل قول نوشته اصلی توسط tondarr نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان سرباز خاتم هستم
    از تجربیاتم براتون میگم شاید به دردتون بخوره
    اولا شرایط سربازی در خاتم کار در کارگاه هست یعنی باید به محیط دور از خونه تحمل داشته باشید
    از لحاظ کار یاد گرفتن و مرتبط بودن کارتون با رشته تون هیچ تضمینی وجود نداره(ممکنه غیر مرتبط هم باشه ) مگر اینگه آشنا در اون کارگاه یا موسسه زیر مجموعه قرب داشته باشید
    ازلحاظ ماندن در خاتم بعد از خدمت هم 99 درصد به صورت قراردادی هست(رسمی یا پیمانی خیلی کم هست که شرایطش سخته) که اون هم اگر از کارتون راضی باشن و اون شغل رو نیاز داشته باشن و ...
    میتونین بصورت قراردادی بمونین البته در کارگاه که ممکنه خیلی با محل زندگیتون فاصله داشته باشه
    ...
    سوالی بود در خدمتم

شما از قرب های مختلف و زمینه کاری شون اطلاع دارید؟ چون زنگ میرنی جواب درست حسابی نمیدن. بنظرتون مناسب ترین و بهترینشون برای رشته مکانیک (ارشد) کدومشون است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)