صفحه 925 از 1141 نخستنخست ... 4258258759159169179189199209219229239249259269279289299309319329339349359751025 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,241 تا 9,250 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaba نمایش پست ها
    آقا کسی خبر داره وضعیت کاری قرارگاه خاتم چجوریه؟ یعنی برای غیربومی هاازساعت7صبح تا7شب بایدسرکارباشی؟ اگه بومی بودیم چطور یادرکل فرقی نمیکنه....دوستان لطفانظرات خود را راجع به اینکه تو قرارگاه خاتم بومی باشیم بهتره یاغیربومی...ممنون میشم اگه جواب بدین
    سلام مسائلی که شما مطرح کردید کاملا بستگی به محل خدمت شما داره بعضی کارگاها ساعت کاریشون 6 یا 8 ساعته هست و بعضی دیگه 12 ساعته . ممکنه حتی توی یک کارگاه وضعیت نیرو ها باهم متفاوت باشه و نمیشه نظر مشخصی داد ولی در حالت بیشینه همون 7 تا 7 هست و بیشتر نخواهد بود. اینکه بومی بودن بهتره یا غیر بومی بودن هم بستگی به خود شما داره غیر بومی بودن مرخصی به صورت 22-8 هست (یعنی غیر از اون 8 روز تمام روز های دیگه رو باید حاضر باشید اعم از جمعه یا تعطیلی رسمی البته تاسوا و عاشورا و نوروز استثنا هست) و شما در خوابگاه ساکن خواهید شد و مبلغ هزینه ایاب و ذهاب هم بیشتره و کارگاه موظفه به شما 3 وعده غذا بده اما ساعت کاری و سایر موارد فرقی بین بومی و غیر بومی نیست . در کل به نظر من هرکدوم مزایای خوشو داره .

نقل قول نوشته اصلی توسط amir532 نمایش پست ها
    کی گفته همه جای راحت اند؟ امریه های جهاد دانشگاهی پادگان پدافند هوایی سمنان اند که فوق العاده جای بد و سختیه.
    من منظورم اون پادگان هایی بود که اسم آوردم و جایی که شما گفتی رو اطلاعی ندارم اما در حال کلی در تمام پادگان ها به نسبت سرباز های عادی، با امریه ها برخورد بهتری دارن و کمتر سخت میگیرن . اما خوب آموزشی ذاتا سخته . ولی عیب نداره میرید مرد میشید
    باورکنید هرچند سختی زیادی داره اما اگر خودتون سخت نگیرید جزو بهترین خاطرات تمام عمرتون خواهد بود

Junior Member irmacfa آواتار ها

دوستان کسی خاتم برای مناطق بد آب وهوا و عملیاتی و جنگی چطوره ؟ مثلا ما شش ماه گسری داریم اونم شامل حال ما میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
    دوستان کسی خاتم برای مناطق بد آب وهوا و عملیاتی و جنگی چطوره ؟ مثلا ما شش ماه گسری داریم اونم شامل حال ما میشه ؟
    امریه خاتم از نظر قوانین ، کاملا مثل سربازی عادیه . ینی اینکه در این مورد که شما گفتین مناطق بد آب و هوا در صورت غیر بومی بودن مدت خدمت 19 ماه و منطقه عملیاتی هم کسری خودش رو داره ( عددش رو یادم نیست) . و از بابت کسری کلا هیچ مشکلی برای بچه های خاتم وجود نداره . مگر اینکه از اول شرط کرده باشن که مورد نادریه

Junior Member irmacfa آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix4ever نمایش پست ها
    امریه خاتم از نظر قوانین ، کاملا مثل سربازی عادیه . ینی اینکه در این مورد که شما گفتین مناطق بد آب و هوا در صورت غیر بومی بودن مدت خدمت 19 ماه و منطقه عملیاتی هم کسری خودش رو داره ( عددش رو یادم نیست) . و از بابت کسری کلا هیچ مشکلی برای بچه های خاتم وجود نداره . مگر اینکه از اول شرط کرده باشن که مورد نادریه
    راسته میگن کسری بسیج رو دارن بر میدارند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mra30 نمایش پست ها
    سلام عزیزان من حدود 100 صفحه از ابتدا و انتهای این تاپیک رو خوندم و اطلاعات خیلی خوبی بدست اوردم
    بنده 19 دی فارق التحصیل شدم و داروساز هستم. سربازی دارم و با جبهه های پدرم حدود 9 ماه کسری دارم. در یک شرکت دارویی دولتی دارم شروع به کار میکنم که اونجا میخوان من رو به عنوان سرباز بگیرن و در عین حال تا بحال چنین نیرویی نداشتن که در قالب سربازی براشون خدمت کنه. حالا چند سوال دارم:
    1. با توجه به اینکه این شرکت برای اولین بار میخواد نیرویی مثل من بگیره و روال کار دستشون نیست چقدر احتمال داره بتونن اینکار رو بکنن؟
    2. ایا من اگر در اونجا شروع به کار کنم امریه اونجا میشم؟ و مدت زمان سربازیم 24 ماه محاسبه خواهد شد و دیگه نمیتونم از کسری جبهه های پدر استفاده کنم؟
    3. توی این هفته میخوام دفترچه پست کنم و با توجه به شنیده ها احتمالا اعزام 1 تیر باشم. این 4 ماه برای مکاتبات و بقیه کار های اداری کافی هست؟ من به محض دریافت برگه اعزام اون رو به شرکت تحویل بدم تا خودشون کارها رو پیگیری کنن؟
    ۱-هر اداره دولتی نمیتونه باید از نظام وظیفه سهمیه داشته باشه
    ۲-میگن امریه کسری نداره ولی اقدام کنی میتونی تو سیستم پلیس +۱۰ ثبت کنی و استفاده کنی
    ۳-الان اگه اقدام کنن نه دیر نمیشه

Junior Member

سلام. من ارشد برق از دانشگاه کرمان هستم. میخوام یه جوری امریه در تهران بگیرم. برای چه جاهایی میتونم اقدام کنم به غیر از انرژی اتمی؟

Junior Member

دوستان سلام
    من دیدم خود سپاه واسه امریه زده ولی گفته باید 6 ماه بسیج داشته باشید ، کسی میدونه شرایط چجور هستش /؟

خیلی جالبه یکی از سازمان ها سهمیه داره برای امریه ولی پول نداره واسه پرداخت برای آموزش سرباز ها یعنی امریه هاش معلق هستند، یک سازمان دیگه مشابه قبلی در همین راستا سهمیه نداره برای امریه، اما تا دلت بخواد میتونه پول پرداخت کنه واسه آموزشی و کلی سرباز رو میتونه ساپورت کنه، اما این یکی هم مثل قبلی امریه هاش معلق هستند، هم متقاضی ها میدونند که سازمان اول قادر نیست پول رو تامین کنه و هم افرادیکه سهمیه دادند مطمئن هستند که امریه این سازمان شدنی نیست اینها موضوعی نیستند که اتفاقی باشند اینها برنامه ریزی شده، حساب شده و عمدی هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkanink نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دیدم خود سپاه واسه امریه زده ولی گفته باید 6 ماه بسیج داشته باشید ، کسی میدونه شرایط چجور هستش /؟
    مثل سایر موارد باید آشنا داشته باشید فقط همین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)