صفحه 863 از 1141 نخستنخست ... 363763813853854855856857858859860861862863864865866867868869870871872873913963 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,621 تا 8,630 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط alielec7 نمایش پست ها
    دوستان چه سازمانهایی امریه می دن که زیر نظر ارتش باشه نه سپاه؟ لیستی هست که اینا رو نوشته باشه؟
    فکر کنم دانشگاه امام علی و پژوهشگاه ارتش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khanbazi نمایش پست ها
    فکر کنم دانشگاه امام علی و پژوهشگاه ارتش
    از سازمان های دولتی چی؟

Banned

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    1- دوستان اول باید ثبت نام کرد تو سایت خاتم بعد باید مدارک ببریم به کارگاه ها؟
    2- یا اول مدارک ببریم تا ازشون اوکی بگیریم که ظرفیت دارن و بعد ثبت نام کنیم؟
    3- و سوال آخرم اینه که اگر پارتیمون سردار یا نماینده مجلس باشه مراحل انجام دادن پارتی بازی چیه دقیقا؟ مثلا اگر نماینده مجلس تو اون کارگاه آشنا نداشته باشه که بخواد تماس بگیره آیا باید نامه بگیرم ببرم کارگاه ها؟دقیقا چکار کنم بهتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mkoe نمایش پست ها
    3- و سوال آخرم اینه که اگر پارتیمون سردار یا نماینده مجلس باشه مراحل انجام دادن پارتی بازی چیه دقیقا؟ مثلا اگر نماینده مجلس تو اون کارگاه آشنا نداشته باشه که بخواد تماس بگیره آیا باید نامه بگیرم ببرم کارگاه ها؟دقیقا چکار کنم بهتره؟
    اول ثبت نام کن ، بعد زنگ میزنن که بری مدارکت رو تحویل بدی
    اگه مدرکت به درد بخور باشه خودشون زنگ میزنن

سلام ما رو هم به پارتیت برسون...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mkoe نمایش پست ها
    اول برو کارگاه بعد همه کارا خودش جور میشه

Junior Member

سلام دوستان من سال ۹۲ امریه آموزش و پرورش بودم و به خاطر قبولی در کارشناسی ارشد امریه رو لغو کردم من آبان ماه قراره اعزام بشم من نمی دونم کدوم ارگان و کجا اعزام می شم. اون موقع یادمه میگفتن در شهر خودتون و در سپاه خدمت خواهید کرد. کسی هست که تجربه مشابهی داشته باشه ؟

سلام دوستان عزیز
    نتایج پذیرش امریه نفت کی وارد میشه ؟؟؟؟؟ امروز 15 شهریوره اما هنوز وارد نشده!!!
    بنده کارشناسی ارشد متالورژی دارم با معدل 18 از دانشگاه آزاد
    بنظر شما شانس من برای پذیرفته شدن چقدره؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi12341232 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    نتایج پذیرش امریه نفت کی وارد میشه ؟؟؟؟؟ امروز 15 شهریوره اما هنوز وارد نشده!!!
    بنده کارشناسی ارشد متالورژی دارم با معدل 18 از دانشگاه آزاد
    بنظر شما شانس من برای پذیرفته شدن چقدره؟؟؟
    سلام
    من هم مثل شما دانشگاه ازاد و ارشد مکانیک هستم، طبق جدول زمانبندی موجود در سامانه امریه شرکت نفت نتایج اولیه 15-20 شهریور اعلام میشه،
    پذیرش شرکت نفت باید توکلت به خدا باشه و نمی خوام ناامیدت کنم ولی تا جایی که من اطلاع دارم و برداشت کردم الویت اول با رشته های نفت هست و بعدش هم بسیار پارتی بازی انجام می شود و بعد از این موارد اگر ظرفیت خالی بود از دانشگاه های تراز اول کشور پذیرش می کنند، حالا باز هم پیگیر باشید و اگر در وزارت خانه آشنا داشته باشید و رزومه قابل قبولی داشته باشید امکان پذیرش هست، در کل این نظر شخصی من هست و شاید هم این طوری نباشه و باز هم بپرس و پیگیری کن و هیچ چیزی نشدنی نیست، ان شاالله که درست میشه.

سلام دوستان
    کسی از ظرفیت های ادارات و سازمان های دولتی(مثل صنعت و معدن و تجارت) جهت امریه سربازی برای تاریخ اعزام 95/8/1 اطلاعاتی داره؟ چون در ماه قبل (95/6/1) من پرسیدم از وزارت خانه گفتن 117 نفر اسم نوشتن و تنها 16 نفر امریه شدن، من مدارک فرستادم و گفتن 3 هفته قبل از اعزام نتایج مشخص میشه، حالا به نظرتون ظرفیت ها امکان داره افزایش پیدا کنند؟

سلام خدمت همگی دوستان
    من بعد از نزدیک 17 ماه خدمت کردن تو قرارگاه خاتم بهتون میگم که چند تا مسئله رو در نظر بگیرید بعد برید درخواست امریه بدید.
    اول اینکه شهر و مکان پروژه حتمن سوال کنید، چون غیر بومی بودن خیلی دردسر داره و اوضاع خوابگاه هاشون خوب نیست و وسط بیابون گرفتار میشید (امکانات خوابگاهی شون از پادگانها هم ضعیف تره)
    دوم اینکه اگه تو شهر خوتون هم باشید مثل من ، بازم دردسر دارید چون ساعت کاری پروژه ها 12 الی 13 ساعت هستش که یکساعت رفتن و یکساعت برگشتن به منزل رو هم بهش اضافه کنید ، در نتیجه کل روزتون رو درگیر هستید و به هیچ کار دیگه ای نمی رسید(خود بنده ساعت 5 صبح از خونه می زنم بیرون 8 شب! برمیگردم به خونه)
    سوم اینکه تو بحث استخدام بعد از خدمت باید معرف داشته باشید و حتی اگه استخدام هم بشید حقوقتون با این ساعت کاری بالا و شرایط سخت پروژه بین 1،300 الی 1،500 خواهد بود که واقعن برای شما فکر نمی کنم راضی کننده باشه و اینکه 10 سال سابقه هم داشته باشید تو قرارگاه حقوق همین حدوداس پس خودتون رو گول نزنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)