صفحه 710 از 1141 نخستنخست ... 210610660700701702703704705706707708709710711712713714715716717718719720760810 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,091 تا 7,100 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط aidoc نمایش پست ها
    سلام دوستان دو سوال درباره امریه خاتم داشتم اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم
    1- برای رشته های کامپیوتر امکانش هست که محل امریه تهران باشه و خارج از شهر نباشه؟ ( با این وجود که من خودم سه سال پروژه های نفتی جنوب حضور داشتم)
    2- اگر محل خدمت تعیین شد میشه قبول نکرد و نرفت و منتظر امریه جای دیگه بود؟
    1- سه راه هست: اول-بند پ دوم- رتبه اول تا سوم ورودیتون باشید سوم- مدرک دکتری داشته باشید

2- توصیه میکنم هیچوقت همچین ریسکی رو نکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_kastil نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی ک پذیرش خاتم شدن میشه بگین که رشته و معدلتون چی بوده ک پذیرش شدید؟
    من فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه صنعتی شیراز دارم با معدل 17.62. به نظرتون پذیرش میشم؟
    حتما قبول میشید خیلی دست بالا رو بگیرید تا هرجا دلتون میخواد پذیرشتون کنن

Junior Member

تو دوره اموزشی پادگان خاتمی مرخصی شهری هم میدن مثلا اخر هفته ها

Junior Member

سلام میشه در مورد استخدام و کار در پروژه های قرارگاه (منظورم امریه سربازی نیست) توضیح بدید ؟

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشی به تمام دوستان.
    بنده فوق لیسانس عمران سازه با معدل 15.25 از دانشگاه تربیت مدرس دارم و تاریخ اعزامم 95/8/1 افتاده و بسیجی فعال و دوره تکمیلی هم دارم. سوالات به شرح زیر است:
    1. چه زمانی برای ثبت نام در سایت خاتم جهت امریه بهتر است؟ آیا باید از الان اقدام کنم؟
    2. آیا ثبت نام اینترنتی کافیه یا بنظرتون حضوری هم مراجعه کنم؟ و برای حضوری به نظرتون کی اقدام کنم؟
    3. آیا در زمان ثبت نام به بسیج فعال بودنم اشاره کنم و بگم تکمیلی رفتم و گواهی انها را نشون بدم؟ میتونه امتیاز باشه یا خیر؟
    4. برام مقدور هست که از معرف استفاده کنم اما دوس دارم در صورت سخت پذیرش شدن این کارو انجام بدم و میخواستم نظر شما رو در این مورد هم بدونم.
    با تشکر از تمامی دوستان. امیدوارم تمامی حساب کتاب های شما در زندگی آن طوری که دوس دارید نتیجه بدهد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak_eng نمایش پست ها
    1- حدود یک هفته
    2- پنجشنبه بعد از ظهر و کل جمعه به همه مرخصی میدن ولی بقیه روزها محدودیت داره و البته قابل پیشبینی هم نیست.
    3- لازم نیست کوتاه کنن ولی مدل مو باید معمولی باشه
    4- معمولا به پروژه معرفی میکنن ولی نامه بعضیا رو به موسسه میزنن نه به قرب
    5- خیلی بعید به نظر میرسه ولی امیدوار باشید
    بابک جان ممنون بابت جوابت.
    1.شما گفتی بعیده آموزشگاهمون مدرس باشه؟دلیلشو میدونی؟(من بچه همدانم و کرج خیلی خوبه واسم).
    2.مباحث کلاس برای امریه های خاتم چیه؟دوره تکمیلی دارها باز آموزش نظامی میبینن؟
    3.ایشالا واسه 22 بهمن آموزشیتون تموم میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elyas1369 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشی به تمام دوستان.
    بنده فوق لیسانس عمران سازه با معدل 15.25 از دانشگاه تربیت مدرس دارم و تاریخ اعزامم 95/8/1 افتاده و بسیجی فعال و دوره تکمیلی هم دارم. سوالات به شرح زیر است:
    1. چه زمانی برای ثبت نام در سایت خاتم جهت امریه بهتر است؟ آیا باید از الان اقدام کنم؟
    2. آیا ثبت نام اینترنتی کافیه یا بنظرتون حضوری هم مراجعه کنم؟ و برای حضوری به نظرتون کی اقدام کنم؟
    3. آیا در زمان ثبت نام به بسیج فعال بودنم اشاره کنم و بگم تکمیلی رفتم و گواهی انها را نشون بدم؟ میتونه امتیاز باشه یا خیر؟
    4. برام مقدور هست که از معرف استفاده کنم اما دوس دارم در صورت سخت پذیرش شدن این کارو انجام بدم و میخواستم نظر شما رو در این مورد هم بدونم.
    با تشکر از تمامی دوستان. امیدوارم تمامی حساب کتاب های شما در زندگی آن طوری که دوس دارید نتیجه بدهد.
    سلام هم گرایشی.
    1.شما حداکثر تا دو ماه قبل اعزام واسه ثبت نام اقدام کن.زودتر هم اقدام کنی که چه بهتر.
    2.حضوری مراجعه کنی بهتره.
    3.بهتره به فعال بودن اشاره کنی.فکر کنم ملاکشون همون چیزی باشه که تو سایت گفتن.
    4.خوشبختانه من هیچ معرفی نداشتم و باهام تماس گرفتن.

