صفحه 901 از 1141 نخستنخست ... 4018018518918928938948958968978988999009019029039049059069079089099109119511001 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,001 تا 9,010 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان، کسی آدرسی از دفتر تسکو یا سپانیر یا بقیه ی شرکتایی امریه ی مکانیک جذب میکنند تو عسلویه داره؟ اصلا اونجا دفتری دارن یا دفترشون فقط تو تهرانه؟ من هر چی تماس می گیرم جوابگو نیستن مثل اینکه باید حضوری مراجعه کنم.

Junior Member

سلام دوستان من دیروز دفترچه پست کردم تاریخ اعزامم شد اردیبهشت مدرکم هم لیسانسه الکترونیک حدود 6 ماه کسری جبهه دارم با این شرایط امریه گرفتن رو پیشنهاد میکنید یا نه ؟ اصلن دنبالش باشم بهم امریه میدن چون پارتی ندارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad1368 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان.یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.اگه کسی امریه بگیره 1 درجه از درجه نظامی کم میشه؟ یعنی من که کارشناسی ارشد دارم میخواستم واسه امریه اقدام کنم به جای ستوان 3 چه درجه ای میدن؟ممنون
    سلام فرزاد چطوری دیروز تماس گرفتی منم نمیدونستم اصلا برا چی میپرسی نظر منم نظر همین دوستمونه....ولی یه جاش مشکل داره

توی درجه دادن هیچ فرقی بین سرباز امریه دار و غیر امریه دار وجود نداره، بعدم تنها اهمیت درجه برا امریه دار ها میزان حقوقشون هست که اگر مقایسه کنید تفاوت آنچنانی از نظر حقوقی وجود نداره ...
    حقوق امریه حقوق بیگاری هست. یعنی چی ؟ یعنی همون حقوق سربازی رو میدن. یکی از دوستای من که تو جهاد کشاورزی امریه گرفته بود حقوقش 130 هزار تومن بود

نقل قول نوشته اصلی توسط javsalo نمایش پست ها
    حقوق امریه حقوق بیگاری هست. یعنی چی ؟ یعنی همون حقوق سربازی رو میدن. یکی از دوستای من که تو جهاد کشاورزی امریه گرفته بود حقوقش 130 هزار تومن بود
    در ۹۰ درصد مواقع بله، فقط برخی پروژه های قرار گاه که واقعا شرایط خاصی و بعضی سازمان ها که در شهر هایی با آب هوای بد واقع تقریبا میشه گفت در حد ۴۰۰ تومن ۵۰۰ تومن میدن در باقی موارد حقوق حقوق بیگاریه ...

بچه ها مطمئنید که امریه درجه ای از سربازا کم نمیکنه؟؟؟ تاجایی که من شنیدم یک درجه از سربازای عادی کمتر میدن، نمیدونم اگر جدیدا قانونش تغییر کرده کسی میدونه بگه!!

برای اردیبهشت اعزام بهتره یا برای تیرماه؟؟؟

از نظر برخورد با سربازا ، تعداد سربازا در پادگان ، میزان کارهایی که وجود داره و رژه رفتن ها و غیره؛ میخواستم بدونم چطوری هستش؟؟
    برای پادگان 01 ارتش

دارای معاف از رزم
    دارای مدرک کارشناسی ارشد

نابودم اصن!! ) غیر از شستن سرویسها دیگه کجا ها رو باید بشوریم؟؟؟ ))

نقل قول نوشته اصلی توسط hooshyar_v نمایش پست ها
    بچه ها مطمئنید که امریه درجه ای از سربازا کم نمیکنه؟؟؟ تاجایی که من شنیدم یک درجه از سربازای عادی کمتر میدن، نمیدونم اگر جدیدا قانونش تغییر کرده کسی میدونه بگه!!
    کم نمیشه دوست عزیز، البته همونطورم که گفتم کم شدن و نشدنش هیچ فرقی نداره چون شما توی پادگان نیستی ...

