صفحه 914 از 1141 نخستنخست ... 4148148649049059069079089099109119129139149159169179189199209219229239249641014 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,131 تا 9,140 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام. خدا قوت دوستان. بنده امریه یک سازمان دولتی هستم و 6 ماه کسری خدمت ثبت شده توی پلیس + 10 دارم. الان مدت خدمتم تموم شده اگر این 6 ماه محسوب بشه برام. سازمان امریه دهنده مخالفت کرده با این موضوع. آیا امکان پیگیری از جای دیگه دارم؟ آیا این حق رو دارن فراتر از مدت خدمت من رو نگه دارن؟ چون طبق قانون 6- 24 ماه یعنی 18 ماه باید خدمت کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojaki نمایش پست ها
    سلام. خدا قوت دوستان. بنده امریه یک سازمان دولتی هستم و 6 ماه کسری خدمت ثبت شده توی پلیس + 10 دارم. الان مدت خدمتم تموم شده اگر این 6 ماه محسوب بشه برام. سازمان امریه دهنده مخالفت کرده با این موضوع. آیا امکان پیگیری از جای دیگه دارم؟ آیا این حق رو دارن فراتر از مدت خدمت من رو نگه دارن؟ چون طبق قانون 6- 24 ماه یعنی 18 ماه باید خدمت کنم.
    اونها مجاب نیستن کسری رو قبول کنن دوست عزیز، طبق قانون نیروهای مسلح تنها کسری ای که ارگان های امریه دهنده موظفن از سرباز امریه دار قبول کنن کسری فرزند دار بودن هست، در مورد بقیه کسری ها اونها تصمیم گیرنده هستن، اگر قبل از گرفتن امریه شما بهشون گفتین و اونها هم قبول کردن و با این شرط شمارو پذیرفتن الان نمیتونن زیرش بزنن و باید قبول کنن ولی اگر شما بهشون نگفتین و تصمیم گرفتین اونها در مقابل عمل انجام شده قرار بدین، اونها مختار هستن میتونن قبول کنن میتوننم قبول نکنن ...

من امروز سایت امریه وزارت نفت رو چک کردم، دیدم امریه شرکت گاز پذیرفته شدم، موقع ثبت نام شرکت گاز هم تو اولویت اول زده بودم. تصویرشو اینجا میذارم دوستان هم ببینن. تاریخ اعزام رو فک میکردم اول اردیبهشت هست ولی الان که دیدم برج چهار هست یعنی یک تیر. من هنوز تو مراحل ارسال مدارک پزشکی برای نظام وظیفه هستم و تاریخ اعزامم مشخص نیست. حالا نمیدونم این امریه شرکت گاز به دردم میخوره یا نه، ساکن تهرانم و نمیدونم رفتن به شهرستان برای امیریه اونم برا دو سال ارزش داره یا نه.
    http://s8.picofile.com/file/82826024...8%A7%D8%B2.JPG

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojaki نمایش پست ها
    امریه سازمان های دولتی 24 ماه تمام هست و هیچ کسری بهش تعلق نمیگریه مگر همون کسری فرزند که دوستمون اشاره کردن (مطمئن نیستم البته ) و مدت خدمت شما همون طور که گفتم 24 ماه هست نه 18 ماه !!!!! دلیلش هم امریه دولتی بودنه ! سرباز های عادی درحال حاضر 21 ماه خدمت میکنن ، امریه های خاتم هم همینطور ولی شما متاسفانه یا خوشبختانه باید 24 ماه خدمت کنی .

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_70 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم. اگر امریه داشته باشیم یا سرباز معلم باشیم و در حین خدمت از یه دانشگاه خارجی پذیرش بگیریم ایا اجازه میدن بریم یا نه باید تموم کنیم سربازی رو و بعد بریم؟ سوال بعد اینکه اگر بطور همزمان واسه چندجا امریه اقدام کنیم اشکال داره یا نه؟
    معمولا وسطش ترخیص میکنن ولی از بابت امریه ای دولتی مطمئن نیستم باید بپرسید قبلش و برای شروع حتما با چندتا امریه جلو برید ولی در نهایت بهتره فقط یکی از اونا بره نظام وظیفه چون اکر مثلا دوتا تقاضا برای شما رد شد ، معلوم نیست دقیقا کدومش ثبت میشه یا اصلا ثبت میکنن یانه ! معمولا بعد از یه مدت معلومه که کجا به شما امریه میده و کجا نمیده . بهتره ریسک نکنید