سلامت و موفق باشی

Junior Member

سلام، من رشته ام كارشناسي بهداشت حرفه اي هس معدلم هم ١٥.٣٦ بود، برا امريه خاتم اقدام كردم مدراكم رو هم واسه موسسه قرب كربلا تحويل دادم چن روز پيش پيام آمد ك پذيرش شما قطعي شده مي خواستم ببينم كسي مي دونه محل آموزش خاتم كجا هس؟ خوبه يا بد؟! اگه كسي اطلاعاتي داره راهنمايي كنه. اعزامم هم يك اسفند ٩٤ هس
    خيلي ممنون

از دوستانی که پذیرش خاتم بودن و توی جنوب عسلویه کنگان... مشغول خدمت بودن کسی هست تجربیاتشو در اختیار ما بذاره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidfcbarca نمایش پست ها
    بابک جان ممنون بابت جوابت.
    1.شما گفتی بعیده آموزشگاهمون مدرس باشه؟دلیلشو میدونی؟(من بچه همدانم و کرج خیلی خوبه واسم).
    2.مباحث کلاس برای امریه های خاتم چیه؟دوره تکمیلی دارها باز آموزش نظامی میبینن؟
    3.ایشالا واسه 22 بهمن آموزشیتون تموم میشه؟

1- در واقع پادگان مدرس کرج یه پادگان خیلی کوچیکه و در طول سال هم دوره هایی مخصوص هیئت علمی ها و نخبگان و ... داره و معمولا جای اضافی نداره. ولی تو این دوره چون تعداد امریه های خاتم خیلی کمتر از قبل بود، تونستن یه گروهان خالی برای ما اختصاص بدن. ولی به گفته خودشون بعیده که دوباره همچین فرصتی پیش بیاد.
    2- کلاس های خاتم شامل بهداشت روان، ایمنی، صورت وضعیت نویسی، کنترل پروژه، ماشین آلات صنعتی، حفاظت اطلاعات و آشنایی با قرارگاه هست. مطالب کلاس ها به علت کمبود وقت نمیتونه چیز زیادی به دانشته هاتون اضافه کنه ولی اساتید بسیار با تجربه هستن و سعی کنید از تجربیات عمومیشون استفاده کنید و باهاشون ارتباط برقرار کنید.
    3- پادگان مدرس به خاطر اینکه مخصوص نخبگانه دوره هاش رو 45 روزه یا درواقع کمتر از 50 روز برگزار میکنه و این از اصول پادگانه حتی واسه ما که نخبه نیستیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)