نقل قول نوشته اصلی توسط hooshyar_v نمایش پست ها
    برای اردیبهشت اعزام بهتره یا برای تیرماه؟؟؟

از نظر برخورد با سربازا ، تعداد سربازا در پادگان ، میزان کارهایی که وجود داره و رژه رفتن ها و غیره؛ میخواستم بدونم چطوری هستش؟؟
    برای پادگان 01 ارتش

دارای معاف از رزم
    دارای مدرک کارشناسی ارشد

نابودم اصن!! ) غیر از شستن سرویسها دیگه کجا ها رو باید بشوریم؟؟؟ ))
    ۰۱ بهترین پادگان ارتشه، از نظر برخورد با سربازا یکی از بهترین ها هستن، شما رو به اسم آقای مهندس و آقای دانشجو خطاب میکنن، در مورد نگهبانی هیچ فرقی بین لیسانس و فوق لیسانس وجود نداره هفته ای ۲ الی ۳ بار نگهبانی خواهید داشت، همه به جز پزشکا نظافت دارن، منطقه نظافت شانسیه و روز اول تعیین میشه دیگه خودتون و شانستون، معاف از رزم فودنتون هیچ کمکی بهتون نمیکنه مثل بقیه سربازا ورزش، رژه، نگهبانی و ... خواهید داشت، دو روز در هفته صبح ها ورزش دارید و بعدش هم تمرین رژه، دو روز هم صبح ها کلاس قرآن هست در نمازخونه، یک روز هم صبحگاه مرکز هست که جلوی امیر پادگان رژه میرید، هر روز تمرین رژه دارید هم صبح و هم بعدازظهر، یک روز هم کلا کلاس عقیدتیه ...

در کل خوش میگذره بهتون آموزش تا ساعت ۴ هست از ۴ به بعد هم روزبرگ هستید میتونید برید بیرون پادگان تا ساعت ۵:۳۰ صبح فرداش که ورود به پادگان هست ...

در مورد تاریخ اعزام اگر از من میشنوی اردیبهشت بزن، اردیبهشت هواش بهتره بعدم سال آینده ماه رمضون کلا توی خرداد ماه میوفته که براتون عالی میشه چون ماه رمضون کلا توی مسجد هستید و هیچ خبری از کلاس و رژه و اینا نیست به اضافه اینکه هوا هنوز آنچنان گرم نشده ...

نقل قول نوشته اصلی توسط elsajjad نمایش پست ها
    ۰۱ بهترین پادگان ارتشه، از نظر برخورد با سربازا یکی از بهترین ها هستن، شما رو به اسم آقای مهندس و آقای دانشجو خطاب میکنن، در مورد نگهبانی هیچ فرقی بین لیسانس و فوق لیسانس وجود نداره هفته ای ۲ الی ۳ بار نگهبانی خواهید داشت، همه به جز پزشکا نظافت دارن، منطقه نظافت شانسیه و روز اول تعیین میشه دیگه خودتون و شانستون، معاف از رزم فودنتون هیچ کمکی بهتون نمیکنه مثل بقیه سربازا ورزش، رژه، نگهبانی و ... خواهید داشت، دو روز در هفته صبح ها ورزش دارید و بعدش هم تمرین رژه، دو روز هم صبح ها کلاس قرآن هست در نمازخونه، یک روز هم صبحگاه مرکز هست که جلوی امیر پادگان رژه میرید، هر روز تمرین رژه دارید هم صبح و هم بعدازظهر، یک روز هم کلا کلاس عقیدتیه ...

در کل خوش میگذره بهتون آموزش تا ساعت ۴ هست از ۴ به بعد هم روزبرگ هستید میتونید برید بیرون پادگان تا ساعت ۵:۳۰ صبح فرداش که ورود به پادگان هست ...

در مورد تاریخ اعزام اگر از من میشنوی اردیبهشت بزن، اردیبهشت هواش بهتره بعدم سال آینده ماه رمضون کلا توی خرداد ماه میوفته که براتون عالی میشه چون ماه رمضون کلا توی مسجد هستید و هیچ خبری از کلاس و رژه و اینا نیست به اضافه اینکه هوا هنوز آنچنان گرم نشده ...

ممنونم دوست عزیز ، خیلی لطف کردید امیدوارم همه سربازا موفق باشن؛ ما هم میریم دستشویی ها رو میشوریم

سلام همگی...

آقا ما یکیو پیدا کردیم یه هزینه ای میگیره در قبال امریه.حالا طرف میانجی بین من و شخص مورد نظر که میگه خودش نمیخواد شناخته شه.

حالا این میگه کل پولو اول میگیره بعد چند روز امریه رو میده.

به نظر شما چطور بهش اعتماد کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)