صفحه 810 از 1141 نخستنخست ... 310710760800801802803804805806807808809810811812813814815816817818819820860910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,091 تا 8,100 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

خب کی باید بهم بگه اول ابان میخواییم،؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tanhapakar نمایش پست ها
    سلام مجدد دوست گرامی حرف شما درست است تاریخ اعزام افتاده دست مشمولان حالا سوال من اینه من اواخر شهریور فارغ تحصیل میشم باید تاریخ اعزامم بزارم اول برج10که طبق حرف شما جواب امریه 15الان بیاد یا باید تاریخ اعزامم بزارم اول برج ابان؟ ؟؟؟
    یه سوال دیگه هم داشتم حتما جواب امریه خاتم باید حتما با تاریخ اعزام یکی باشه یا قبل تاریخ اعزام جواب باید بیاد؟
    ببین شما باید ببینی از کجا میخوای امریه بگیری ؟ منظورم کارگاه های قرارگاهه و باتوجه به نیاز اونا تاریخ اعزام بگیری اگر هم مشخص نیست باید صرفا توی سایت ثبت نام کنی که تاریخ اعزام های قابل ثبت در مراحل ثبت نام نوشته . فکر میکنم الان نهایت برای اعزام آبان بشه ثبت نام کرد و تا موقعی که شما فارغ التحصیل میشی اگر نظام وظیفه اجازه ثبت تاریخ اعزام آبان بده احتمالا سیستم قرارکاه برای آبان بسته شده و باید بری برای دی ماه . ینی سایت برای اعزام های بیش از 2 ماه بعدش بازه . الان برای آبان بازه و شهریور برای دی !
    چییی شد !!!

خب کی باید بهم بگه اول ابان میخواییم،؟
    شما شاید به اعزام آبان برسی ولی به احتمال زیاد به امریه آبان نمیرسی
    باید بری دنبال دی ماه . تازه اگر نظام وظیفه روال جدیدش اجرایی بشه و ظرفیت برای دی داشته باشه

دوستانی که دارن میرن خاتمی یزد ، خبر دارید اونجا به ما استحقاقی کامل میدن یا نه ؟؟؟
    اگر اطلاعاتی از اونجا دارید به اشتراک بزارید
    . یه سوال دیگه گوشی رو که باید دم در به دژبانی تحویل بدیم ، توی مرخصی های شهری بهمون میدنش یا میره تا پایان دوره ؟

Junior Member

بچه ها آخرش من چکار کنم شهریور فارغ تحصیل بشم باتوجه به اینکه تاریخ اعزام دست مشمول اول دی بزنم یا اول ابان؟؟؟؟؟؟که به امریه برسم

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix4ever نمایش پست ها
    شما شاید به اعزام آبان برسی ولی به احتمال زیاد به امریه آبان نمیرسی
    باید بری دنبال دی ماه . تازه اگر نظام وظیفه روال جدیدش اجرایی بشه و ظرفیت برای دی داشته باشه
    منظور شما ظرفیت برای امریه هست یا ظرفیت تاریخ اعزام؟

بچه ها آخرش من چکار کنم شهریور فارغ تحصیل بشم باتوجه به اینکه تاریخ اعزام دست مشمول اول دی بزنم یا اول ابان؟؟؟؟؟؟که به امریه برسم
    در حالت عادی امریه باید 3 تا چهار ماه قبل از تاریخ اعزام درخواست بشه به نظرم شما شهریور فارغ التحصیل بشید و دی تاریخ اعزام شما بشه یا اسفند بهتر هست اما آبان خطرناکه چون زمان کم هست. اگر با تاریخ دی موافقت نشد و اعزامتون خورد آبان میتونید تمدید کنید تا دی ماه

Junior Member

خب داداش عزیز الان من دیروز رفتم موسسه خاتم استان پرسیدم گفتن رشته شما میخواییم خب تو سایت نیست بیوفته اونجا که میخوای بعدش بخ سوال دیگه چطور بدانم دی ماه نیرو امریه میخوان یعنی هر ماه زوج نیرو میخوان....داداش ممنون کامل راهنمایی م کن الان برم موسسه قول ازشان بگیرم برا امریه دی؟؟؟

Junior Member

بعد یه سوال دیگه برای دی ماه اعزامم بیوفته چه موقع تو سایت ثبت نام کنم؟ من12شهریور دفاع پایان ناممه حدودا با کارای فارغ تحصیلی تا19شهریور طول می شه بعد از ان فورا تو سایت ثبت نام کنم یا چطور.؟؟؟؟؟؟

بعد یه سوال دیگه برای دی ماه اعزامم بیوفته چه موقع تو سایت ثبت نام کنم؟ من12شهریور دفاع پایان ناممه حدودا با کارای فارغ تحصیلی تا19شهریور طول می شه بعد از ان فورا تو سایت ثبت نام کنم یا چطور.؟؟؟؟؟؟
    :|
    رفیق شما عجله نکن
    اول درس رو تموم کن . بعد برو ببین تاریخ اعزام کی میدن بهت . ممکنه اصلا تاریخ اعزام دست شما نباشه اولین بار نیست که همچین وعده هایی میدن یا اگر هم باشه شاید پر شده باشه و....
    زمانی که تاریخ اعزامت مشخص شد شما باید بری توی سایت ثبت نام کنی . اگرم با موسسه خاصی صحبت کردی که اونا باید بهت بگن کی شمارو جذب میکنن . بین 2 تا 4 ماه برای پذیرش امریه زمان لازمه
    شما به نظر من به تاریخ آبان نمیرسی چون حدود هفته اول شهریور سایت خاتم برای اعزام آبان بسته میشه و اگر هم باز باشه تکلیف تمام نیرو ها تا حدود زیادی مشخصه !!!
    اگر عجله نداری به نظر من بزن برای اسفند هم وقت داری برای امریه گرفتن و پیگیری کارات و هم بهترین تاریخ اعزام ( دوره طلایی که میگن اینه ) . تا اون موقع هم اگر یه چند صفحه از همین فروم رو بخونی با همه چم و خم امریه آشنا میشی .
    در غیر این صورت برو دنبال دی ، چون میگی تو شهریور تموم میکنی خیلی خیلی بعیده که به آبان برسی .
    و من از گفته های شما برداشت کردم که رشته شما توی لیست سایت نیست ؟؟!!!؟؟؟
    خوب این یکم کار رو سخت میکنه ولی باز هم از طریق موسسه موردنظرت پیگیری کن تا بیخود وقت نزاری و آخرش بگن نه نمیشه و .... اگر قراره نشه ( که ایشالا میشه ) بهتره همون اول بدونی و وقتت رو روی ارگان های دیگه یا دست کم پذیرش سپاه بزاری .
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)