صفحه 820 از 1141 نخستنخست ... 320720770810811812813814815816817818819820821822823824825826827828829830870920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,191 تا 8,200 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط amin1300 نمایش پست ها
    مسلما اولين نكته براي امريه اينه كه شما برگ اعزام داشته باشيد و تاريخ دقيق اعزامتون رو بدونين.
    اولين قدم ثبت نام در سايت خاتم هست، كه مهم ترين چيز تاريخ اعزامتون هست. ديگه اونا اگر رشته شما بخوان خودشون حدود دو ماه مونده به اعزام باهاتون تماس مي گيرن، يا اينكه خودتون برين به پروژه ها سر بزنين و بپرسين رشته شما نياز دارن يا نه.
    قدم بعدي مراجعه به اداره هاي مرتبط با رشته شما هست، مثلا برق منطقه اي، بايد حدود سه ماه مونده به اعزام مراجعه كنيد و بپرسين رشته شما نياز دارن؟ معمولا شرايط براي مناطق محروم اينه كه دانشگاه دولتي باشي و معدلت بالاي ١٧ باشه، ولي مناطق غير محروم شرايطش اينه كه نخبه هم باشي (شرايط امريه وزارت نيرو هست)
    اداره ها شرايط پنج گانه هم گذاشتن كه بايد حداقل يكيش داشته باشي (تجربه نشون داده كه با داشتن آشنا اين شرايط هم ناديده مي گيرن). شرايطي كه ميگن بايد داشته باشي براي مواقعي هست كه درخواست زياد باشه، ولي متاسفانه واسه آشناها ناديده ميگيرن.
    شما ميتوني به سايت ثبت نام وزارت نفت هم مراجعه كني و با توجه به تاريخ اعزام ثبت نام كني، همونجا شرايطش نوشته.
    ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون
    (میتونم معاف از رزم رو بگیرم ، شرایطش رو دارم )
    3-4 ماه مونده درسم تموم بشه اقدام میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kest نمایش پست ها
    من معدلم 14 و خورده ایه پس نمیتونم تو سایت ثبت نام کنم درسته؟! مدل رو الکی بزنم؟! که حداقل اسمم تو سایت ثبت شه؟!
    به نظرتون برم تو سایت ثبت نام کنم یا بزارم نماینده تهران کاراشو انجام بده؟! که به قول معروف زیر زیرکی کارارو انجام بده؟!
    من اگه تاریخ اعزاممو از 1/8 به 1/10 تمدید نکنن میشه با پارتی امریه شرکت نفت گرفت؟یعنی امید داشته باشم؟
    اطلاعاتتون رو درست وارد کنید.اگه می خواین کارتوت راه بیوفته باید در ساختمان شهید تندگویان وزارت نفت در رده های بالا کسی رو داشته باشین که بتونه کاری براتون بکن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aom_a3 نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون
    (میتونم معاف از رزم رو بگیرم ، شرایطش رو دارم )
    3-4 ماه مونده درسم تموم بشه اقدام میکنم
    دوست گرامی پالایشگاههای نفت الخصوص پالایشگاه نفت زیر نظر خاتم هستش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط djcounter نمایش پست ها
    اطلاعاتتون رو درست وارد کنید.اگه می خواین کارتوت راه بیوفته باید در ساختمان شهید تندگویان وزارت نفت در رده های بالا کسی رو داشته باشین که بتونه کاری براتون بکن
    با معدل پایین هم میشه امریه شرکت نفت رو گرفت با پارتی؟

Junior Member

با معدل پایین هم میشه امریه شرکت نفت رو گرفت با پارتی؟
    بستگی به معدل افرادی دیگه داره که با شما ثبتنام کردن.ت.ی تیر ماه ثبتنامی زیاده ولی توی ماهای اخر سال کمتر میشه و شانس قبول شدنتون بیشتر.ولی جدا از معدل اگه پارتی گنده ای داشته باشید همه این مشکلات حل میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط djcounter نمایش پست ها
    بستگی به معدل افرادی دیگه داره که با شما ثبتنام کردن.ت.ی تیر ماه ثبتنامی زیاده ولی توی ماهای اخر سال کمتر میشه و شانس قبول شدنتون بیشتر.ولی جدا از معدل اگه پارتی گنده ای داشته باشید همه این مشکلات حل میشه
    حتی معدل با پارتی اوکی میشه؟!

