صفحه 921 از 1141 نخستنخست ... 4218218719119129139149159169179189199209219229239249259269279289299309319711021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,201 تا 9,210 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

کسی در مورد امریه یگان حفاظت منابع طبیعی اظلاعی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s_sa نمایش پست ها
    سامانه ثریا ارتباطی به کسری خدمت و امریه نداره! شما اگر نخبه باشید و شرایط تون احراز بشه توسط بنیاد نخبگان، میتونید با انجام پروژه برای یکی از دستگاه ها کارت پایان خدمت دریافت کنید
    انجام پروژه هم حداقل به اندازه نصف خدمت کامل سربازی زمان میبره
    مگه امریه همون گرفتن پروژه از بنیاد ملی نخبگان نیست؟ امریه اصلا چیه و چه فوایدی داره میشه بگین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Statistics

۷-امریه چیست و به چه درد می خورد؟
    می دانید که مشمولان وظیفه در نیروهای مسلح خدمت می کنند. یعنی: ارتش، سپاه و یا نیروی انتظامی. براساس قوانین و براساس ضوابط خاصی ادارات دولتی هم می توانند از نیروهای وظیفه استفاده کنند. عضویت در خانواده محترم ایثارگران و تأهل هر کدام جزو امتیازاتی است که توسط آن می توان امریه گرفت. اگر امریه داشته باشید بعد از گذراندن دوره دو ماه آموزشی خود را به سازمان مربوطه معرفی کرده و با لباس شخصی و مثل یک کارمند عادی دوره خدمت خود رادر محل کذایی خواهید گذراند. البته شما نیروی وظیفه خواهید بود و حقوقتان در همان حد و اندازه باقی وظیفه ها پرداخت می شود (تو مایه های بی خیالش!) مراکز دولتی هم از طریق اعلامیه های رسمی امریه می گیرند هم از طریق غیررسمی. بهتر است شما ننشینید و منتظر که چشمتان به یک آگهی در روزنامه بخورد. با توجه به رشته تحصیلی تان یک اداره مرتبط را انتخاب کنید و بیفتید دنبال کار. معمولاً در مراکز دولتی در بخش های مرتبط با کارگزینی یک نفر هم مامور گرفتن سرباز امریه است. شرایط امریه گرفتن را پرس و جو کنید. قانعشان کنید که به تخصص شما نیاز دارند. قول و قرارتان را بگذارید تا لحظه ای که دفترچه سبز دستتان رسید کپی آن را همراه مدارک مورد نیاز آن اداره تحویلشان دهید. باید خیالتان راحت باشد که وقتی شما به آموزشی رفتید کارهای اداری تان درست، به موقع و دلسوزانه انجام می شود. روز پایان آموزشی که موقع تقسیم نیروهاست برگه امریه شما باید برسد. ولی هیچ چیز صددرصد نیست. در گروهان ما برگه امریه ۵ نفر از کسانی که خیلی روی امریه شان حساب کرده بودند نیامد. به همین سادگی. اداره مورد نظر در لحظات حساس یک نفر دیگر را جایگزین آنها کرده بود و خب آنها زانوی غم به بغل نگرفتند. سوگند می خورم که صبورانه ایستادند و مقابل بازی غریب سرنوشت سر تعظیم فرود آوردند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_sls نمایش پست ها
    دوستان 3 سوال در رابطه با خدمت سربازی داشتم، ممنون میشم راهنمایی کنید.