من الان سایت امریه وزارت نفت رو چک کردم، نوشته شما امریه شرکت گاز پذیرفته شدید. تو اولویت هم شرکت گاز رو اول زده بودم. بعد نوشته مدارک رو به ساختمان اداره گاز تو هفت تیر ببرید. تاریخ اعزام هم برا برج 4 سال 96 هست
    خیلی دو دلم برم ثبت نام کنم یا برم کنسلش کنم. نمیدونم با توجه به اینکه ساکن تهرانم میارزه یا نه، آخه به احتما خیلی زیاد میفتم مناطق محروم، بعد دو سال هم معلوم نیست جذبت کنن یا نه.
    میخوام شانسم هم برای قرارگاه بسنجم، اونجا هم احتمال پذیرفته شده هست مخصوصا تو پروژه‌های اطراف تهران. قرارگاه جذب نیروی کارش بعد دو سال راحت تره. استخدام شدن بعد امریه برا من تو اولویته!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamzeali نمایش پست ها
    من الان سایت امریه وزارت نفت رو چک کردم، نوشته شما امریه شرکت گاز پذیرفته شدید. تو اولویت هم شرکت گاز رو اول زده بودم. بعد نوشته مدارک رو به ساختمان اداره گاز تو هفت تیر ببرید. تاریخ اعزام هم برا برج 4 سال 96 هست
    خیلی دو دلم برم ثبت نام کنم یا برم کنسلش کنم. نمیدونم با توجه به اینکه ساکن تهرانم میارزه یا نه، آخه به احتما خیلی زیاد میفتم مناطق محروم، بعد دو سال هم معلوم نیست جذبت کنن یا نه.
    میخوام شانسم هم برای قرارگاه بسنجم، اونجا هم احتمال پذیرفته شده هست مخصوصا تو پروژه‌های اطراف تهران. قرارگاه جذب نیروی کارش بعد دو سال راحت تره. استخدام شدن بعد امریه برا من تو اولویته!
    همون قرارگاه هم جذب شدن اما و اگر داره و 100 درصد نیست . بستگی به پروژه و قرب و موسسه داره و از همه مهم تر وضعیت پروژه زمان ترخیص شما ! یکی از دوستای من توی مدت خدمتش خیلی زحمت کشید و حتی سزباز نمونه هم شد ولی چون موقع اتمام خدمتش کارگاه فعال نبود جذب نشده هنوز !!! بهر حال "از نظر من" دوسال سابقه خدمت شرکت نفت از خاتم ""شاید"" بهتر باشه. اما به طور نسبی جذب قرارگاه بهتره تا بقیه امریه ها .

Junior Member arazoha آواتار ها

سلام دوستان من ٣سال بيش ار ايران خارج شدم الان ١٧سال و١ماههم مي خواهم وارد ايران بشم كرين كارت امريكا دارم اونجا در هاي اسكول مشغول به تحصيلم مي خواهم براي ٢ماه بيام ايران وبركردم با توجه به اين كه من ١٨سالم نشده و مشمول نيستم ممكنه نكذارند كه بركردم و به خاطر سربازي مانع بركشتم بشوند دوستاني كه اطلاع دارند لطفا راهنمايي كنيد .از كجا و كدام اركان مي تونم اطلاع دقيق راجب شرايطم بكيرم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من توی ثبت نام قرارگاه خاتم شهرمحل سکونتمو اشتباه زدم. استان را زدم اصفهان که درسته ولی لیست شهرستانها را ندیدم که شهرستان خودمو انتخاب کنم و پیش فرض همون شهرستان اصفهان ثبت شده. ثبت نام را نهایی کردم و دیگه امکان ویرایش نداره. به نظرتون مشکلی پیش میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsi800 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من توی ثبت نام قرارگاه خاتم شهرمحل سکونتمو اشتباه زدم. استان را زدم اصفهان که درسته ولی لیست شهرستانها را ندیدم که شهرستان خودمو انتخاب کنم و پیش فرض همون شهرستان اصفهان ثبت شده. ثبت نام را نهایی کردم و دیگه امکان ویرایش نداره. به نظرتون مشکلی پیش میاد؟
    اگه پذیرفته شدی موقع تحویل مدارک اونجا اصلاح میکنی، فعلا دعا کن که اول پذیرفته شی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)