صفحه 858 از 1141 نخستنخست ... 358758808848849850851852853854855856857858859860861862863864865866867868908958 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,571 تا 8,580 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط ali313 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من اعزام برج 10 هستم .می خواستم بدانم برای امریه قرارگاه خاتم چه زمانی اقدام کنم؟
    پارسال از نیروی انسانی یکی از موسسات پرسیدم گفت 70 روز قبل خدمت.
    از همین امروز اقدام کنید من هم مثل شما یک ده بودم یک ماه پیش اقدام کردم چون سهمیه خالی دارند راحت تر به نتیجه رسیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khanbazi نمایش پست ها
    از همین امروز اقدام کنید من هم مثل شما یک ده بودم یک ماه پیش اقدام کردم چون سهمیه خالی دارند راحت تر به نتیجه رسیدم

با سلام
    میشه بگین چطور نتیجه گرفتین؟
    خودشون بهتون گفتن که حتمن پذیرش میشین؟
    شرایط رشته و معدل و ... تونو لطف میکنین بگین؟
    ایا تو خاتم ادم داشتین یا فقط تو سایت ثبت نام کردین ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط max1370 نمایش پست ها
    با سلام
    میشه بگین چطور نتیجه گرفتین؟
    خودشون بهتون گفتن که حتمن پذیرش میشین؟
    شرایط رشته و معدل و ... تونو لطف میکنین بگین؟
    ایا تو خاتم ادم داشتین یا فقط تو سایت ثبت نام کردین ؟
    من در عسلویه به کارگاه هاشون مراجعه کردم و از طریق کارگاهها اقدام نمودم رشتمو احتیاج داشتن هیچ گونه پارتی یا آشنایی نداشتم مسیول منابع انسانی خیلی انسان متدین و متشخصی بودن ایشون خودشون کارمو انجام دادن و نیازی به پارتی نبود

Junior Member

من در عسلویه به کارگاه هاشون مراجعه کردم و از طریق کارگاهها اقدام نمودم رشتمو احتیاج داشتن هیچ گونه پارتی یا آشنایی نداشتم مسیول منابع انسانی خیلی انسان متدین و متشخصی بودن ایشون خودشون کارمو انجام دادن و نیازی به پارتی نبود
    منم 1 دی اعزامم و رفتم تو یه نیروگاه که تازگیا موسسه ی امین کارشو شروع کرده ولی اونجا بهم گفتن که اول باید تو سایت خاتم ثبت نام کنم و وقتی بهم کد دادن بهشون مراجعه کنم
    میشه لطف کنین بیشتر و بهتر توضیح بدین چطوری کارتون حل شد؟
    رشتتون و معدلتون و دانشگاهتون و میزان بسیجیتون و .....
    ایا کد گرفتین یا فقط گفتن که ثبت نام اولیه شدین و باید منتظر تماسشون باشین؟
    خیلی خیلی ممنون میشم اینارو بگین مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_p نمایش پست ها
    عذر خواهي ميكنم بنده ي سوال داشتم شما شرايطي ك در سايت قرارگاه قيد شده بود رو داشتين اعم از دوره تكميلي؟ يا شرط معدل
    بنده هم اعزامي ١٠/١هستم و بد جور استرس دارم
    آره من دوره تکمیلی و هم شرط معدل رو دارم...همان طور که دوستان دیگه هم گفتند بهترین کار رفتن به سر پروژه ها و قول گرفتن از اوناست...متاسفانه اطراف من خاتم پروژه ای نداشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

