صفحه 898 از 1141 نخستنخست ... 398798848888889890891892893894895896897898899900901902903904905906907908948998 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,971 تا 8,980 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط sarbazak نمایش پست ها
    با سلام

در سامانه امریه وزارت نفت قید شده محل خدمت صرفا در مناطق عملیاتی، محروم و بد آب و هوای کشور خواهد بود. ولی در عمل تنها روی عملیاتی بودنش خیلی تاکید میشه! به عنوان مثال من در امریه شرکت ملی گاز ایران پذیرفته شدم و برای انتخاب محل خدمت سه آپشن زیر رو داشتم:

1- شرکت‌ پالايش گاز سَرخون و قشم (بندرعباس)
    2- شرکت‌ پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد (مشهد)
    3- شرکت‌ پالايش گاز فجر جم (شهرک جم در استان بوشهر)

که آپشن های پیشنهادی بر اساس «مدرک تحصیلی» و «محل سکونت» بودن.

-----------------------

سامانه امریه وزارت نفت شرایط لازم برای جذب در پژوهشگاه رو اینطور عنوان کرده:

1- مقطع تحصیلی : کارشناسی ارشد و دکترا
    2- متاهل یا معاف از رزم

در مورد پژوهشگاه صنعت نفت، تجربه یا اطلاعات جدیدی ندارم ولی اینطور که من شنیدم (تاکید میکنم که مطمئن نیستم) علاوه بر مدرک تحصیلی روی متاهل بودن خیلی تاکید دارند. اگه مایل هستید میتونید اطلاعات بیشتر رو از کانالهای زیر بگیرید، هر چند که اطلاع رسانیشون خیلی کلی و معمولا template هستش!

شماره تماس: وزارت نفت - امور امریه سربازی 66154966
    سایت اینترنتی: سامانه پرسش و پاسخ وزارت نفت

-----------------------

اجازه بدید پست شما رو تکمیل کنم تا خدای ناکرده تناقض های موجود میان صحبت های من و شما، دوستان رو دچار سردرگمی و ابهام نکنه!

در مورد شرط معدل حق با شماست، دوستان میتونن ما بقی شرایط لازم برای پذیرش در امریه وزارت نفت رو از طریق لینک مربوطه دنبال کنن. اما در مورد سایر شرایط گفته شده (از قبیل سابقه بسیج، سریش بازی، پارتی و ...) تا اونجایی که بنده اطلاع دارم در مرحله پذیرش به هیچ وجه تاثیر گذار نیستن!

البته منکر تاثیر گذاری شرایط گفته شده (پارتی و آشنا) در مرحله تعیین محل خدمت نیستم! بعید نیست شخصی با مدرک کارشناسی و با استفاده از روشهای نامبرده، در پژوهشگاه نفت امریه بگیره!

موفق باشید/
    سلام دوست عزیز با توجه به اینکه شما امریه گاز بودید ممنون میشم راهنماییم کنید
    بنده در سامانه وزارت نفت در شرکت گاز پذیرفته شدم و تاریخ اعزامم برج 2 سال 96 هست.من ارشد مهندسی مواد( متالورژی ) هستم، ساکن اهواز و مدارکم رو تحویل آموزش شرکت گاز دادم و فرم معرف ها و تعهد و ... رو هم کامل کردم، در قسمت نیرو انسانی شرکت گاز به من گفتن که فقط پالایشگاه گاز بیدبلند متالورژی میخواد، حالا سوال من اینه که آیا امریه من قطعیه؟ آیا امکان داره تو مصاحبه بیدبلند رد بشم و کلا" امریم بپره؟ با توجه به اینکه فعلا" جایه دیگه ای متالورژی نخواسته. روند کارشون چطوره؟؟؟ فقط من واسه مصاحبه میرم یا مثلا" چند نفر که متالورژی هستیم واسه گرفتن جایگاه امریه تو شرکت گاز بیدبلند با هم رقابت می کنیم؟؟؟
    ممنون میشم شما یا دوستانی که تو این زمینه اطلاع دارن راهنماییم کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi12341232 نمایش پست ها
    بنده در سامانه وزارت نفت در شرکت گاز پذیرفته شدم و تاریخ اعزامم برج 2 سال 96 هست.من ارشد مهندسی مواد( متالورژی ) هستم، ساکن اهواز و مدارکم رو تحویل آموزش شرکت گاز دادم و فرم معرف ها و تعهد و ... رو هم کامل کردم، در قسمت نیرو انسانی شرکت گاز به من گفتن که فقط پالایشگاه گاز بیدبلند متالورژی میخواد، حالا سوال من اینه که آیا امریه من قطعیه؟ آیا امکان داره تو مصاحبه بیدبلند رد بشم و کلا" امریم بپره؟ با توجه به اینکه فعلا" جایه دیگه ای متالورژی نخواسته. روند کارشون چطوره؟؟؟ فقط من واسه مصاحبه میرم یا مثلا" چند نفر که متالورژی هستیم واسه گرفتن جایگاه امریه تو شرکت گاز بیدبلند با هم رقابت می کنیم؟؟؟
    پذیرش امریه نفت دقیقا بر اساس ظرفیت های اعلام شده انجام میشه و اینجوری نیست که چن برابر ظرفیت پذیرش کنن که اگر یک نفر رد شد نفر دیگه رو جایگزینش کنن، در مورد مصاحبه این رو بدونید که مصاحبه امریه بسیار ساده هست و اصلا در حد و اندازه مصاحبه های استخدامی نیست که بخوان کسی رو رد کنن، حتی در مورد گزینش هم مثل گزینش استخدامی ها سختگیری نمیشه ...

