صفحه 910 از 1141 نخستنخست ... 4108108609009019029039049059069079089099109119129139149159169179189199209601010 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,091 تا 9,100 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

دوستان امریه تو وزارت دفاع بهتره یا قرارگاه خاتم؟؟برای مدرک فوق لیسانس مهندسی.
    اگه امریه وزارت دفاع بگیرم ، پادگان آموزشی میفتم شهید جوادنیا قزوین؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amoohamed24 نمایش پست ها
    دوستان امریه تو وزارت دفاع بهتره یا قرارگاه خاتم؟؟برای مدرک فوق لیسانس مهندسی.
    اگه امریه وزارت دفاع بگیرم ، پادگان آموزشی میفتم شهید جوادنیا قزوین؟؟
    رشتتون چیه دوست عزیز ؟

اونطور که من شنیدم اگر رشتتون برق یا کامپیوتر هست وزارت دفاع جای خوبیه ولی این رو در نظر داشته باشین که بعضی پروژه هاشون سری هست در صورت مشارکت ممکنه به مدت چندین سال ممنوع الخروج بشید، این رو در نظر داشته باشین در مورد پروژه ای که قراره توش مشارکت داشته باشین تحقیق کنید ببینید شرایطش چجوریه، اگر امریه وزارت دفاع بشید آمدزشیتون شهید جواد نیا قزوین خواهد بود ...

نقل قول نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
    پادگان سپاه میفرستند یا ازتش یا ناجا
    قبل از امریه آموزشی رو تو پادگان کدوم ارگان بودین، توی همون ارگان مجددا تقسیم میشین ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1235468 نمایش پست ها
    با سلام . خسته نباشید. سوالی داشتم میخواستم یکی کامل بهم توضیح بده که چه طوری میتونم معافیت رزم بگیرم. من میخوام امریه برم برای همین میخوام از معافیت رزم استفاده کنم ولی میخوام اگه امریه قبول نشدم ادامه تحصیل بدم حالا میشه برای معاف رزم اقدام کرد و سربازی نرفت و ادامه داد یا مثلا من بخوام معافیت رزم بگیرم باید سربازی برم بعدش؟ یک توضیحی درباره معافیت رزم بدید و این که از کجا باید اقدام کنم به کجا باید برم و...
    و یک سوال دیگه هم دارم این که اگر چند جا درخواست امریه بدم همزمان اشکالی نداره ؟ و اگر یک جا که درخواست دادم قبول نکردن دوباره ماه های بعد بازم همون جا درخواست بدم؟

خیلی ممنون میشم بهم پاسخ کامل بدین و راهنمایی کنید
    تا چند ماه قبل که من درجریان بودم ، خبری از شرط معاف از رزم بودن یا نبودن برای قرارگاه نبوده. من خودم نگفتم و توی گروهان ما تعداد کمی معاف از رزم بودن و همه گروهان هم امریه خاتم بودیم ، بستگی به کارگاه داره و بعد از آموزشی هیچ فرقی نخواهد داشت . اگر تحمل نیش و کنایه ملت رو توی آموزشی دارید (از حصودیه و حق هم دارن یه جورایی ) ویا واقعا مشکل خاصی دارید ، برای معاف از رزم اقدام کنید . توی مدت آموزشی توی پادگان خاتمی توی فعالیت های سخت شرکت نمیکنید ولی خوب خیلی هم آسون نمیگذره بهرحال آموزشیه دیگه.
    درکل تاثیری در امریه خاتم نداره مگر اینکه کارگاه مورد نظر شما مستقیما بگه معاف از رزم میخوام یا نمیخوام ...
    مراحل رو هم که دوستان توضیح دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    وقتی جایی گفته میشه سهمیه امریه نداریم، مشکل از وزارت خونه هست که سهمیه نمیده یا اینکه مثلا ستاد کل اجازه نمیده؟
    روال اینطوره که هر ارگانی که امریه بخواد درخواست میده ستادکل و با تایید جند نهاد دیگه بهش سهمیه میدن . اما وقتی میگن سهمیه نداریم معنیش بستگی داره ! بعضی وقت ها واقعا سهمیه ندارن ، بعضی وقتها دارن ، برای "شما" ندارن !! باید ببینید اون ارگان کلا سابقه جذب امریه داره یا نه ؟
    امریه های دولتی گرفتنشون درمجموع سخت تر از قرارگاهه ، هرچند استثنا هم پیدا میشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2017 نمایش پست ها
    دوستان سلام. دوتا سوال درباره امریه خاتم داشتم. ممنون میشم جواب بدید.