1- اگر سربازیم قرارگاه خاتم باشه، مدت خدمتم چندماه هست؟ شنیدم که سربازان امریه باید 24 ماه خدمت بکنند.
    2- من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هستم و برای مقطع دکتری چند دانشگاه خارج از کشور اپلای کردم. سوالم اینکه در صورت قبولی حین خدمت می تونم از قرارگاه خاتم اجازه ترخیص بگیرم خارج بشم یا خیر؟ قبل از اعزام (بعد از پست دفترچه) چطور!
    3- اگر من همین امروز به پلیس +10 مراجعه کنم و دفترچمو پست کنم، زودتری موعدی که حدس می زنید می تونم اعزام بشم (با فرض تعجیل یا عادی) کیه؟

با تشکر از وقت و بردباری شما
    دو مورد 1 و3 رو دوستان جواب دادن و در مورد 2 شخصا تجربه ندارم ولی مشکلی هم فک نمیکنم پیش بیاد.
    نامه از نظام وظیفه میگیری و خلاص
    ولی به نظر من اگر امریه اوکی هست بزار سربازی تموم شه و بعد برو برا ادامه تحصیل (البته نظر شخصی من اینه)
    امریه به مراتتتتتب از سربازی عادی ساده تر و بهتره (البته معمولا، بستگی به جاش و آدماش داره) اول دفترچه بفرست اگر برج 4 بود و خواستی تعجیل بزنی قبلش حتما با کارگاهی که میخوای امریه بگیری هماهنگ کن تا مشکلی پیش نیاد . یا مطمئن بشو سایت قرارگاه تا موقعی که دفترچه رو میفرستی هنوز واسه برج 2 نیرو بگیره فک کنم واسه برج 2 تا اوائل اسفند وقت باشه (بپرس مطمئن شی قبلش)

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_7060 نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب
    سوالی داشتم محضر دوستان ،اینکه اگه امریه خاتم النبیا بگیریم کجا باید کار کنم ؟یعنی کار دفتری به ما که سرباز هستیم میدن یا نگهبانی ؟من رشته حسابداری هستم و توی یک پروژه ای مدارکم تحویل دادم میخواستم بدونم با توجه به اینکه معمولا تعداد حسابدار های هر پروژه کمه ما رو میبرن کار دفتری ؟ یا جاهای دیگه استفاده میکنن ؟
    سلام
    قانونا و معمولا کاری مرتبط به رشته شما بهتون میدن مثلا شما که رشته حساب داری هستی میری تو بخش پشتیبانی مالی یا دفتر فنی صورت وضعیت و ..... اما ماه های اول ممکنه هر کاری از شما بخوان، نگهبانی نه البته ! توی آموزشی از خود قرب میان مفصل براتون میگن ماجرا از چه قراره زیاد نگرانش نباش. اگه جات خوب باشه مث مدیرا میای و مث مدیرا میری اگرم نه در بدترین حالت از پادگان بهتره !

سلام از دوستان کسی کد محل خدمتش اومده اعزام 1/12/95

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpc نمایش پست ها
    سلام دوستان

1.برای امریه فنی حرفه ای چند روز در هفته باید رفت مسئول می گفت باید تدریس کنی؟ آخه هر روز که کلاس ندارند!!!
    حقوق که میدن هم حقوق سربازه یا بیشتره؟

با تشکر
    کسی نیست کمک کنه؟
    عجله دارم نمی دونم برم یا نه(وقت ثبت نام داره تموم می شه)

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpc نمایش پست ها
    کسی نیست کمک کنه؟
    عجله دارم نمی دونم برم یا نه(وقت ثبت نام داره تموم می شه)
    سلام دوست گرامی
    حقوق همون حقوق خدمت هست در این شکی ندارم، در مورد کلاس به نظر من شما همین که امریه هستید و لباس شخصی باید خوشحال یاشید همین موقعیت گیر کسی نمی آد، به هر حال ممکن هم هست هر روز نباشه ولی خب امریه یعنی اینکه طرف هر روز بیکار نباشه کل حدف امریه همین هست، به نظر من بهترین موقعیت هست برای اقدام کردن من جای شما بودم هرگز این فرصت عالی رو از دست نمی دادم.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان.کسی شماره افتخاری (قرب قائم) رو داره ؟

دوستان من افتادم پادگان مدرس کرج اعزامم 12/1 هست یه سوال داشتم ازتون باید وسیله ببرم یا فقط میرم اونجا لباس رو میدن و میگن چی باید بیاری و میزارن برگردیم خونه مو رو هم همونجا میگن با چند باید بزنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)