پذیرش امریه نفت دقیقا بر اساس ظرفیت های اعلام شده انجام میشه و اینجوری نیست که چن برابر ظرفیت پذیرش کنن که اگر یک نفر رد شد نفر دیگه رو جایگزینش کنن، در مورد مصاحبه این رو بدونید که مصاحبه امریه بسیار ساده هست و اصلا در حد و اندازه مصاحبه های استخدامی نیست که بخوان کسی رو رد کنن، حتی در مورد گزینش هم مثل گزینش استخدامی ها سختگیری نمیشه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط elsajjad نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز بابت لطفتون،فقط امکانش هست من بتونم تلفنی وقتتونو بگیرم؟؟؟ ( چند دقیقه وقتتونو بگیرم )

مرسی دوست عزیز بابت لطفتون،فقط امکانش هست من بتونم تلفنی وقتتونو بگیرم؟؟؟ ( چند دقیقه وقتتونو بگیرم )
    هر سوالی باشه میتونید توی پیغام خصوصی مطرح کنید !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    حاجی هتل، روز اول بری بهت لباس اینا میدن چند روز میفرستن مرخصی برید درستش کنید، معمولا یکی 2 روز بعد از حضور اولیه تون روز برگ می شید، از ساعت 4 به بعد تا 5:45 روز بعد میرید مرخصی مگر نگهبان باشید. در کل بسته به تعداد افراد در یگان 10-15 بار در کل 2 ماه نگهبانی می خورید،من زمانی که خدمت کردم تو یگان 511 گردان 011 بودم. امکانات تفریحی زیاد داره، تهرانی هم باشید که دیگه ج بهتر. اکثر صبحا ورزشه که بخاطر سردی هوا و الودگی کنسل میشه و میرید حسینیه، در کل حسینیه یعنی خواب!!! از ساعت 11:30 تو زمستون میرید نماز تا 1 و 1 تا 2 میرید ناهار و 2 تا 4 معمولا یک کلاس هست...
    در کل جای بسیار خوبیه و ی روزی که وارد یگان اصلیتون بشید ارزو خواهید کرد ای کاش 21 ماه خدمتتون (زمان ما 16 ماه بود) اموزشی 01 بودید.
    موفق باشید
    ممنون از جواب مفیدتون،
    پس اگه اینطوریا باشه جای خوبیه.
    انشالله فقط 2 ماهی مزاحمشون هستم.
    راستی شما شرایط معاف از رزم ها رو تو دوره ی اموزشی اونجا می دونید چه جوریاست؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط emshy نمایش پست ها
    ممنون از جواب مفیدتون،
    پس اگه اینطوریا باشه جای خوبیه.
    انشالله فقط 2 ماهی مزاحمشون هستم.
    راستی شما شرایط معاف از رزم ها رو تو دوره ی اموزشی اونجا می دونید چه جوریاست؟؟؟
    هیچ فرقی وجود نداره، نگهبانی دارن، رژه دارن، ورزش دارن، میدون تیر دارن ، اردو دارن و ... دقیقا هیچ فرقی بین اعزامی های عادی و معاف از رزم ها وجود نداره ...