1- در شرایط ثبت نام خاتم اومده که نباید معاف از رزم باشید و موقع ثبت نام گزینه ای داره که باید مشخص کنی معاف از رزم هستی یا نه. سوالم اینه که چقدر این شرط جدیه و واقعا معاف از رزم نمیگیرن؟! ( معمولا مراکز دیگه این شرط رو ندارن و حتی استخدام صنعت هم در این حد سخت گیری نداره!)

2- وقتی یک ماه قبل اعزام تماس میگیرن مکان و نوع کار مشخص هست و میشه پرسید؟ و آیا شبیه امریه نفت جاهایی دارن که به صورت 2 هفته کار و 2 هفته آف باشه؟ (برای رشته مهندسی شیمی)
    دوست عزیز توی قرارگاه ساعات کاری شما کاملا تابع شرایط کارگاهتونه . با نظر مدیر پروژه تعیین میشه و هرجایی متفاونه ! بعضی جاها مرخصی به صورت ماهیانه 1.5 روز هست + روز های تعطیل و جمعه و بعضی جاها به صورت 22-8 هست ولی من تاحالا 14-14 نشنیدم توی قرارگاه . یک ماه قبل که تماس میگیرن بله مشخص هست ولی معمولا نمیگن ! بعضی وقت ها هم میگن !! اگر جاش براتون خیلی مهمه و هنوز وقت دارید (حدود 2-3 ماه) برید کارگاه مورد نظرتون و از اونجا اقدام کنید تا براتون نامه تقاضا بزنن . البته بعضی وقتا همون حال عادی بهتر جواب میده . یکم شانسیه
    ما توی آموزشی توی گروهانمون 10-15 نفر معاف از رزم داشتیم و هرکدوم هم امریه یه جا بودن ، از عسلویه تا مترو ولی بهتره از خود قرارگاه بپرسید آدرس و تلفنش توی نت هست
    ولی در مجموع اگر گفتن بهتره معاف از رزم نباشه ، خیلی ناراحت نشید . آموزشی برای همه سختیش یه اندازست فقط مدل هاش فرق میکنه و بعد هم که برید محل خدمتتون "کلا" فرقی نداره . مگر اینکه مشکل شما جدی باشه
    سوالی بود درخدمتم موفق باشید

