صفحه 703 از 1011 نخستنخست ... 203603653693694695696697698699700701702703704705706707708709710711712713753803 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,021 تا 7,030 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام مرسی جواب دادین اگر امریه خاتم بیارم با توجه به اینکه نکمیلی دارم آموزشی میرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tanhapakar نمایش پست ها
    سلام مرسی جواب دادین اگر امریه خاتم بیارم با توجه به اینکه نکمیلی دارم آموزشی میرم؟
    حدود 2 هفته و فکر کنم تهران باشه آموزشیتون
    بزا بچه هایی که آموزشی کامل میرن خاتمی یزد هست

Junior Member

من اول تیر اعزامم و کد ارتش هم خوردم
    برا قرارگاه خاتم ثبت نام کردم با معدل 19 و داشتن دوره تکمیلی و داشتن چندین سال سابقه بسیج اما باهام اصلا تماس نگرفتن پس ممکنه اصلا تماس نگیرن
    رشته من IT بود

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadps نمایش پست ها
    من اول تیر اعزامم و کد ارتش هم خوردم
    برا قرارگاه خاتم ثبت نام کردم با معدل 19 و داشتن دوره تکمیلی و داشتن چندین سال سابقه بسیج اما باهام اصلا تماس نگرفتن پس ممکنه اصلا تماس نگیرن
    رشته من IT بود
    دوست عزیز اگر کد ارتش خوردید ینی به شما امریه خاتم ندادن !
    اگر مسر به امریه هستید باید تاریخ اعزامتون رو بندازید واسه آبان ( چون واسه امریه شهریور فکر کنم دیر باشه ، توی سایت قرارگاه بررسی کنید ببینید واسه اعزام شهریور اجازه ثبت نام میده یا نه ؟ ) و مجدد از اول تلاش کنید و پیشنهاد میکنم که بعد از ثبت نام توی سایت به زیرمجموعه ها مراجعه کنید تا مستقیم جذب بشید .
    اینم بگم که باز هم برای اطمینان با قرب مرکز تهران تماس بگیرید و وضع فعلی رو بگید شاید همین دوره درست شد . موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix4ever نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر کد ارتش خوردید ینی به شما امریه خاتم ندادن !
    اگر مسر به امریه هستید باید تاریخ اعزامتون رو بندازید واسه آبان ( چون واسه امریه شهریور فکر کنم دیر باشه ، توی سایت قرارگاه بررسی کنید ببینید واسه اعزام شهریور اجازه ثبت نام میده یا نه ؟ ) و مجدد از اول تلاش کنید و پیشنهاد میکنم که بعد از ثبت نام توی سایت به زیرمجموعه ها مراجعه کنید تا مستقیم جذب بشید .
    اینم بگم که باز هم برای اطمینان با قرب مرکز تهران تماس بگیرید و وضع فعلی رو بگید شاید همین دوره درست شد . موفق باشید
    از شهریور پارسال فارغ التحصیل شدم و تقریبا میشه گفت 1 ساله منتظر شدم که برم و کلی شرایط برا امریه اینا جور شد و همه جا مدارک دادم اما هیج جا قبول نکرد
    نمیگم نا امیدم توکل به خدا اما کاش زودتر میرفتم
    اگه پارسال تعجیل میزدم و اول اسفند میرفتم مثل دوستان الان 4 ماه خدمت بودم و خیلی جلوتر بودم اما طمع و حرص خودم کار دستم داد و بعد از این همه مدت همه تلاش هام هیچ شد
    یکی از امریه ها که میگفتن صد درصده باعث شد حتی پذیرش سپاه رو هم نگیرم و الان هم امریه کنسل شده و کد ارتش خوردم و پادگان 01 بر آموزشی
    این مدت فقط وقتمو تلف کردم
