صفحه 698 از 1141 نخستنخست ... 198598648688689690691692693694695696697698699700701702703704705706707708748798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,971 تا 6,980 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط tondarr نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان سرباز خاتم هستم
    از تجربیاتم براتون میگم شاید به دردتون بخوره
    اولا شرایط سربازی در خاتم کار در کارگاه هست یعنی باید به محیط دور از خونه تحمل داشته باشید
    از لحاظ کار یاد گرفتن و مرتبط بودن کارتون با رشته تون هیچ تضمینی وجود نداره(ممکنه غیر مرتبط هم باشه ) مگر اینگه آشنا در اون کارگاه یا موسسه زیر مجموعه قرب داشته باشید
    ازلحاظ ماندن در خاتم بعد از خدمت هم 99 درصد به صورت قراردادی هست(رسمی یا پیمانی خیلی کم هست که شرایطش سخته) که اون هم اگر از کارتون راضی باشن و اون شغل رو نیاز داشته باشن و ...
    میتونین بصورت قراردادی بمونین البته در کارگاه که ممکنه خیلی با محل زندگیتون فاصله داشته باشه
    ...
    سوالی بود در خدمتم
    دوست عزیز میشه درباره ی سپانیر هم یه توضیحی بدین.پروژه هاش تو عسلویه ست. ولی بعضی ها میگن اصلا نمیرسن به آدم و کمپ ما سربازا با کارگر ها یجاست.درسته؟

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من کارشناسی ارشد عمران گرایش زلزله از دانشگاه شریف هستم. دوستان بنده امریه نفت رو برا 12/1 گرفتم. تو قسمت طراحی هستم. دوستان کسی با رشته عمران تو نفت امریه بوده راهنمایی کنه اونجا شرایط چطوره؟ کارای عمرانیشون در چه حدن؟؟ در کل کسی اگه تجربه ای از خودش یا آشناهاش داره در اختیارم بزاره ممنون میشم. در ضمن حقوقی که میدن تو قسمت اداری ماهی چقده و چقدر با یه سرباز ارشد عادی تفاوت داره.؟

دوستان یه سوال دیگه؟ من که اعزامیم 12/1 هست حداکثر به نظرتون تا کی تو سایت نظام وظیفه برام ثبت میکنه که امریه نفت هستم که از قبل با کد سخا پیگیری کنم؟؟ یعنی حداکثر تا کی باید بیاد تو سایت که خیاالم ازشون راحت باشه؟

ممنونم بابت پاسخهاتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط zahed19911991 نمایش پست ها

ممنون بابت اطلاع رسانی - باتوجه به استخدام نیروی جدید در سال 95 امکانش هست سرباز معلم جذب کنند؟
    اگه منظورت گرفتن امریه هست ، دقیقا سال گذشته هم به همین صورت بود و حتی بدتر،گفتن اصلا سرباز معلم نمیگیریم
    البته اینم بگم که در کل پارسال شرایط امریه تو همه اداره ها سخت بود یعنی ستاد نیروهای مسلح یا مجوز نداده بود یا اگه هم داده بود لغو کرد
    ولی 5 اردیبهشت 94 بخشنامه اومد و سرباز معلم گرفتن.
    اما اگه سرباز معلم هستی در انتظار استخدامی داری باید بگم احتمالش 1 درصد هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahed19911991 نمایش پست ها

شما از قرب های مختلف و زمینه کاری شون اطلاع دارید؟ چون زنگ میرنی جواب درست حسابی نمیدن. بنظرتون مناسب ترین و بهترینشون برای رشته مکانیک (ارشد) کدومشون است؟
    بنده خاتم بود تموم کردم. قرب کربلا کارش ابنیه ُ باند راه راه آهن بعضی جاها هم تونل انتقال آبه. قرب نوح بیشتر کارای نفتیه اگه اشتباه نکنم اونم اکثرا توجنوب. البته موج شکن و انتقال لوله های مختلف زیردریا هم انجام میده. قرب قایم هم تا جایی که میدونم کارای انتقال آب (مثل پروژه بهشت تو اصفهان) و همچنین مترو مثل مترو شیراز انجا میده. موسسه شهیدرجایی کارای ابنیه مثل پل های درون شهری انجام میده. موسسه نیروگستر کار لوله های انتقال گازونفت رو انجام میده مثل پروژه ای که تو سنقر کرمانشاه دارن. سپاسد شنیدم وضعش خرابه ولی اونم تو سد سازی و اینا بود سپانیر هم که نفت و پتروشیمیه اگه اشتباه نکنم. تو اینا هم کلا وضع شهیدرجایی از همه بهتره و چون اکثرا تو شهره کاراش جالبه. در مورد رشته شما متاسفانه نمیتونم نظری بدم چون تا حالا از مکانیک ها خیلی کسی رو تو خاتم ندیدم. فقط یکی از دوستام بود رفت قرب قدیر که اونم کاراش تو تعمیرات نگهداری فکر کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_522 نمایش پست ها
    قرب قایم هم تا جایی که میدونم کارای انتقال آب (مثل پروژه بهشت تو اصفهان)
    پروژه بهشت تو اصفهان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بهتره بگی پروژه بهشت برای اصفهان دوست عزیز
    این پروژه یه خیانت ملیه نمیدونی بدون
    این پروژه و امثال این در حال حاظر تعطیلن اگه هم سرباز بره اونجا فقط برا حمالیو دربونی میره

