صفحه 807 از 1141 نخستنخست ... 307707757797798799800801802803804805806807808809810811812813814815816817857907 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,061 تا 8,070 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام من کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد دارم معدلم هم ۱۷.۶۰ هست فقط هم عضو عادی بسیج هستم می خواستم بدونم شانس دارم امریه خاتم الانبیا قبول بشم

Junior Member

سلام دوستان
    کسی شماره ای از قرب مرکز نداره بخشی که بتونه اطلاعات ثبت شده تو سایت رو ویرایش کنه؟
    تاریخ اعزاممو میخوام عوض کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط sokote93 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی شماره ای از قرب مرکز نداره بخشی که بتونه اطلاعات ثبت شده تو سایت رو ویرایش کنه؟
    تاریخ اعزاممو میخوام عوض کنم

سلام
    88085769 شماره دفتر آقای حسنوند هست که مسئول این کاره، اگر جواب نداد شماره اطلاعات قرب مرکز بگیر بگو وصل کنن به آقای حسنوند.

Junior Member

سلام دوستان آموزشگاه شهدای وظیفه نزاجا همون 01 ارتش تهران هست دیگه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza67 نمایش پست ها
    سلام دوستان آموزشگاه شهدای وظیفه نزاجا همون 01 ارتش تهران هست دیگه ؟
    سلام
    بله همون هست

"مرکز آموزش 01 شهدای وظیفه نیروی زمینی ارتشاین مرکز در تاریخ بیست و شش اردیبهشت هزار و سیصد و سی و شش تحت عنوان مرکز آموزشی شماره 1 ارتش در تهران تأسیس شد و بعدها به نام مرکز آموزش 01 کادر و در نهایت به پاسداشت شهدای وظیفه به نام «مرکز آموزش 01 شهدای وظیفه نزاجا» نامیده شد. لازم به ذکر است تمامی افسران وظیفه­ای که در دوران جنگ به شهادت رسیدند از دانش آموختگان این مرکز بودند. در این مرکز هر دو ماه یکبار یک دوره و مجموعاً شش دوره آموزشی در سال برگزار می­شود و تعد اد نفرات هر دوره به طور میانگین 2000 نفر است. مدرک تحصیلی مشمولانی که در این مرکز آموزش می­بینند کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می­باشد.
    سرهنگ پیاده ستاد علی کرمی زرندی جانشین فرمانده این مرکز می­گوید: "چیزی که در این مرکز حائز اهمیت است و مسئولیت خادمین ملت را مضاعف می­کند این است که اقشار تحصیل کرده فرهیخته و نخبگان علمی کشور اسلامی، در این مرکز حضور دارند و فرماندهان این مرکز باید بتوانند به انتظارات اذهان جستجوگر این عزیزان پاسخ شایسته­ای در زمینه­های مختلف علوم نظامی بدهند. "

Junior Member

بچه ها یه سوال داشتم برا امریه خاتم الانبیا حتما باید از سایت اقدام و ثبت نام بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Samgiz نمایش پست ها
    سلام
    بله همون هست

"مرکز آموزش 01 شهدای وظیفه نیروی زمینی ارتشاین مرکز در تاریخ بیست و شش اردیبهشت هزار و سیصد و سی و شش تحت عنوان مرکز آموزشی شماره 1 ارتش در تهران تأسیس شد و بعدها به نام مرکز آموزش 01 کادر و در نهایت به پاسداشت شهدای وظیفه به نام «مرکز آموزش 01 شهدای وظیفه نزاجا» نامیده شد. لازم به ذکر است تمامی افسران وظیفه­ای که در دوران جنگ به شهادت رسیدند از دانش آموختگان این مرکز بودند. در این مرکز هر دو ماه یکبار یک دوره و مجموعاً شش دوره آموزشی در سال برگزار می­شود و تعد اد نفرات هر دوره به طور میانگین 2000 نفر است. مدرک تحصیلی مشمولانی که در این مرکز آموزش می­بینند کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می­باشد.
    سرهنگ پیاده ستاد علی کرمی زرندی جانشین فرمانده این مرکز می­گوید: "چیزی که در این مرکز حائز اهمیت است و مسئولیت خادمین ملت را مضاعف می­کند این است که اقشار تحصیل کرده فرهیخته و نخبگان علمی کشور اسلامی، در این مرکز حضور دارند و فرماندهان این مرکز باید بتوانند به انتظارات اذهان جستجوگر این عزیزان پاسخ شایسته­ای در زمینه­های مختلف علوم نظامی بدهند. "
    ممنون دوست عزیز
    شما خبر نداری امریه دارای این پادگان که 45 روزه تکمیلی دارن بازم باید آموزشی برن یا نه ؟

Junior Member

ممنون دوست عزیز
    شما خبر نداری امریه دارای این پادگان که 45 روزه تکمیلی دارن بازم باید آموزشی برن یا نه ؟
    واقعیتش مطمئن نیستم اما تا اونجایی که اطلاع دارم کسانی که امریه خاتم نیستن و امریه های وزارت خونه ها هستن بایستی دوره آموزشی دو ماهه را داشته باشند. به من که زنگ زدن گفتن دوره تکمیلی که نداری و منم گفتم ندارم که گفتند آموزش در ارتش هستی و چند روز قبل هم مشخص شد همین 01 هست.
    شاید دوستان دیگه اطلاع دقیق و درست تری داشته باشند.

ممنون دوست عزیز
    کسانی که امریه هستن و دوره تکمیلی هم رفتن ترخیص میشن ولی کسانی که امریه نباشن چه تکمیلی رفته باشن و چه نرفته باشن باید دوره آموزشی رو بگزرونن ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران صنعتی شاهرود

بچه ها الان برای من پیام اومده که طبق هماهنگی با پادگان خاتمی خودتونو سوم تیر به پادگان معرفی کنید ...(از طرف قرارگاه خاتم نوشته آمده )
    چیکار کنیم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)