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان
    کارشناس محیط زیستم وبرای امریه سازمان حفاظت محیط هم مدارکمو دادم ولی باتوجه به پاسخ مسولا بعید میدونم پذیرش بشم.ویه ماه پیش توسایت خاتم ثبت نام کردم واعزامم1/12هس وچند روز پیش بهم زنگ زدن وگفتن که برای استان خودتون یعنی خوزستان سهمیه نیس وشمارو میفرستن کرمان برای کاردربخش hse وبااینکه در زمینهhse کمی آشنام ازدوستان تقاضا دارم میشه در این زمینه کسی راهنماییم کنه که خوبه یانه؟ینی پذیرش میشم؟ وازکجا بدونم پذیرشم قطعی هس یانیس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaba نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    کارشناس محیط زیستم وبرای امریه سازمان حفاظت محیط هم مدارکمو دادم ولی باتوجه به پاسخ مسولا بعید میدونم پذیرش بشم.ویه ماه پیش توسایت خاتم ثبت نام کردم واعزامم1/12هس وچند روز پیش بهم زنگ زدن وگفتن که برای استان خودتون یعنی خوزستان سهمیه نیس وشمارو میفرستن کرمان برای کاردربخش hse وبااینکه در زمینهhse کمی آشنام ازدوستان تقاضا دارم میشه در این زمینه کسی راهنماییم کنه که خوبه یانه؟ینی پذیرش میشم؟ وازکجا بدونم پذیرشم قطعی هس یانیس؟
    اگه خودشون با شما تماس گرفتن "احتمالا" قطعیه و کار بخشی که گفتین هم مشخصه ! ایمنی و محیط زیست و بسته به کارگاه محل خدمتتون کارش زیاد و کم داره . چون به صورت غیر بومی پذیرش میشید (از خوزستان میرید کرمان ) اونجا بهتون خوابگاه میدن و مرخصی شما احتمالا 22-8 خواهد بود + مرخصی تو راهی (بستگی به کارگاه داره) بهترین تاریخ اعزام رو دارید ! خوشبحالت . من تیر ماه رفتم یزد آموزشی !!!!!!! بعضی وقت ها توی سامانه نظام وضیفه هم امریه شما درج میشه هرجند ملاک نیست ! ینی برای من یه مدت بود بعد حذف شد . الانم امریه هستم و مشکلی پیش نیومد . بهرحال موفق باشد
    سوالی بود درخدمتم

Junior Member

سلام خدمت دوستان کسی اطلاع داره اعزامی های برج 12 تا کی بهشون اطلاع میدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix4ever نمایش پست ها
    دوست عزیز توی قرارگاه ساعات کاری شما کاملا تابع شرایط کارگاهتونه . با نظر مدیر پروژه تعیین میشه و هرجایی متفاونه ! بعضی جاها مرخصی به صورت ماهیانه 1.5 روز هست + روز های تعطیل و جمعه و بعضی جاها به صورت 22-8 هست ولی من تاحالا 14-14 نشنیدم توی قرارگاه . یک ماه قبل که تماس میگیرن بله مشخص هست ولی معمولا نمیگن ! بعضی وقت ها هم میگن !! اگر جاش براتون خیلی مهمه و هنوز وقت دارید (حدود 2-3 ماه) برید کارگاه مورد نظرتون و از اونجا اقدام کنید تا براتون نامه تقاضا بزنن . البته بعضی وقتا همون حال عادی بهتر جواب میده . یکم شانسیه
    ما توی آموزشی توی گروهانمون 10-15 نفر معاف از رزم داشتیم و هرکدوم هم امریه یه جا بودن ، از عسلویه تا مترو ولی بهتره از خود قرارگاه بپرسید آدرس و تلفنش توی نت هست
    ولی در مجموع اگر گفتن بهتره معاف از رزم نباشه ، خیلی ناراحت نشید . آموزشی برای همه سختیش یه اندازست فقط مدل هاش فرق میکنه و بعد هم که برید محل خدمتتون "کلا" فرقی نداره . مگر اینکه مشکل شما جدی باشه
    سوالی بود درخدمتم موفق باشید
    خیلی ممنونم.
    ببخشید سه سوال دیگه
    1-کارگاههایی که گفتید چه طور میشه پیدا کرد؟ (مخصوصا مرتبط با نفت) مثلا ستاره خلیج فارس که دست قرارگاه هست براش امریه میگیره؟

2-ظاهرا بعضی از امریه ها تعهد خدمت کامل میگیرن که نشه وسطش انصراف داد. قرارگاه از شما چنین تعهدی گرفت؟

3- قرارگاه خاتم کسری حاصل از پروژه رو قبول میکنه. میزان قبول کردنش محدودیت نداره؟ یا مثلا اگر اولش بپرسن یا بفهمن شخص مثلا 9ماه کسری داره قبولش میکنن (یا حداقل امتیاز منفی برای گرفتن اون شخص نیست چون میتونن به جاش از یک نیروی 21 ماهه استفاده کنن)؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)