من خودم برای صنایع و معادل اقدام کردم موافقت کردند ولی با تردید به من جواب دادند بهمین خاطر پیگیر قرارگاه شدم
    سلام دوست عزیزم
    من هم مثل شما برای صنعت و معدن درخواست دادم و بهم گفتن بررسی می شود و اگر خواستیم 3 هفته قبل از اعزام بهتون پیام قبولی در امریه را می فرستیم و همچنین از قرارگاه خاتم الانبیا هم باهام تماس گرفتن که مدارک بیار و من هم مدارک را بردم و تحویل دادم و اسم من را وارد سیستم کرد،
    حالا من خودم بیشتر دوست دارم که در سازمان صنعت ومعدن امریه شوم ولی با توجه به این که می ترسیدم خاتم الانبیا را از دست بدهم مدارکم را بردم،
    حالا سوال من این هست که شما از ظرفیت ها صنعت و معدن خبر دارید که برای چه برجی امریه می خوان ( من برج 8 هستم) و اگر هر دو سازمان ( خاتم الانبیا، صنعت و معدن) هم زمان پذیرش و امریه من را قبول کنند تکلیف چی هست و امکان دارد که هر دو باطل شود؟؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_abyar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    من هم مثل شما برای صنعت و معدن درخواست دادم و بهم گفتن بررسی می شود و اگر خواستیم 3 هفته قبل از اعزام بهتون پیام قبولی در امریه را می فرستیم و همچنین از قرارگاه خاتم الانبیا هم باهام تماس گرفتن که مدارک بیار و من هم مدارک را بردم و تحویل دادم و اسم من را وارد سیستم کرد،
    حالا من خودم بیشتر دوست دارم که در سازمان صنعت ومعدن امریه شوم ولی با توجه به این که می ترسیدم خاتم الانبیا را از دست بدهم مدارکم را بردم،
    حالا سوال من این هست که شما از ظرفیت ها صنعت و معدن خبر دارید که برای چه برجی امریه می خوان ( من برج 8 هستم) و اگر هر دو سازمان ( خاتم الانبیا، صنعت و معدن) هم زمان پذیرش و امریه من را قبول کنند تکلیف چی هست و امکان دارد که هر دو باطل شود؟؟ لطفا راهنمایی بفرمایید
    امکان باطل شدن هر دو هست به همون دلیل که قبلا گفتم یعنی بحث ستاد کل و این مسائل در هر صورت جایی که مطمئن تر هست و سهمیه مشحص شده دارد شرکت کنید اگر شرایط خاتم رو دارید و شما هم با شرایط خاتم هماهنگ هستید نظر من این هست که خاتم مطمئن تر هست. گاها پیش آمده دیدم از سازمان های دولتی برای امریه درخواست شده بعدش نزدیک تاریخ اعزام همون سازمان بهشون گفته سهمیه نداریم برید تمدید کنید. به این سازمان ها نمیشه اعتماد کرد ولی خاتم یک بحث دیگه هست. اونهایی هم که شرایط خاتم رو ندارند باید ریسک کنند و سازمان های دولتی رو انتخاب کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    امکان باطل شدن هر دو هست به همون دلیل که قبلا گفتم یعنی بحث ستاد کل و این مسائل در هر صورت جایی که مطمئن تر هست و سهمیه مشحص شده دارد شرکت کنید اگر شرایط خاتم رو دارید و شما هم با شرایط خاتم هماهنگ هستید نظر من این هست که خاتم مطمئن تر هست. گاها پیش آمده دیدم از سازمان های دولتی برای امریه درخواست شده بعدش نزدیک تاریخ اعزام همون سازمان بهشون گفته سهمیه نداریم برید تمدید کنید. به این سازمان ها نمیشه اعتماد کرد ولی خاتم یک بحث دیگه هست. اونهایی هم که شرایط خاتم رو ندارند باید ریسک کنند و سازمان های دولتی رو انتخاب کنند.
    ممنون دوست عزیز که دوباره راهنمایی کردید،
    من الان مدارک به خاتم الانبیا بردم و به احتمال زیاد پذیرش ان شاالله خواهم شد ولی نمی دونم با صنعت و معدن چه کار کنم آیا منتظر جوابش باشم و اگر هر دو با هم باطل می شوند چه طوری باید از درخواست صنعت و معدن انصراف داد؟؟ به کجا باید مراجعه کرد؟؟ تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_abyar نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز که دوباره راهنمایی کردید،
    من الان مدارک به خاتم الانبیا بردم و به احتمال زیاد پذیرش ان شاالله خواهم شد ولی نمی دونم با صنعت و معدن چه کار کنم آیا منتظر جوابش باشم و اگر هر دو با هم باطل می شوند چه طوری باید از درخواست صنعت و معدن انصراف داد؟؟ به کجا باید مراجعه کرد؟؟ تشکر
    اینکه چطور باطل بشه رو دقیقا نمیدونم اما وضعیت خیلی خطرناک هست به نظرم از سازمان مربوطه از مسئولین شون سوال بپرسید حتما پیگیری کنید و الا حق شما ضایع میشه، هر طور شده باید یکی رو باطل کنید. فقط بهشون بگید که نمیخواهید امریه این سازمان رو بگیرید و پشیمون شدید شما تاریخ اعزامتون کی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    اینکه چطور باطل بشه رو دقیقا نمیدونم اما وضعیت خیلی خطرناک هست به نظرم از سازمان مربوطه از مسئولین شون سوال بپرسید حتما پیگیری کنید و الا حق شما ضایع میشه، هر طور شده باید یکی رو باطل کنید. فقط بهشون بگید که نمیخواهید امریه این سازمان رو بگیرید و پشیمون شدید شما تاریخ اعزامتون کی هست؟
    تاریخ اعزامم 95/8/1 هست، والا موندم چه کار کنم، وقت زیادی هم نمونده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)