Junior Member

بعضي پالايشگاه هاي در حال احداث در اختيار خاتم هست و داره ميسازه. مثلا پالايشگاه ستاره خليج فارس زير نظر شركت فرادست انرژي فلات (وابسته به خاتم) در حال ساخت هست، بخش هاي مختلفش دست شركتاي مختلفه و در حال ساخته.
    پالايشگاه هاي قديمي و تكميل شده در اختيار وزارت نفت هست و امريه هاي وزارت نفت ميرن اونجاها.

Junior Member

بعضي پالايشگاه هاي در حال احداث در اختيار خاتم هست و داره ميسازه. مثلا پالايشگاه ستاره خليج فارس زير نظر شركت فرادست انرژي فلات (وابسته به خاتم) در حال ساخت هست، بخش هاي مختلفش دست شركتاي مختلفه و در حال ساخته.
    پالايشگاه هاي قديمي و تكميل شده در اختيار وزارت نفت هست و امريه هاي وزارت نفت ميرن اونجاها.
    من خودم بعد از اینکه از سپانیر نا امید شدم سراغ ستاره خلیج فارس رفتم و باهاشون تماس گرفتم. اول که گفتن چند روز دیگه تماس بگیرید چون مسئولش نیست. بعد چند روز زنگ زدم ازم معدل، دانشگاه و ... پرسید و گفت که 1 ساعت دیگه دوباره تماس بگیر. بعد از اینکه دوباره زنگ زدم یهو زد زیر حرفش. گفت ما اصلا سرباز نمیگیریم. ما شرکت خصوصی هستیم. اصلا امریه چی هست؟
    چرا این حرفو زد؟ خیلیا رو دیدم برا امریه اونجا رفتن. شما هن که الان داری میگی انرژی فلات.مگه شرکتش ستاره خلیج فارس نیست؟
    همین شرکت فلات شرایطش چجوریه؟از سپانیر بهتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir132 نمایش پست ها
    من خودم بعد از اینکه از سپانیر نا امید شدم سراغ ستاره خلیج فارس رفتم و باهاشون تماس گرفتم. اول که گفتن چند روز دیگه تماس بگیرید چون مسئولش نیست. بعد چند روز زنگ زدم ازم معدل، دانشگاه و ... پرسید و گفت که 1 ساعت دیگه دوباره تماس بگیر. بعد از اینکه دوباره زنگ زدم یهو زد زیر حرفش. گفت ما اصلا سرباز نمیگیریم. ما شرکت خصوصی هستیم. اصلا امریه چی هست؟
    چرا این حرفو زد؟ خیلیا رو دیدم برا امریه اونجا رفتن. شما هن که الان داری میگی انرژی فلات.مگه شرکتش ستاره خلیج فارس نیست؟
    همین شرکت فلات شرایطش چجوریه؟از سپانیر بهتره؟
    شما با چه شركتي تماس گرفتي؟؟؟
    شركت فرادست انرژي فلات (وابسته به خاتم) اونجا كارفرماست و كارش نظارت روي كاراي پيمانكارا هست تا پالايشگاه ساخته بشه. اگه رفته باشي ورودي پالايشگاه هم پرچم هاي شركت فلات نصب شده. اين شركت امريه خاتم ميگيره، ولي الان ظرفيت كم داره چون قبلا تعداد زيادي نيرو امريه گرفته. (بهترين امكانات رفاهي تا جايي ك من ميدونم شركت فلات به سربازا ميده)
    بقيه شركتا مثل فراساحل و تكسو (از زير مجموعه هاي سپانير) الان اونجا در حال كار هستن و سرباز هم ميگيرن. خيليا ميخان اونجا باشن، درخواست زياده و ظرفيت كم.
    من خودم ارشد مكانيك دارم با معدل ١٧.٨٢ دانشگاه دولتي و بسيج فعال هنوز خبري ازشون نيست، ميگن دوره هاي قبلي سرباز زياد گرفتن الان كمتر مي گيرن.

Junior Member

شما با چه شركتي تماس گرفتي؟؟؟
    .
    ستاره خلیج فارس:
    http://www.pgsoc.ir

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)