صفحه 896 از 1141 نخستنخست ... 396796846886887888889890891892893894895896897898899900901902903904905906946996 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,951 تا 8,960 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

ممنون از پاسخ شما... ،آیا خود سازمان هم از این مراکز از اولش خبر داره که چندتاست و کجاهاست وچه ماهی باید معرفی کنن سرباز امریه یا فقط خود ستاد کل میدونه و بعدا میگه بهشون؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط djcounter نمایش پست ها
    بله شما ختمن باید در همون یگانی که طرف قرداد با سازمان امریه گیرندس اموزشی رو ببینید .مثلن امریه های نفت همه 01 تهرانن و نمیشه جای دیگه این اموزشی رو گذروند وگرنه امریه لغو میشه

ممنون از پاسخ شما... ،آیا خود سازمان هم از این مراکز از اولش خبر داره که چندتاست و کجاهاست وچه ماهی باید معرفی کنن سرباز امریه یا فقط خود ستاد کل میدونه و بعدا میگه بهشون؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elsajjad نمایش پست ها
    واضحه دوست عزیز شما اگر امریه پذیرفته بشی دوره آموزشیت رو توی مرکز آموزشی طرف قرارداد ارگان میگزرونی، قرارگاه آموزشیش یزده، سرباز معلم کرمانشاه، دادگستری تهران و باقی امریه ها ۰۱ تهران، ینی نمیشه شما امریه باشی و دوره آموزشیت رو تو پادگانی غیر از پادگان تعیین شده بگذرونی ولی اگر امریه نباشی طبق همون قانون پدر نظامی دوره آموزشیت رو توی شهر خودتون خواهی بود ...
    ممنون از پاسخ شما ... ،آیا خود سازمان هم از این مراکز از اولش خبر داره که چندتاست و کجاهاست وچه ماهی باید معرفی کنن سرباز امریه یا فقط خود ستاد کل میدونه و بعدا میگه بهشون؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1990 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما ... ،آیا خود سازمان هم از این مراکز از اولش خبر داره که چندتاست و کجاهاست وچه ماهی باید معرفی کنن سرباز امریه یا فقط خود ستاد کل میدونه و بعدا میگه بهشون؟؟؟
    همه چیزش مشخصه و فقط بستگی داره که شما امریه بشی یا نه ...

Junior Member trust آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان بالاخره خدمت من بعد از 15 ماه تموم شد.یادمه دو سال قبل چه استرسی داشتم که خدمت نرم و یه کاریش کنم اما نشد. من صبح ها میرفتم کار و بعداز ظهر تا صبح در محل خدمت بودم . البته دوران خوبی بود با تمام سختی ها . هیشکی فکرشو نمیکرد که هم کار برم هم خدمت.اما خدایی وجود دارد که اگر با اعتماد از بخواهی حتما کارها حل میشه

Junior Member

با سلام خدمت همه عزیزان.
    دوستان من دو ماه فارغ التحصیل شدم از رشته مهندسی عمران گرایش سازه. همه شرایط قرارگاه خاتمو دارم به جز دوره تکمیلی بسیج که از شانس ما دیگه وجود نداره!!!!
    میخاستم ببینم اصلا روندش چجوری؟ من الان چکار کنم دقیقا که بتونم پذیرش بگیرم از خاتم؟؟؟ توروخدا کمکم کنید نزدیک به 15 تا اداره که امریه می گیرن رفتم سر زدم و هیچکدوم سهمیه نداشتن دیگه تا سال آینده!!!!
    فقط امیدم به قرارگاهه. ای خدااااااا
    خیلی ممنون از دوستانی که زحمت میکشن و جواب میدن. خیلی ممنون

Junior Member hj1331 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc of Electronics @ SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط sarm نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه عزیزان.
    دوستان من دو ماه فارغ التحصیل شدم از رشته مهندسی عمران گرایش سازه. همه شرایط قرارگاه خاتمو دارم به جز دوره تکمیلی بسیج که از شانس ما دیگه وجود نداره!!!!
    میخاستم ببینم اصلا روندش چجوری؟ من الان چکار کنم دقیقا که بتونم پذیرش بگیرم از خاتم؟؟؟ توروخدا کمکم کنید نزدیک به 15 تا اداره که امریه می گیرن رفتم سر زدم و هیچکدوم سهمیه نداشتن دیگه تا سال آینده!!!!

سلام دوست عزیز. این که ناراحتی نداره
    سلام دوست عزیز. این که ناراحتی نداره. شما خیلی راحت میری به این سایت http://sarbaz.khatam.com/ و طبق نکات گفته شده به صورت آنلاین ثبت نام می کنید. البته برای ثبت نام قرارگاه خاتم باید برگ اعزام به خدمت داشه باشید تا بتونید ثبت نام کنید. ظاهرا بعد از یک مدت که از ثبت نام گذشت واستون پیامک میاد مبنی بر پذیرشتون. من فقط در همین حد اطلاع داشتم از امریه قرارگاه خاتم. موفق باشی!

Junior Member

سلام عزیز تا جایی که اطلاع دارم برای پذیرش خاتم فقط داشتن شش ماه بسیج عادی کفایت می کنه لازم نیست حتما دوره تکمیلی رفته باشی. به آدرسی که دوست عزیزمون داده مراجعه کن شرایطش نوشته. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarm نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه عزیزان.
    سلام عزیز تا جایی که اطلاع دارم برای پذیرش خاتم فقط داشتن شش ماه بسیج عادی کفایت می کنه لازم نیست حتما دوره تکمیلی رفته باشی. به آدرسی که دوست عزیزمون داده مراجعه کن شرایطش نوشته.
    در ضمن این را هم بگویم که بهتر است به پروژه ها حضوری مراجعه نمایید و درخواست کنید و به ثبتنام در سایت به تنهایی اکتفا نکنید.موفق باشید.

Banned

سلام دوستان
    کسی میدونه امریه آستان قدس دست سپاهِ یا ارتش؟
    خراسان رضوی
    ویرایش توسط ha88an : November 26th, 2016 در ساعت 12:35 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)