صفحه 714 از 1141 نخستنخست ... 214614664704705706707708709710711712713714715716717718719720721722723724764814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,131 تا 7,140 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_kastil نمایش پست ها
    دوستان من تاریخ اعزامم 1/6/95 هست، میخوام در ملاقات مردمی بندازمش 1/2/95. به نظرتون چقدر احتمال داره که قبول کنن؟
    99 درصد ! فقط کافیه دلیل قانع کننده بیارید. نگران نباشید فقط پیگیر جلسه ملاقات مردمی تهران باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payamnad نمایش پست ها
    99 درصد ! فقط کافیه دلیل قانع کننده بیارید. نگران نباشید فقط پیگیر جلسه ملاقات مردمی تهران باشید
    قضیه ملاقات مردمی چیه یکی کامل و با جزیات برام میگه منم اعزامم 1/6 هست میخام بندازمش خیلی جلو باید چیکار کنم کاملو مرحله مرحله بهم بگید؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshaaar نمایش پست ها
    قضیه ملاقات مردمی چیه یکی کامل و با جزیات برام میگه منم اعزامم 1/6 هست میخام بندازمش خیلی جلو باید چیکار کنم کاملو مرحله مرحله بهم بگید؟ ممنون
    هر استان یک جلسه ملاقات مردمی داره. که دوشنبه ها برگزار میشه با حضور یک مقام مسول از نظام وظیفه. تهران هم از این قاعده مستثنی نیست. ولی فرق جلسه تهران با بقیه شهرستان ها اون مقام مسولیه که میاد برای پاسخکویی. ملاقات مردمی اذر ماه تهران رییس کل نظام وظیفه اومده بود. و اگه ایشون دستوری برای شما صادر کنند لازم الجرا میشه!
    از هر کجای ایران می تونید تو این جلسه شرکت کنید. برای اطلاع از تاریخ و محل جلسه این ماه تهران با 197 تمایس بگیرید

Junior Member

دوستان من ساکن استان همدان هستم. باید تو ملاقات مردمی تهران شرکت کنم یا همون استان همدان؟
    میخوام تاریخ اعزاممو بندازم جلو، اگه تو ملاقات مردمی همدان هم شرکت کنم میتونن این کارو برام بکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen071 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ما گروهی در تلگرام تشکیل دادیم برای بچه هایی ک پذیرش خاتم برج 12 هستن...اگر مایلید واسه عضویت بهم ایمیل بزنید nargil_22@yahoo.com
    ایمیل زدم لطفا چک کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_kastil نمایش پست ها
    دوستان من ساکن استان همدان هستم. باید تو ملاقات مردمی تهران شرکت کنم یا همون استان همدان؟
    میخوام تاریخ اعزاممو بندازم جلو، اگه تو ملاقات مردمی همدان هم شرکت کنم میتونن این کارو برام بکنن؟
    ترجیحا برین تهران اونجا احتما موافقت خیلی زیاده

Junior Member

سلام من الان امریه هستم و پروژه کسر خدمت گرفتم و سربازی جمع و جور شد اطلاعات خوبی در مورد امریه و پروژه کسر خدمت سربازی مثل لیست سازمان ها در سایت افسر نیوز به آدرس afsarnews.ir وجود دارد من مشکلم حل شد امیدوارم مشکل شما هم حل بشه راستی به بخش سوالات متداول این سایت حتما یه سری بزن و امکان پرسیدن سوال هم وجود دارد

Junior Member

سلام من الان امریه هستم و پروژه کسر خدمت گرفتم و سربازی جمع و جور شد اطلاعات خوبی در مورد امریه و پروژه کسر خدمت سربازی مثل لیست سازمان ها در سایت افسر نیوز به آدرس afsarnews.ir وجود دارد من مشکلم حل شد امیدوارم مشکل شما هم حل بشه راستی به بخش سوالات متداول این سایت حتما یه سری بزن و امکان پرسیدن سوال هم وجود دارد

سلام دوستان
    من اعزامی 1/12 هستم. امریه گرفتم. امروز رفتم تو سایت نظام وظیفه هنوز اسمم تو قسمت امریه نیومده. حداکثر تا چ تاریخی میاد؟ امریه نفت هستم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

دوستان، به خودشون زحمت دادن بعد 3 هفته، سایت رو درست کردند. اگر کد سخا دارین، وضعیت رو چک کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)