صفحه 902 از 1141 نخستنخست ... 4028028528928938948958968978988999009019029039049059069079089099109119129521002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,011 تا 9,020 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط scottbelmondo نمایش پست ها
    سلام همگی...

آقا ما یکیو پیدا کردیم یه هزینه ای میگیره در قبال امریه.حالا طرف میانجی بین من و شخص مورد نظر که میگه خودش نمیخواد شناخته شه.

حالا این میگه کل پولو اول میگیره بعد چند روز امریه رو میده.

به نظر شما چطور بهش اعتماد کنم؟

من که رفتم امریه بگیرم هرجا میرفتم بهم میگفتن سازمان به ما گفته به اسم کسی رو معرفی نکنیم ، وگرنه با امریه اش موافقت نمیشه؛

یعنی فقط هر سازمان یا مجموعه رشته های مورد نیازش رو به نیروهای مسلح اعلام میکنه و اونا تصمیم میگیرن که کی رو قبول کنن و کی رو قبول نکنن!!!

ولی بازم از این دوستتون بپرسید چطوری میخواد اینکارو انجام بده و به نام شخص امریه درخواست بده؛ ضمنا اینم بگم که اگه توی تلگرام و اینستا و شبکه های اجتماعی پیداش کردین کلا بیخیال این افراد بشید!! یا حداقل پول پرداخت نکنید تا زمانیکه روی برگه اعزامتون امریه دار درج نشده!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hooshyar_v نمایش پست ها
    من که رفتم امریه بگیرم هرجا میرفتم بهم میگفتن سازمان به ما گفته به اسم کسی رو معرفی نکنیم ، وگرنه با امریه اش موافقت نمیشه؛<br>
    <br>
    یعنی فقط هر سازمان یا مجموعه رشته های مورد نیازش رو به نیروهای مسلح اعلام میکنه و اونا تصمیم میگیرن که کی رو قبول کنن و کی رو قبول نکنن!!!<br>
    <br>
    ولی بازم از این دوستتون بپرسید چطوری میخواد اینکارو انجام بده و به نام شخص امریه درخواست بده؛ ضمنا اینم بگم که اگه توی تلگرام و اینستا و شبکه های اجتماعی پیداش کردین کلا بیخیال این افراد بشید!! یا حداقل پول پرداخت نکنید تا زمانیکه روی برگه اعزامتون امریه دار درج نشده!!
    <br>
    <br>منظورم امریه انتقالی هست..بنده تو یگان هستم میخوام منتقل شم.نام و نشان طرفم میدونم منتها چون تا حالا از این کارا نکردم شک دارم

بنده تو یگان هستم و میخواد امریه انتقالی بزنه(نه امریه سازمان دولتی!)

یکم شک و شبهه دارم چون تا حالا از این کارا نکردم

سلام
    دوستان
    یک سوال دارم
    من قبلا یکی از دوستام سپاه پذیرش گرفته بود و آموزشیش هم تموم شده ولی به دلیل معافیت تحصیلی
    اومده داره درس میخونه میتونه بعد از فارغ التحصیلی برای امریه اقدام کنه؟
    چیکار باید بکنه؟
    ممنون میشم جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2030 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان
    یک سوال دارم
    من قبلا یکی از دوستام سپاه پذیرش گرفته بود و آموزشیش هم تموم شده ولی به دلیل معافیت تحصیلی
    اومده داره درس میخونه میتونه بعد از فارغ التحصیلی برای امریه اقدام کنه؟
    چیکار باید بکنه؟
    ممنون میشم جواب بدید
    نمیشه دوست عزیز، طبق قانون ستاد کل نیروهای مسلح فردی که سابقه خدمت قبلی داشته باشه نمیتونن براش امریه ثبت کنن، ینی اینجوری حساب کن که حتی اگر سپاه هم قبول کنه ستاد کل قبول نمیکنه ...

Junior Member

با سلام دوست گرامی.... به سوالی که در خصوص امریه برای کسی که سابقه خدمت داشته پاسخ دادید، آیا این موضوع شامل سابقه فقط اعزام هم میشه؟بنده سال 88 به دلایلی برگه اعزام گرفتم بعد نامه دانشگامو بردم تا نرم سربازی(در سوابق خدمتم چیزی ننوشته و فقط در قسمت اعزام زده ابطال درخواست به علت درخواست جديد ) و رفتم دانشگاه و کارشناسی خوندم بعدشم ارشد و در نهایت فارغ تحصیل شدم که در این مدت هم قطعا معافیت تحصیلی داشتم ، همچنین غیبتم ندارم. ایا در امریه ممکنه ستاد کل مخالفتی میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1990 نمایش پست ها
    با سلام دوست گرامی.... به سوالی که در خصوص امریه برای کسی که سابقه خدمت داشته پاسخ دادید، آیا این موضوع شامل سابقه فقط اعزام هم میشه؟بنده سال 88 به دلایلی برگه اعزام گرفتم بعد نامه دانشگامو بردم تا نرم سربازی(در سوابق خدمتم چیزی ننوشته و فقط در قسمت اعزام زده ابطال درخواست به علت درخواست جديد ) و رفتم دانشگاه و کارشناسی خوندم بعدشم ارشد و در نهایت فارغ تحصیل شدم که در این مدت هم قطعا معافیت تحصیلی داشتم ، همچنین غیبتم ندارم. ایا در امریه ممکنه ستاد کل مخالفتی میکنه؟
    اگر برگه سفیدت اومده بود و یگانت تعیین شده بود مشکل خواهی داشت ولی اگر قبل از اومدن برگه سفید معافیت تحصیلیتو ثبت کردی مشکلی نداری ...

Junior Member

ممنون از پاسختون.....آیا شما در این مورد (سابقه اعزامی که محل آموزشیش مشخص شده)مطمنید یا فقط احساس می کنید ممکن مشکلی باشه،؟؟؟ اگر هم من بخواهم مطمن شوم دقیقا به کجا مراجعه کنم یا از کی بپرسم؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون

Junior Member

ممنون از پاسختون.....آیا شما در این مورد (سابقه اعزامی که محل آموزشیش مشخص شده)مطمنید یا فقط احساس می کنید ممکن مشکلی باشه،؟؟؟ اگر هم من بخواهم مطمن شوم دقیقا به کجا مراجعه کنم یا از کی بپرسم؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elsajjad نمایش پست ها
    اگر برگه سفیدت اومده بود و یگانت تعیین شده بود مشکل خواهی داشت ولی اگر قبل از اومدن برگه سفید معافیت تحصیلیتو ثبت کردی مشکلی نداری ...

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1990 نمایش پست ها
    احتمال میدم، بری اداره نظام شهرتون بپرسی قشنگ بهت میگن داستان چیه ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)