صفحه 909 از 1141 نخستنخست ... 4098098598999009019029039049059069079089099109119129139149159169179189199591009 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,081 تا 9,090 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    غیر از خاتم سازمان هایی که واسه اردیبهشت 96 ظرفیت دارند کدام ها هستند.
    برای تاریخ اعزام بخصوص رو باید برید بپرسید ولی معمولا غیر از خاتم ، شهرداری ها ، آتش نشانی ، سازمان صنایع و معادن ، جهادداشنکاهی ، جهادکشاورزی ، دادگستری ، سازمان آب منطقه ای ادارات دولتی مثل برق و مخابرات قدیم فک کنم بانک هم بوده و .... امریه میدن . لیست کاملش توی نت هست ولی خیلی زیاده . شرکت نفت و سازمان انرژی اتمی هم هست .امریه هیا دولتی 24 ماه کامل و بدون کسری هست ولی برای خاتم 21 ماهه و کسری هم میشه گرفت .

Junior Member

دوستان سلام. دوتا سوال درباره امریه خاتم داشتم. ممنون میشم جواب بدید.

1- در شرایط ثبت نام خاتم اومده که نباید معاف از رزم باشید و موقع ثبت نام گزینه ای داره که باید مشخص کنی معاف از رزم هستی یا نه. سوالم اینه که چقدر این شرط جدیه و واقعا معاف از رزم نمیگیرن؟! ( معمولا مراکز دیگه این شرط رو ندارن و حتی استخدام صنعت هم در این حد سخت گیری نداره!)

2- وقتی یک ماه قبل اعزام تماس میگیرن مکان و نوع کار مشخص هست و میشه پرسید؟ و آیا شبیه امریه نفت جاهایی دارن که به صورت 2 هفته کار و 2 هفته آف باشه؟ (برای رشته مهندسی شیمی)

ببخشید برای امریه معافیت رزم میخوان برای همین. من الان دانشجوی ارشدم تا شهریور مدرک ارشدمو میگیرم الان چه طوری باید همزمان معافیت رزم بگیرم و به امریه شرکت کنم؟ چه قدر طول میکشه معافیت رزم بگیرم و وقتی گرفتم زود امریه درخواست بدم؟ زمانشو میتونید بگید چه طوری برنامه ریزی کنم برای این کارها؟

و این که پدرم فوت شده ولی بردار بزرگ دارم نمیتونم کفالت بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1235468 نمایش پست ها
    ببخشید برای امریه معافیت رزم میخوان برای همین. من الان دانشجوی ارشدم تا شهریور مدرک ارشدمو میگیرم الان چه طوری باید همزمان معافیت رزم بگیرم و به امریه شرکت کنم؟ چه قدر طول میکشه معافیت رزم بگیرم و وقتی گرفتم زود امریه درخواست بدم؟ زمانشو میتونید بگید چه طوری برنامه ریزی کنم برای این کارها؟

و این که پدرم فوت شده ولی بردار بزرگ دارم نمیتونم کفالت بگیرم؟
    وقتی خواستید دفترچه پست کنید میتونید برای معافیت اقدام کنید تو کمیسیون معاف از رزم میشید که کمتر از 3 ماه طول میکشه، تا فارغ التحصل نشید نمیتونید برای معاف از رزم اقدام کنید چون معافیت تحصیلی بعد از فارغ التحصیلی باید باطل بشه، در مورد امریه شما اگر سازمان مورد نظر سهمیه داشت هماهنگ کنید واستون جا رزرو کنه اما چون ماه خاصی رو میخواهند اگر شما برید برا معاف از رزم بعد از 3 ماه شاید تاریخ اعزامتون بخوره واسه سال بعد، یعنی کلا قابل پیشبینی نیست. علی الحساب سازمان امریه دهنده رو مد نظر و آماده داشته باشید. از شهریور تا فارغ التحصیلی یک ماه طول میکشه بعدش درخواست معافیت میدید میرید کمیسیون 3 ماه طول میکشه تا دی ماه، دی ماه بعد از معاف از رزم خودبخود واستون تاریخ اعزام تعیین میشه مثلا الآن که دی ماه هست تاریخ اعزام اردیبهشت و چند روز دیگه تیر میشه حالا سازمان امریه دهنده رو باید یک جوری هماهنگ کنید ممکنه شما تیر باشید و اون اردیبهشت بخواد که در این صورت باید 2 ماه تعجیل بزنید یا برعکس.

در مورد معافیت کفالت باید برادر بزرگتر از شما دور باشه و مادر شما هم تحت سرپرستی شما باشند

وقتی جایی گفته میشه سهمیه امریه نداریم، مشکل از وزارت خونه هست که سهمیه نمیده یا اینکه مثلا ستاد کل اجازه نمیده؟

Junior Member irmacfa آواتار ها

دوستان اگه از خاتم الانبیا بیام بیرون میشه ؟
    کدام ارگان میریم ؟

کدام ارگان میریم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
    کدام ارگان میریم ؟
    یعنی شما قصد خروج از امریه رو دارید درسته؟ اگر انصراف از امریه بدید خواهید رفت پادگان که به نظرم اصلا مناسب نیست.

Junior Member

سلام دوستان، سربازی قرارگاه خاتم ثبت نام کردم. می خواستم بدونم محیط کاریش چه جوری، با لباس سرباز باید باشیم یا لباس شخصی؟ چه کارهایی می خوان؟ کارهای مهندسی یا طی کشیدن و...؟ چه وسایلی باید ببریم و چه وسایلی نمی تونیم ببریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    یعنی شما قصد خروج از امریه رو دارید درسته؟ اگر انصراف از امریه بدید خواهید رفت پادگان که به نظرم اصلا مناسب نیست.
    پادگان سپاه میفرستند یا ازتش یا ناجا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)