صفحه 923 از 1141 نخستنخست ... 4238238739139149159169179189199209219229239249259269279289299309319329339731023 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,221 تا 9,230 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام .شما از کجا میفهمید کجا افتادید؟ من تا دیروز پلیس +۱۰ رفتم گفت مشخص نشده هنوز؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    95/12/1 اعزامم هست، امریه هم هستم. هفته پیش پذیرش خارج از کشور برای مقطع ارشد گرفتم اما مرداد 96 شروع ترم هست. سوالم این هست که کلا سرباز امریه می تونه ترخیص بشه یا نه؟ جایی خوندم که نمی تونه. سوال بعدیم اینه که من تو این 1 هفته قبل از اعزام می تونم نمه پذیرش رو ببرم و کلا سربازی رفتنم لغو بشه یا نه؟ (با توجه به اینکه شروع ترم 6 ماه دیگه هست)
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط tatanka نمایش پست ها
    سلام دوستان
    95/12/1 اعزامم هست، امریه هم هستم. هفته پیش پذیرش خارج از کشور برای مقطع ارشد گرفتم اما مرداد 96 شروع ترم هست. سوالم این هست که کلا سرباز امریه می تونه ترخیص بشه یا نه؟ جایی خوندم که نمی تونه. سوال بعدیم اینه که من تو این 1 هفته قبل از اعزام می تونم نمه پذیرش رو ببرم و کلا سربازی رفتنم لغو بشه یا نه؟ (با توجه به اینکه شروع ترم 6 ماه دیگه هست)
    ممنون
    چاره کار شما ملاقات مردمی هست تمدید چند ماهه رو اونجا میتونید انجام بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط tatanka نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    اطلاعات من دست اول نیست و از یکی از دستانم شنیدم اما : بله شما میتونید برید نظام وظیفه با نامه پذیرش از دانشگاه مقصدتون معافیت تحصیلی بگیرید و همچنین ترخیص حین خدمت هم مربوط به نظام وظیفه هست و کلا ربطی ب محل امریه شما نداره . امریه های دولتی رو نمیدونم ولی قرارگاه خاتم فک نمی کنم مشکلی باشه . بهر حال اگر از نظام وظیفه شهر خودتون بپرسید بهتره.
    موفق باشید

Junior Member

سلام.من تاریخ اعزامم ۱۰/۱ بوده رشته پرستاری امریه بهداشت خوردم(پیام اوران بهداشت)بنا ب دلایلی ی مشکلاتی پیش اومد نتونستم ۱۰/۱ برم خدمت .پادگان واسم سه ماه اضافه خدمت رد کرده تاریخ اعزامم افتاده ۲/۱ میخواستم بدونم۲/۱ باید همون پادگان اموزشی برم با همون کد پیام اوری یا تغییر میکنه؟تا حالا کسی بوده همچین شرایطی داشته باشه؟کد اموزشیم خورده پیام اوران بهداشت نیرو زمینی سپاه خاتم النبیا یزد

Junior Member

سلام
    از دوستانی که برگه اعزام برای اول اردیبهشت 96 دارن و برای امریه خاتم ثبت نام کرده بودن باهاشون تماس گرفتن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    بهش میگن هتل خاتمی، جای خیلی خوبی هست چون پادگان سپاه هست جای خیلی مناسبی هست نسبت به سایر مکان های آموزشی بهتر هست، اکثر امریه ها در این پادگان آموزشی دارند، کلا جای نگرانی نیست. خوش بگذره دوست عزیز
    f

سلام دوست عزیز مگه اکثر امریه ها ، اموزشیشون تهران نمیوفته؟

Junior Member

سلام من شهرستانی هستم میخواستم بپرسم اگر امریه برای تهران درخواست بدم وپذیرش بشم خوابگاه در تهران در اختیار من قرار میدن یا نه؟

همیچنین اگر بحث تروریستی اعلام کردن ترامپ جدی شود آیا برای سفر به کشور هایی غیر از آمریکا هم محدودیت خواهیم داشت؟

تا حالا کسی تجربه خدمت در یگان حفاظت محیط زیست یا منابع طبیعی به صورت امریه رو داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1370 نمایش پست ها
    f

سلام دوست عزیز مگه اکثر امریه ها ، اموزشیشون تهران نمیوفته؟
    سلام امریه های دولتی اکثرا 01 تهران هستن مثل نفت و وزارت خونه ها ولی امریه های خاتم میرن پادگان خاتمی یزد و اگر دوره تکمیلی رفته باشن مدرسی کرج
    همه جای خوب هستن و به نسبت پادگان های دیگه راحت ترن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)