صفحه 904 از 1141 نخستنخست ... 4048048548948958968978988999009019029039049059069079089099109119129139149541004 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,031 تا 9,040 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط elsajjad نمایش پست ها
    حقوق پایه رو تا ۲۵۰ من حدس میزنم، باقیش بستگی داره که اونا براتون ماموریت و اضافه کار رد کنن یا نه، چون طبق قانون میتونن این کارو بکنن ولی بستگی به خودشون داره ...
    یعنی حقوق امریه کمتر از سرباز معمولیه؟؟
    همین الان یک سرباز ناجا با مدرک ارشد و متاهل بالای ۳۰۰ میگیره که، چطور امریه حدود ۲۵۰؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kirmisigul نمایش پست ها
    سلام. از دوستان كسي هست كه قراركاه خاتم الانبيا امريه كرفته باشه?
    شرايط من اينه:
    فوق ليسانس مهندسي مكانيك كرايش تبديل با معدل 17.7 از دانشكاه سهند تبريز
    8 سال سابقه بسيج فعال دارم
    بابام هم ايثاركره
    به نظرتون جقدر شانس دارم? در ضمن من بخشي از اطلاعاتم رو اشتباه وارد كردم.كه جزئي هستن خيلي نكران أين موضوع هستم.برأي مثال تعداد ماه هاي عضويت بسيج عادي أم رو كمي زياد زدم.به نظرتون جيكار كنم.خواهشا دوستان كمك كنن ممنونم.
    سلام
    شانست که عالیه یعنی باید از خداشون هم باشه که شما رو جذب کنن
    اشکالی نداره که بعضی از اطلاعاتت نادرست باشه به جز اطلاعات اصلی ....مثلا این سابقه بسیج که اشتباه زدی اصلا مهم نیست ...موقع ثبت نام اصلی با گواهی که از بسیج میگیری درست میشه
    پس اصلا نگران این موضوعات نباش
    دوست عزیز زیاد به امید ثبت نام سایت خاتم نباش چون خیلی وقت ها از طریق سایت ثبت نام صورت نمیگیره....محل پروژه های نزدیک خودتون رو پیدا کن حضوری به کارگاهها و موسسات مراجعه کن و ثبت نام رو از طریق حضوری پیگیری کن که هم جای بهتری پذیرش بشی و هم خیالت راحت تر بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط fدولارا z63 نمایش پست ها
    سلام
    شانست که عالیه یعنی باید از خداشون هم باشه که شما رو جذب کنن
    اشکالی نداره که بعضی از اطلاعاتت نادرست باشه به جز اطلاعات اصلی ....مثلا این سابقه بسیج که اشتباه زدی اصلا مهم نیست ...موقع ثبت نام اصلی با گواهی که از بسیج میگیری درست میشه
    پس اصلا نگران این موضوعات نباش
    دوست عزیز زیاد به امید ثبت نام سایت خاتم نباش چون خیلی وقت ها از طریق سایت ثبت نام صورت نمیگیره....محل پروژه های نزدیک خودتون رو پیدا کن حضوری به کارگاهها و موسسات مراجعه کن و ثبت نام رو از طریق حضوری پیگیری کن که هم جای بهتری پذیرش بشی و هم خیالت راحت تر بشه
    با سلام دوباره و تشكر از دوست كرامي
    فقط يه سؤال، دوست كرامي شما قراركاه امريه بوديد? بعد از بايان خدمت ميشه اميدوار بود تا اونجا نكهت دارن?

نقل قول نوشته اصلی توسط kirmisigul نمایش پست ها
    با سلام دوباره و تشكر از دوست كرامي
    فقط يه سؤال، دوست كرامي شما قراركاه امريه بوديد? بعد از بايان خدمت ميشه اميدوار بود تا اونجا نكهت دارن?
    بله دوست عزیز امریه خاتم بودم
    اصلا علاقه ای به موندن نداشتم ... از نظر بنده قرارگاه جای کارکردن نیست و فقط خوبه برای گذروندن خدمت
    ولی چرا اگه خودت دوست داشته باشی امکان موندن هست خیلی موقع ها خودشون جذب میکنن
    اما من توصیه نمیکنم

سلام دوستان من معدلم 16 صدم کمتره به نظرتون بر میدارن؟
    اگه کسی میدونه خواهشا جواب بده

من ارادتمند شما دوست عزيز و كرامي هستم كه سؤال هاي من رو بي باسخ نمى كذاريد. ميخواستم برأي أين كه بيشتر از تجربياتتون استفاده كنم تو اينستا فالووتون كنم.با جه نامي سرجتون كنم?

من ارادتمند شما دوست عزيز و كرامي هستم كه سؤال هاي من رو بي باسخ نمى كذاريد. ميخواستم برأي أين كه بيشتر از تجربياتتون استفاده كنم تو اينستا فالووتون كنم.با جه نامي سرجتون كنم?faramarz63 عزيز

نقل قول نوشته اصلی توسط saidgta نمایش پست ها
    همین الان یک سرباز ناجا با مدرک ارشد و متاهل بالای ۳۰۰ میگیره که، چطور امریه حدود ۲۵۰؟؟
    تا جایی که من شنیدم حقوق ارشد تو امریه یا پادگان 130 تومن هست 250 و 300 ؟ رو مطمئن هستید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saidgta نمایش پست ها
    من حقوق پایه رو گفتم، حقوق امریه ها یه ضریب ریالی داره نسبت به سربازای معمولی ولی تغییرش اونقد نیست که تفاوت زیاد بشه، حالا اگر میگید ۳۰۰ تومن فرض رو بر همون ۳۰۰ تومن بزارید نهایتش با ضریبش و یه سری چیزای دیگه بشه ۳۲۰ یا ۳۳۰ تومن اضافه کار و حق ماموریت هم بستگی به اداره داره ...

Junior Member

سلام. مخلص رفقا.
    آقا حقوق قرارگاه خاتم برای ارشد چقدره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)