صفحه 916 از 1141 نخستنخست ... 4168168669069079089099109119129139149159169179189199209219229239249259269661016 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,151 تا 9,160 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام من از دانشگاه صنعتي سهند بيوالكتريك رو با ١٦ تموم كردم اذر ماه تو سايت ثبت نام كردم و اعزامم ارديبهشته ولي هنوز جوابي نيومده چيكار كنم شانسم بره بالاو باهام تماس بگيرن؟ موسسات وابسته تو تبريز كسي ميشناسه خودم مراجعه كنم ؟ مثلا بهم افق انرژي رو معرفي كردن اما نميدونم كجاس
    از طرفي ١٠ ماه كسري دارم
    ميتونم ازش استفاده كنم ؟ اگه برم خاتم بعدا براي خروج از كشور و احتمالا تحصيل تو كشور ديگه به خاطر تحريم بودن قرارگاه مشكل ساز نيست ؟

سلام دوستان.من برای معافی اقدام کردم اما معاف از رزم شدم.الان رفتم برای امریه اقدام کنم بهم گفتن برگ تایید اطلاعات مشمولان رو بیارید منم بردم گفتن قبول نیست.تو برگه من نوشته برگ تایید اطلاعات درخواست معافیت پزشکی مشمولا.گفتن نباید این باشه رفتم نظام ووظیفه بهم گفتن همینه ما غیر این و برگ اعزام به خدمت چیز دیگه ای نداریم که به شما بدیم.اینجا کسی هست کمکم کنه؟کسی هست که امریه بهزیستی گرفته باشه یا کلا کسی اینجا امریه هست؟
    ممنون میشم یکی جواب بده

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdijafari نمایش پست ها
    سلام دوستان.من برای معافی اقدام کردم اما معاف از رزم شدم.الان رفتم برای امریه اقدام کنم بهم گفتن برگ تایید اطلاعات مشمولان رو بیارید منم بردم گفتن قبول نیست.تو برگه من نوشته برگ تایید اطلاعات درخواست معافیت پزشکی مشمولا.گفتن نباید این باشه رفتم نظام ووظیفه بهم گفتن همینه ما غیر این و برگ اعزام به خدمت چیز دیگه ای نداریم که به شما بدیم.اینجا کسی هست کمکم کنه؟کسی هست که امریه بهزیستی گرفته باشه یا کلا کسی اینجا امریه هست؟
    ممنون میشم یکی جواب بده
    سلام دوست گرامی
    شما برای چه ماهی دارید امریه بهزیستی می گیرید، و رشته شما چه هست؟ اگر میشه یک کمی هم راهنمایی بفرمائید چون من هم در صدد امریه هستم و شدیدا نیاز دارم
    در مورد برگه معاف از رزم اتفاقا من خودم هم نیاز به مدرکی دارم که نوشته باش معاف از رزم من خودم مثل شما معاف از رزم هستم، نظام وظیفه هم برگه مبنی بر معاف از رزم به من هم نداده، شما غیر از معاف از رزم شرایط دیگه امریه رو داشتید؟

با تشکر

من اعزام ۱اردیبهشتم.رشتم مشاوره ژنتیک.اره بقیه شرایطو دارم.شما چی؟میخاید بهزیستی بگیرین؟کدوم شهرین؟رشتتون چیه؟
    ببخشید که انقد پرسیدم

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    شما برای چه ماهی دارید امریه بهزیستی می گیرید، و رشته شما چه هست؟ اگر میشه یک کمی هم راهنمایی بفرمائید چون من هم در صدد امریه هستم و شدیدا نیاز دارم
    در مورد برگه معاف از رزم اتفاقا من خودم هم نیاز به مدرکی دارم که نوشته باش معاف از رزم من خودم مثل شما معاف از رزم هستم، نظام وظیفه هم برگه مبنی بر معاف از رزم به من هم نداده، شما غیر از معاف از رزم شرایط دیگه امریه رو داشتید؟

با تشکر
    من مشاوره ژنتیکم.اعزام یک اردیبهشت.شما رشتتون چیه؟ میخاین بهزیستی بگیرین؟کدوم شهرین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdijafari نمایش پست ها
    من مشاوره ژنتیکم.اعزام یک اردیبهشت.شما رشتتون چیه؟ میخاین بهزیستی بگیرین؟کدوم شهرین؟
    دوست عزیز با پیام خصوصی مزاحمتون شدم.

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    از کسانی که در مورد این موضوع اطلاعاتی دارند تقاضای کمک دارم.
    بنده با لیسانس نفت خدمت سربازی را بمدت دوسال بصورت امریه در امیدیه خورستان (عملیاتی) گذراندم و طی این دوسال بیمه نیروی زمینی ارتش بوده ام. برای اپلای و غنای رزومه آیا این دوسال سابقه کار میتواند محسوب میشود یا خیر؟ لطفا راهنمایی ام کنید.
    با تشکر بابت توجه و وقتی که گذاشتید

سلام از سایت پلیس وظیفه میشه وضعیت امریه نگاه کرد.راستی حقوق امریه تو شهر خودمون بیفتیم چقدره حدودن

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadreza_72 نمایش پست ها
    سلام از سایت پلیس وظیفه میشه وضعیت امریه نگاه کرد.راستی حقوق امریه تو شهر خودمون بیفتیم چقدره حدودن
    جواب پیام خصوصی شما رو دادم اما صندوق شما پر بود، در مورد امریه حقوق همون حقوق سربازی هست که در پادگان خدمت میکنه مثلا ارشد مدرکتون باشه همین 150 تومن یا یکی کمی واسه امریه بیشتر، در مورد سوال دوم شما اینکه بله امریه ای که شما فرمودید اگر این نوع امریه کسی کارت 45 روزه نداشته باشه میفرستند خاتمی یزد البته چند وقت قبل فردی رو با همین امریه شما در این تایپیک بودند که آباده شیراز خدمت کرده بودند.
    در مورد سایت پلیس 10 شما نمیتونید امریه رو ببینید اون سایت فقط واسه تمدید و تعجیل هست، اما سایت نظام وظیفه معمولا در بخش امریه باید بنویسه ولی گاهی دیرتر آپدیت میشه در کل برای اینکه بفهمید امریه شدید یا نه 10 روز مونده به اعزام برید پلیس 10 برگه سفید رو بگیرید اونجا متوجه میشید که امریه دارید و در کدام پادگان هستید.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم، خواهشا جواب بدین ...
    من اعزامم 1 تیر هست، میخاستم ببینم اگه آدم برای گرفتن امریه همزمان در چند جا ثبت نام کنه ( صرفا پر کردن فرم و ثبت نام ) مشکلی ایجاد میشه؟
    ارگانها قبلش به آدم خبر میدن دیگه؟ یا نه یهویی مدارک رو میفرستن نظام وظیفه؟
    چون من یه پروژه کسر خدمت هم دارم همزمان انجام میدم، کلا با این روند مشکلی پیش میاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)