صفحه 919 از 1141 نخستنخست ... 4198198699099109119129139149159169179189199209219229239249259269279289299691019 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,181 تا 9,190 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa3 نمایش پست ها
    سلام دوستان.همه سازمان ها برا امریه شرط متاهلی ومعاف از رزم و... رو میخوان.بند(پ)میتونه برا آدم کاری کنه؟چون من شنیدم که اسامی ومدارک میره ستاد کل.وتا یکی از شرایط رو نداشته باشی نمیشه کاریش کرد.کسی اطلاعی داره؟
    من خودم معاف از رزم هستم اما جاهایی که رفتم هیچ وقت نگفتن معاف از رزم می خواهیم یا متاهل سازمان های مختلف فرق می کنند باز هم سرچ کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    امریه جهاد کشاورزی، شهرداری، منابع طبیعی و محیط زیست رشته کشاورزی رو می گیرند به نظر من از همه بهتر و مناسب تر همون شهرداری هست
    صنایع غذاییه ها رشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    صنایع غذاییه ها رشتم
    شما چند خط بالا تر نوشتید بعد از علامت سوال رشته کشاورزی درسته دقیقا کامنت زیر منظور شما مهندسی کشاورزی- صنایع غذایی هست که میشه همون کشاورزی به گرایش کاری ندارند :

از امریه کسانی میتونن استفاده کنن که مثلا دانشجوی نمونه کشوری باشن؟ من تنها چیزی که دارم معدلمه و غیر از این فعلا هیچی ندارم. در سایت ثریا هم ثبت نام کردم قبلا. الان امریه میتونم بگیرم؟ کجا باید پیگیری کنم؟ رشتم کشاورزی

Junior Member

مگه شما رشتت چیه؟کجاها رفتین؟ من عمرانم هرجا رفتم میگن باید یکی از شرایط رو داشته باشی.

Junior Member

من خودم معاف از رزم هستم اما جاهایی که رفتم هیچ وقت نگفتن معاف از رزم می خواهیم یا متاهل سازمان های مختلف فرق می کنند باز هم سرچ کنید.
    مگه شما رشتت چیه؟کجاها رفتین؟من عمرانم هرجا رفتم میگن باید یکی از شرایطو داشته باشی.

مگه شما رشتت چیه؟کجاها رفتین؟من عمرانم هرجا رفتم میگن باید یکی از شرایطو داشته باشی.
    جهاد و محیط زیست رفتم این دوتا معاف از رزم نمی خوان، شما هم فکر کنم شهرداری، اداره راه و حتی جهاد هم میتونید شرکت کنید شما اگر جهاد برید اینها معاف از رزم نمی خوان البته شهرداری رو نمیدونم.

Junior Member

جهاد و محیط زیست رفتم این دوتا معاف از رزم نمی خوان، شما هم فکر کنم شهرداری، اداره راه و حتی جهاد هم میتونید شرکت کنید شما اگر جهاد برید اینها معاف از رزم نمی خوان البته شهرداری رو نمیدونم.
    اداره راه که من رفتم میخواد.جهادم که میگه فقط ارشد

اداره راه که من رفتم میخواد.جهادم که میگه فقط ارشد
    در مورد جهاد اتفاقا من ارشد بودم میگفتن سهمیه نداریم، انصافا هر جا میریم یک بهانه ای دارند به شما میگن معاف از رزم و ارشد، به من که میگن سهمیه نداریم یا دیر اومدی یا تاریخ اعزامت مناسب نیست. حالا اینها مهم نیست شما اگر زمینه معاف از رزم دارید 6 ماه طول میکشه و تاریخ اعزام جابجا میشه اون وقت حرفی که به من زدند رو به شما می زنند، راستی شما قرار گاه خاتم نمیتونید امریه بگیرید؟ خیلی ها گرفتند، شرایط و اطلاع رسانی هاشون هم حرف نداره، امتحان کنید بد نیست.

Junior Member

در مورد جهاد اتفاقا من ارشد بودم میگفتن سهمیه نداریم، انصافا هر جا میریم یک بهانه ای دارند به شما میگن معاف از رزم و ارشد، به من که میگن سهمیه نداریم یا دیر اومدی یا تاریخ اعزامت مناسب نیست. حالا اینها مهم نیست شما اگر زمینه معاف از رزم دارید 6 ماه طول میکشه و تاریخ اعزام جابجا میشه اون وقت حرفی که به من زدند رو به شما می زنند، راستی شما قرار گاه خاتم نمیتونید امریه بگیرید؟ خیلی ها گرفتند، شرایط و اطلاع رسانی هاشون هم حرف نداره، امتحان کنید بد نیست.
    الان دیگه تنها امیدم خاتمه.

الان دیگه تنها امیدم خاتمه.
    برای خاتم باید 6 ماه بسیج معمولی داشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)