من لازمه یه چیزی بگم کل پروژه های قایم که مربوط به تونله (که منم تو یکی از بدتریناش بودم خودم) همشون غیر کارشناسین
    بلا استثنا همه ی این تونلا باعث خشک شدن کل چشمه های اطرافشون شده و در آینده با عث نابودی سرچشمه ها خواهند شد
    میتونید برا اطمینان سرچ کنید:
    پروژه بهشت آباد
    گلاب1
    گلاب2
    و علت خشک شدن سراب های استان کرمانشاه نیز هم ..

Junior Member

سلام
    برای رشته مهندسی معماری کدوم سازمانها میشه امریه گرفت؟؟؟
    برای خاتم میشه؟؟؟کدوم قرب؟؟

با سلام

دوستان من لیسانس نفت هستم از دانشگاه آزاد، برای امریه نفت اقدام کردم، به نظرتون شانس پذیرفته شدن دارم ؟

Junior Member

ببینید بیشتر به پروژه بستگی داره تا قرب
    برای رشته مکانیک بنظرم کارهای انتقال خطوط نفت و گاز و پروژه های گازی تو عسلویه بهتر باشن
    اگه تونستی یه سر برو قرب مرکز تهران از اونا بپرس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_522 نمایش پست ها
    بنده خاتم بود تموم کردم. قرب کربلا کارش ابنیه ُ باند راه راه آهن بعضی جاها هم تونل انتقال آبه. قرب نوح بیشتر کارای نفتیه اگه اشتباه نکنم اونم اکثرا توجنوب. البته موج شکن و انتقال لوله های مختلف زیردریا هم انجام میده. قرب قایم هم تا جایی که میدونم کارای انتقال آب (مثل پروژه بهشت تو اصفهان) و همچنین مترو مثل مترو شیراز انجا میده. موسسه شهیدرجایی کارای ابنیه مثل پل های درون شهری انجام میده. موسسه نیروگستر کار لوله های انتقال گازونفت رو انجام میده مثل پروژه ای که تو سنقر کرمانشاه دارن. سپاسد شنیدم وضعش خرابه ولی اونم تو سد سازی و اینا بود سپانیر هم که نفت و پتروشیمیه اگه اشتباه نکنم. تو اینا هم کلا وضع شهیدرجایی از همه بهتره و چون اکثرا تو شهره کاراش جالبه. در مورد رشته شما متاسفانه نمیتونم نظری بدم چون تا حالا از مکانیک ها خیلی کسی رو تو خاتم ندیدم. فقط یکی از دوستام بود رفت قرب قدیر که اونم کاراش تو تعمیرات نگهداری فکر کنم
    قرب کربلا الان در استان فارس پروژه ای صنعتی رو داره اجرا میکنه و کارش فقط راه و ابنیه نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz1100 نمایش پست ها
    این پروژه و امثال این در حال حاظر تعطیلن اگه هم سرباز بره اونجا فقط برا حمالیو دربونی میره

من لازمه یه چیزی بگم کل پروژه های قایم که مربوط به تونله (که منم تو یکی از بدتریناش بودم خودم) همشون غیر کارشناسین
    بلا استثنا همه ی این تونلا باعث خشک شدن کل چشمه های اطرافشون شده و در آینده با عث نابودی سرچشمه ها خواهند شد
    پروژه بهشت آباد
    گلاب1
    گلاب2

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz1100 نمایش پست ها

پروژه بهشت آباد
    گلاب1
    گلاب2
    ببین دوست عزیز قرار گاه خاتم بصورت پیمانکار پروژه هارو اجرا میکنه یعنی مثلا دولت یا کار فرما میگه این پروژه رو برام اجرا کن و تحویل بده دیگه خشک شدن چشمه به قرار گاه چه ربطی داره؟
    اون رو باید کارفرما جواب بده
    اینکه میگی همه شون غیر کارشناسی هستند به مجری طرح ربط نداره بلکه به کار فرما و کارشناسای کارفرمای پروژه ربط داره
    قرار گاه نقشه تحویل میگیره از کارفرما و اونا رو اجرا میکنه همین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)