صفحه 897 از 1141 نخستنخست ... 397797847887888889890891892893894895896897898899900901902903904905906907947997 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,961 تا 8,970 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط M_javad نمایش پست ها
    دوستان برای پیگیری تقسیمـات نیروی زمینی ارتش ...... تو تهران ........ دقیقن باید کجا مراجعه کنم؟؟ و کدوم قسمت اداریش؟ آیا با لباس شخصی هم داخل راه میدن؟ ....... فقط میدونم که باید برم سمت لویـزان!

با سـپــااااااس
    از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه! ...

Junior Member

سلام خسته نباشيد
    من يه جا امريه سپردم گفتن احتمال هفتاد درصد پذيرش ميشي ولي هنوز اقدام نكردم
    حالا افتادم دنبال يه جايي كه احتمال پذيرش بيشتر باشه
    به نظرتون ارزش داره يا درخواست همون يكيو بدم؟
    ايا هيجا هست صد در صدي باشه يعني مدارك بگيرن ولي روز اعزام بگن شما امريت قبول نشده!
    ارشد مكانيك هستم ميخوام سربازيم مانع خروج از كشور هم نشه
    پروژه كسريو تكميلي هم ندارم
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M_javad نمایش پست ها
    از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه! ...
    باید بری لویزان
    با لباس شخصی
    رفتی از همون نگهبانای دم در ب\رس

نقل قول نوشته اصلی توسط alefmim نمایش پست ها
    سلام خسته نباشيد
    من يه جا امريه سپردم گفتن احتمال هفتاد درصد پذيرش ميشي ولي هنوز اقدام نكردم
    حالا افتادم دنبال يه جايي كه احتمال پذيرش بيشتر باشه
    به نظرتون ارزش داره يا درخواست همون يكيو بدم؟
    ايا هيجا هست صد در صدي باشه يعني مدارك بگيرن ولي روز اعزام بگن شما امريت قبول نشده!
    ارشد مكانيك هستم ميخوام سربازيم مانع خروج از كشور هم نشه
    پروژه كسريو تكميلي هم ندارم
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    درود امکان که همیشه امکانش هست در آخرین زمان هم رد بشه یا پیگیری نشه و یکی که سهمیهو و مهمتر پارتی کلفت به گفته خودشون! داره به اون بدند، کدوم اداره هست که کارشون وژدانی و با اخلاق قانونی باشه؟ زمانی که همچیزشون شده با پارتی پذیرفته بشه و قوانین 5 گانه خودشون هم درجه دو جساب میشه پس نمیشه گفت که به گفته اونها همچیز درسته. اما ارشد رو بهتر میگیرن و اگر از وزارت صنعت پیگیری کردید به من خبر بدید در همون زمینه کاری دارم. شما برپایه قوانین سربازی اگر کنکور شرکت کنین و یا پذیرشی بگیرید از دانشگاه بیرون از کشور میتونید به دانشجوییتون بپردازید.

پس از دهه ها بویی آمد.... چنین...

امکانات سربازان و بودجه 96

در آستانه تصویب بودجه سال 96 لازم است تا اجراى موارد ديگرى از قانون وظيفه عمومى، در خصوص امكانات رفاهى و معيشت سربازان، مورد توجه قرار گيرد.

ماده 49 مکرر:
    نیروهای مسلح و سازمان های وابسته که کارکنان وظیفه در اختیار دارند مکلفند با توجه به اعتبارات مصوب، امکانات زیست، پوشاک، خوراک و بهداشت و درمان متناسب را در محل خدمت فراهم نمایند.

تبصره 1:
    دولت موظف است اعتبارات مورد نیاز برای زیست، پوشاک، خوراک، بهداشت و درمان سربازان وظیفه را به شرح ذیل در اختیار نیروهای مسلح و سایر دستگاه های به کارگیرنده سربازان وظیفه قرار دهد:
    1⃣ خوراک کارکنان وظیفه به میزان دو برابر خوراک کارکنان دولت
    2⃣پوشاک و زیست سربازان وظیفه به میزان سه برابر ضریب ریالی
    3⃣ هزینه بهداشت و درمان برابر سرانه مصوب دولتی

تبصره 2:
    وسیله ایاب و ذهاب و پذیرایی در هنگام اعزام مشمولان به مراکز آموزشی و اعزام به مرخصی استحقاقی که چهار نوبت در سال است باید تامین شود.

