صفحه 926 از 1141 نخستنخست ... 4268268769169179189199209219229239249259269279289299309319329339349359369761026 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,251 تا 9,260 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    خیلی جالبه یکی از سازمان ها سهمیه داره برای امریه ولی پول نداره واسه پرداخت برای آموزش سرباز ها یعنی امریه هاش معلق هستند، یک سازمان دیگه مشابه قبلی در همین راستا سهمیه نداره برای امریه، اما تا دلت بخواد میتونه پول پرداخت کنه واسه آموزشی و کلی سرباز رو میتونه ساپورت کنه، اما این یکی هم مثل قبلی امریه هاش معلق هستند، هم متقاضی ها میدونند که سازمان اول قادر نیست پول رو تامین کنه و هم افرادیکه سهمیه دادند مطمئن هستند که امریه این سازمان شدنی نیست اینها موضوعی نیستند که اتفاقی باشند اینها برنامه ریزی شده، حساب شده و عمدی هستند.
    به همین سادگی هم نیست دوست عزیز، این چیزی که میگید یه جورایی قانونی هست، کلا در مورد پرداخت هزینه دوره آموزش نظامی سه حالت وجود داره و هر سه این حالت ها هم به تایید ستاد کل نیروهای مسلح رسیده و هیچ منع قانونی ای هم وجود نداره، حالت اول سازمان امریه دهنده خودش هزینه رو پرداخت میکنه مثل وزارت نفت، حالت دوم سازمان امریه دهنده با سرباز توافق میکنه که سرباز خودش هزینه رو پرداخت کنه ولی سازمان بعدا این پول رو به سرباز برمیگردونه مثل سازمان صنعت و معدن و حالت سوم هم سازمان طی میکنه که نمیتونه هزینه رو پرداخت کنه و سرباز خودش باید پرداخت کنه هزینه آموزش سال ۹۵ حدود یک میلیون و نیم بود حالا سال دیگه چه قدر افزایش میخوره معلوم نیست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط elsajjad نمایش پست ها
    به همین سادگی هم نیست دوست عزیز، این چیزی که میگید یه جورایی قانونی هست، کلا در مورد پرداخت هزینه دوره آموزش نظامی سه حالت وجود داره و هر سه این حالت ها هم به تایید ستاد کل نیروهای مسلح رسیده و هیچ منع قانونی ای هم وجود نداره، حالت اول سازمان امریه دهنده خودش هزینه رو پرداخت میکنه مثل وزارت نفت، حالت دوم سازمان امریه دهنده با سرباز توافق میکنه که سرباز خودش هزینه رو پرداخت کنه ولی سازمان بعدا این پول رو به سرباز برمیگردونه مثل سازمان صنعت و معدن و حالت سوم هم سازمان طی میکنه که نمیتونه هزینه رو پرداخت کنه و سرباز خودش باید پرداخت کنه هزینه آموزش سال ۹۵ حدود یک میلیون و نیم بود حالا سال دیگه چه قدر افزایش میخوره معلوم نیست ...
    اگر این موضوع که سرباز باید هزینه خودش رو بپر دازه حقیقت داره این دیگه سربازی نیست دانشگاه آزاد هست!!!! کاشکی میشد مدرک دانشگاه رو پس بدیم ما رو غایب حساب کنند. حداقل اینجوری با هزینه کمتر معاف دائم میشدیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    اگر این موضوع که سرباز باید هزینه خودش رو بپر دازه حقیقت داره این دیگه سربازی نیست دانشگاه آزاد هست!!!! کاشکی میشد مدرک دانشگاه رو پس بدیم ما رو غایب حساب کنند. حداقل اینجوری با هزینه کمتر معاف دائم میشدیم.
    یه کار میشه کرد اونم اینه که سرباز بیخیال امریه بشه و بره تو پادگان خدمت عادیش رو انجام بده، تو این حالت تازه ثواب بیشتری هم میبره ! امکاناتی که توی امریه داده میشه، احترامی که گذاشته میشه و مهمتر از همه کاری که آدم یاد میگیره به نظرم ارزشش چندین میلیون هست نه یک و نیم میلیون ! این پولم زوری نیست تازه همه سازمانا هم اینطوری نیستن، دیگه تصمیم با خود شخصه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط elsajjad نمایش پست ها
    یه کار میشه کرد اونم اینه که سرباز بیخیال امریه بشه و بره تو پادگان خدمت عادیش رو انجام بده، تو این حالت تازه ثواب بیشتری هم میبره ! امکاناتی که توی امریه داده میشه، احترامی که گذاشته میشه و مهمتر از همه کاری که آدم یاد میگیره به نظرم ارزشش چندین میلیون هست نه یک و نیم میلیون ! این پولم زوری نیست تازه همه سازمانا هم اینطوری نیستن، دیگه تصمیم با خود شخصه ...
    حق با شماست، راستی شما امریه کجا رو دارید؟