    هرچی زودتر بره بهتره چون زودتر نموم میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadps نمایش پست ها
    از شهریور پارسال فارغ التحصیل شدم و تقریبا میشه گفت 1 ساله منتظر شدم که برم و کلی شرایط برا امریه اینا جور شد و همه جا مدارک دادم اما هیج جا قبول نکرد
    نمیگم نا امیدم توکل به خدا اما کاش زودتر میرفتم
    اگه پارسال تعجیل میزدم و اول اسفند میرفتم مثل دوستان الان 4 ماه خدمت بودم و خیلی جلوتر بودم اما طمع و حرص خودم کار دستم داد و بعد از این همه مدت همه تلاش هام هیچ شد
    یکی از امریه ها که میگفتن صد درصده باعث شد حتی پذیرش سپاه رو هم نگیرم و الان هم امریه کنسل شده و کد ارتش خوردم و پادگان 01 بر آموزشی
    این مدت فقط وقتمو تلف کردم
    هرچی زودتر بره بهتره چون زودتر نموم میشه
    واسه امریه جاهای دولتی هم رفته بودی ؟
    شاید اونا قبول کردن ؟؟ آخه پادگان 01 ارتش غیر از نیرو عادی امریه های وزارت خونه ها هم میگیره ! از نظام وظیفه سوال کنی بهت میگن . تو سیستمشون هست
    درهرصورت 01 پادگان خوبیه .میگن از همه پادگان های آموزشی بهتره و اگر بتونی بعد از تقسیم توی شهر خودت بیفتی چیزی کم از امریه گیرت نیومده
    امیدوارم موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix4ever نمایش پست ها
    واسه امریه جاهای دولتی هم رفته بودی ؟
    شاید اونا قبول کردن ؟؟ آخه پادگان 01 ارتش غیر از نیرو عادی امریه های وزارت خونه ها هم میگیره ! از نظام وظیفه سوال کنی بهت میگن . تو سیستمشون هست
    درهرصورت 01 پادگان خوبیه .میگن از همه پادگان های آموزشی بهتره و اگر بتونی بعد از تقسیم توی شهر خودت بیفتی چیزی کم از امریه گیرت نیومده
    امیدوارم موفق باشی
    ممنون پاسخت داداش
    نخیر کد امریه نخورده
    همه جا درخواست داده بودم
    مثلا آب منطقه ای و آبفا و آب و منطقه روستایی میگفت مدارک واجد شرایط رو میفرستیم تهران و اونا از بین همه ایران سه نفر رو انتخاب می کنند به قید قرعه و شانس
    بعضی جاها گفتن شرایط 5گانه رو نداری و نمیدیم بهت
    در کل خیلی وقتم تلف شد
    دوره تکمیلی هم گرفتم اما باید یک دور دیگه از اول آموزشی رو برم خخخخ هم از نظر زمانی ضرر کردم وهم از نظر مالی
    کاش زودتر میرفتم

دوستان سایت نظام وظیفه درس شده

برا من تو قسمت امریه همچنان چیزی نزده ولی توی اعزام نوشته "آموزشگاه شهدای وظیفه نزاجا (امریه دار)" این الان اوکی ئه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elsajjad نمایش پست ها
    دوستان سایت نظام وظیفه درس شده

برا من تو قسمت امریه همچنان چیزی نزده ولی توی اعزام نوشته "آموزشگاه شهدای وظیفه نزاجا (امریه دار)" این الان اوکی ئه ؟
    آقا دمت گرم خبر دادی، راستی امریه کجا هستی؟

Junior Member

سلام من از نظام وظیفه 3.4 روز قبل پیگیری کردم گفتن امریه خاتم و اموزشیتم یزده .قبلا مشکل داشت و زده بودن سپاه شیروان ک 3.4 روز پیش گفت تو سیستم درستش کردن .اما الان این سایت نظام وظیفه رو میرم زده سپاه یزد اما باز امریه رو نوشته هیچ درخواستی یافت نشد چیه الان جریانش ؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)