هم اکنون موارد فوق به دلیل عدم تامین اعتبار کافی در بودجه، با کیفیت پایین به دست سربازان وظیفه میرسد.

از نمایندگان مجلس خواهشمندیم، در بررسی بودجه سال 96 به این موارد دقت فرمایید.

@khedmatesarbazi

سلام ب همهدوستان خواهشا راهنماییم کنیدمن و یکی از دوستام باهم از یک دانشگاه فارغ شدیم اون لیسانس برق و من مکانیک.هردومون همشهری هستیم و با هم دفترچه پست کردیم وتاریخ اول اسفند شدیم.ازقضاباهم برا خاتمم ثبتنام کردیم.حالا به اون زنگ زدن و رفته مدارکشو برده.میخوام ببینم چجوریاست من هنوز امید داشته باشم؟ ممکنه تقاضای رشته ها متفاوت باشه؟احتمال اینکه از منم قبول کنن هست اصلا یا نه؟تقریبا اواخر مهر برا خاتم اقدام کردیم.خواهشا جواب بدین.اگه این امریه قبول شم مسیر زندگیم احتمال نود درصد عوض میشه و برام حیاتیه.دعا کنین براممرسی از همگی و سایت عالی

Junior Member hj1331 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc of Electronics @ SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaaaaaa7 نمایش پست ها
    سلام ب همهدوستان خواهشا راهنماییم کنیدمن و یکی از دوستام باهم از یک دانشگاه فارغ شدیم اون لیسانس برق و من مکانیک.هردومون همشهری هستیم و با هم دفترچه پست کردیم وتاریخ اول اسفند شدیم.ازقضاباهم برا خاتمم ثبتنام کردیم.حالا به اون زنگ زدن و رفته مدارکشو برده.میخوام ببینم چجوریاست من هنوز امید داشته باشم؟ ممکنه تقاضای رشته ها متفاوت باشه؟احتمال اینکه از منم قبول کنن هست اصلا یا نه؟تقریبا اواخر مهر برا خاتم اقدام کردیم.خواهشا جواب بدین.اگه این امریه قبول شم مسیر زندگیم احتمال نود درصد عوض میشه و برام حیاتیه.دعا کنین براممرسی از همگی و سایت عالی
    سلام. بله، پذیرش های رشته های مختلف بر اساس نیاز سازمان به کار گیرنده هست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ha88an نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه امریه آستان قدس دست سپاهِ یا ارتش؟
    خراسان رضوی
    کسی نمیدونه یا تجربه ای نداره در مورد امریه آستان قدس؟

Junior Member

سلام به همه،
    کسی دوره اموزشیش 01 ارتش بوده؟ یا گروهی میشناسه مربوط به بچه های اونجا باشه؟! خلاصه یه جوری بشه درباره ی این 01 یه خورده اطلاعات کسب کرد!
    ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط emshy نمایش پست ها
    سلام به همه،
    کسی دوره اموزشیش 01 ارتش بوده؟ یا گروهی میشناسه مربوط به بچه های اونجا باشه؟! خلاصه یه جوری بشه درباره ی این 01 یه خورده اطلاعات کسب کرد!
    ممنون
    حاجی هتل، روز اول بری بهت لباس اینا میدن چند روز میفرستن مرخصی برید درستش کنید، معمولا یکی 2 روز بعد از حضور اولیه تون روز برگ می شید، از ساعت 4 به بعد تا 5:45 روز بعد میرید مرخصی مگر نگهبان باشید. در کل بسته به تعداد افراد در یگان 10-15 بار در کل 2 ماه نگهبانی می خورید،من زمانی که خدمت کردم تو یگان 511 گردان 011 بودم. امکانات تفریحی زیاد داره، تهرانی هم باشید که دیگه ج بهتر. اکثر صبحا ورزشه که بخاطر سردی هوا و الودگی کنسل میشه و میرید حسینیه، در کل حسینیه یعنی خواب!!! از ساعت 11:30 تو زمستون میرید نماز تا 1 و 1 تا 2 میرید ناهار و 2 تا 4 معمولا یک کلاس هست...
    در کل جای بسیار خوبیه و ی روزی که وارد یگان اصلیتون بشید ارزو خواهید کرد ای کاش 21 ماه خدمتتون (زمان ما 16 ماه بود) اموزشی 01 بودید.
    موفق باشید
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)