نقل قول نوشته اصلی توسط elsajjad نمایش پست ها
    هر سوالی باشه میتونید توی پیغام خصوصی مطرح کنید !
    اوکی حتما"، سو تفاهم هم نشه دوست عزیز چون سوالم طولانی بود اینو گفتم ولی چشم تو چت خصوصی سوالم رو واستون فرستادم که در مورد شرایط پذیرشه چون میخوام خیالم راحت بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eithan989 نمایش پست ها
    حاجی هتل، روز اول بری بهت لباس اینا میدن چند روز میفرستن مرخصی برید درستش کنید، معمولا یکی 2 روز بعد از حضور اولیه تون روز برگ می شید، از ساعت 4 به بعد تا 5:45 روز بعد میرید مرخصی مگر نگهبان باشید. در کل بسته به تعداد افراد در یگان 10-15 بار در کل 2 ماه نگهبانی می خورید،من زمانی که خدمت کردم تو یگان 511 گردان 011 بودم. امکانات تفریحی زیاد داره، تهرانی هم باشید که دیگه ج بهتر. اکثر صبحا ورزشه که بخاطر سردی هوا و الودگی کنسل میشه و میرید حسینیه، در کل حسینیه یعنی خواب!!! از ساعت 11:30 تو زمستون میرید نماز تا 1 و 1 تا 2 میرید ناهار و 2 تا 4 معمولا یک کلاس هست...
    در کل جای بسیار خوبیه و ی روزی که وارد یگان اصلیتون بشید ارزو خواهید کرد ای کاش 21 ماه خدمتتون (زمان ما 16 ماه بود) اموزشی 01 بودید.
    موفق باشید
    داداش منظورت از امکانات تفریحی چیه؟ امکانات ورزشی هم داره؟ از نظر مو و لباس چه جوریه؟(واسه لیسانس به بالاها منظورمه) یه سوال دیگه اینکه دقیقا چند روزه؟(از روز اول تا آخر)

نقل قول نوشته اصلی توسط mja021 نمایش پست ها
    داداش منظورت از امکانات تفریحی چیه؟ امکانات ورزشی هم داره؟ از نظر مو و لباس چه جوریه؟(واسه لیسانس به بالاها منظورمه) یه سوال دیگه اینکه دقیقا چند روزه؟(از روز اول تا آخر)
    کلوپ بازی های رایانه ای مجهز به پلی فور و ایکس باکس و پلی تیری، سالن بدن سازی، استخر که البته تعطیله فعلا، زمین والیبال، زمین فوتبال و ...، از طرفی روزبرگم هستین اگه اینا بتون نچسبید میتونید برید بیرون پادگان تفریح کنید ! ۰۱ فقط لیسانس به بالا برمیداره، توی هر یگانی معمولا ۹۰ نفر تقسیم میشن که حدودا ۷۰ نفرشون لیسانسن، ۱۵ نفر فوق لیسانس و سه چار نفرم دکترن، بین لیسانس و فوق لیسانس هیچ تفاوتی از نظر نگهبانی و نظافت وجود نداره ولی حرمت دکتر ها رو نگه میدارن، دکترا نگهبانی کم میدن و نظافت هم ندارن ...

ورود و خروج به داخل پادگان با لباس شخصیه اگر لباس نظامی تنت باشه بت اجازه ورود یا خروج داده نمیشه، مو هم همون چن روز اول دوره سخ میگیرن ولی هر چی به پایان دوره نزدیک میشی بیشتر شل میکنن !

شما اگر یکم دی که سه شنبه باشه بری لباس و پوتین رو بت میدن میگن برو شنبه بیا، ینی شنبه میشه شروع دوره توی حد فاصل این چند روز برای بچه های تهران و کرج نگهبانی میزنن ولی بچه شهرستانیا آزادن، پایان دوره هم معمولا ۲۷ یا نهایت ۲۸ بهمن میوفته، دوباره اون چند روز بین پایان دوره تا اول اسفند همه رو ترخیص میکنن و دوباره بچه های تهران و اطراف رو نگهبانی میزنن ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)