Junior Member

با سلام.
    دوستان بنده از سازمان اتمی و سپانیر تقریبا پذیرش گرفتم.
    کار اتمی تو تهرانه و خود سازمان. ما جذب یه شرکت که تو کار ساخت نیروگاهه (چند فاز نیروگاه اتمی بوشهر دستشه) میشیم.ما قراره تو بخش ابزار دقیق و کنترل مشغول باشیم. سازمان برا امریه ها اسکان ندارد. غذا هم پای سربازه. تایم اداری و دو روز اخر هفته تعطیل. اضافه کار هم داره و ماهی شاید ۵۰۰ بدن بدون اضافه کارش. اینده کاری هم گفتن اگ نیرو بخوایم از سربازای خوب میگیرم و قبلا هم گرفتیم. کسری هم نداره و خدمتش ۲۴ ماه تماام هست.(اگه اینجا برم احتما باید کل حقوقش رو خرج خودش کنم. ولی خب تهران که عسلو نیست، میشه پول در اورد از جای دیگه هم)

سپانیر هم میدونید دیگه.تو کار نفت و گازه و بیشتر جنوب . عسلویه هست کارش. مشکل اسکان و غذا هم نیست. تازه کسری داره و خدمتشم مث اتمی ۲۴ ماه نیست و 21 ماهه. مثلا من برم سپانیر احتمالا ۱۷ ماه خدمت کنم. تو زیرمجموعه های خاتم هم دوستان گفتن کارش و امکاناتش از بقیه بهتره. کارگاهاشم مطمینا بیرون شهز و تو بیابون باید باشه!!
    بنده بومی خوزستانمو ارشد برق الکترونیک دارم. لطفا راهنمایی کنید کدومش قابل قبولتره برا من اونم برج 2؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستانو خسته نباشین. امریه دارها میتونن از معافیت های پزشکی و جبهه و ... استفاده کنند حین خدمت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moslem841 نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان بنده از سازمان اتمی و سپانیر تقریبا پذیرش گرفتم.
    کار اتمی تو تهرانه و خود سازمان. ما جذب یه شرکت که تو کار ساخت نیروگاهه (چند فاز نیروگاه اتمی بوشهر دستشه) میشیم.ما قراره تو بخش ابزار دقیق و کنترل مشغول باشیم. سازمان برا امریه ها اسکان ندارد. غذا هم پای سربازه. تایم اداری و دو روز اخر هفته تعطیل. اضافه کار هم داره و ماهی شاید ۵۰۰ بدن بدون اضافه کارش. اینده کاری هم گفتن اگ نیرو بخوایم از سربازای خوب میگیرم و قبلا هم گرفتیم. کسری هم نداره و خدمتش ۲۴ ماه تماام هست.(اگه اینجا برم احتما باید کل حقوقش رو خرج خودش کنم. ولی خب تهران که عسلو نیست، میشه پول در اورد از جای دیگه هم)

سپانیر هم میدونید دیگه.تو کار نفت و گازه و بیشتر جنوب . عسلویه هست کارش. مشکل اسکان و غذا هم نیست. تازه کسری داره و خدمتشم مث اتمی ۲۴ ماه نیست و 21 ماهه. مثلا من برم سپانیر احتمالا ۱۷ ماه خدمت کنم. تو زیرمجموعه های خاتم هم دوستان گفتن کارش و امکاناتش از بقیه بهتره. کارگاهاشم مطمینا بیرون شهز و تو بیابون باید باشه!!
    بنده بومی خوزستانمو ارشد برق الکترونیک دارم. لطفا راهنمایی کنید کدومش قابل قبولتره برا من اونم برج 2؟
    با تشکر
    سلام. ببخشید من چند تا سوال از شما دارم. شما تو زمینه ی ابزار دقیق و کنترل تجربه دارید که شما رو برای اونجا پذیرفتن؟ درباره ی حقوق خودشون گفتن روی 500 تومن هست؟ شما شرایط ویژه ای هم داشتید مثل تاهل، ایثارگری و ...؟ بعد از چه مدت به شما جواب دادن؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید چون من خودم ارشد برق-قدرت هستم می خوام برای انرژی اتمی اقدام کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkanink نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دیدم خود سپاه واسه امریه زده ولی گفته باید 6 ماه بسیج داشته باشید ، کسی میدونه شرایط چجور هستش /؟
    سلام فقط شش ماه بسیج عادی میخواد . میتونه دانش آموزی یا دانشجویی هم باشه .جورکردنش سخت نیست

یادش بخیر از سال 93 تو این سایت عضو شدم ... چقد تو این سایت بالا و پایین پریدیم و بحث کردیم و کمک کردیم به همدیگه و سراغ چندتا اداره و سازمان رفتیم برا امریه گرفتن
    تاریخ اعزام به آموزشی : 1 تیر 94 پادگان شهدا کرمانشاه و الان من 20 ماه از خدمتم رو در آموزش و پرورش به خیر و خوشی رد کردم (سرباز معلم) و چند ماه دیگه هم تموم میشه خدمت امریه من ...!!!
    ممنون از صاحب سایت و تمام دوستان

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر

دوستان عزیزی که اعزام 1/2 یا 1/4 هستن اگه راجب پادگان خاتمی سوالی داشتید من درخدمتم . تو همین فروم بچرخید سرچ کنید مطلب زیاده ، بخونید اگه سوالی بود و منم اطلاعی داشتم خوشحال میشم کمک کنم. من خودم دم رفتن خیلی سوالای زیادی داشتم که به لطف دوستان تاحد زیادی برطرف شد الان منم کاری از دستم بربیاد خوشحال میشم . خوبه اگه دوستانی که از این سایت کمک میگیرن بعد از اینکه کارشون انجام شد گاهی یه سر بزنن شاید بتونن به مشکلات دوستانی که تازه اقدام میکنن پاسخ بدن.
    شاد باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)