صفحه 928 از 1141 نخستنخست ... 4288288789189199209219229239249259269279289299309319329339349359369379389781028 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,271 تا 9,280 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_Pishtaz نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون...
    در مورد تمدید و تعجیل، هر دو روش رو کمی بیشتر توضیح میدین؟ مثلا روش اینترنتی، از طریق کدوم لینک یا سایت انجام میشه؟
    و همچنین در مورد ملاقات مردمی، به کجا باید مراجعه کنیم؟
    روش اینترنتی از طریق سایت evazifeh.epolice.ir انجام میشه که نیاز به کد سخا و کد ملی دارین که کد سخا رو بعد از اینکه پلیس +۱۰ درخواست اعزامتون رو ثبت کرد و برگه سبزتون رو داد اون کد رو هم بهتون میده، باقیش هم وارد سایت که بشین مشخصه، در مورد ملاقات مردمی هم سیستمش نسبت به زمانی که خودم رفتم تغییر داشته اون موقه که من رفتم یه شماره ای بود باش تماس میگرفتیم و بمون میگفت فلان روز بیاید فلان جا ولی الان به جای اون شماره تماس باید توی سایت درخواست بدید و بعد خودشون تماس میگیرن، دقیقش رو توی تاپیک ملاقات مردمی ببینید ...

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر

ممنون از پاسختون...
    در مورد تمدید و تعجیل، هر دو روش رو کمی بیشتر توضیح میدین؟ مثلا روش اینترنتی، از طریق کدوم لینک یا سایت انجام میشه؟
    و همچنین در مورد ملاقات مردمی، به کجا باید مراجعه کنیم؟
    البته با مراجعه به دفاتر پلیس +10 هم میتونید درخواست ثبت کنید. و غیر از این ها یه حالت موارد خاص هم هست که برای دلائل پزشکی یا مشکل های خاصه ! مثلا شکستن ناگهانی پا یا دست درست قبل از اعزام که یه دکتر متخصص تائیدش کنه و بهداری نیروانتظامی هم تائید کنه

ممنون از پاسختون...
    در مورد تمدید تاریخ اعزام، ایا معمولا قبول میکنن؟ برای این که کارهای اعزام رو انجام بدم باید چکار کنم؟ منظورم با چه مدارکی برم پلیس+10؟ میخوام دفترچمو بفرستم...الان دفترچه نظام وظیفه هست؟ آخه یکی بهم گفت که دیگه دفترچه ای نیست!
    بستگی به تاریخ اعزامش داره بعضی تاریخ ها پر طرف دار ترن و بعضی وقت ها ظرفیت ها اجازه نمیده . بعضی وقت ها خیلی سخت میشه و بعضی وقت ها خیلی راحت. من زمان اعزام خودم رفتم پلیس +10 هرکس هفته قبلش درخواست داده بود برای تمدید باهاش موافقت شده بود ولی با درخواست های بعدی مخالفت شد ... شنیدم با ملاقات مردمی خیلی کارها میشه کرد هرچند خیلی دردسر داره

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه امریه جهاد دانشگاهی بهتره یا فنی حرفه ای؟

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات م

سلام...

اعزامم شد اول شهریور...

من رفتم آموزش و پرورش شهرمون، قسمت کارگزینی و امور اداری. بابت امریه معلمی خواستم بدونم مدارک چی هست. گفتند نمیگیریم و برای کسایی هست که پدر و مادر فرهنگی باشند! جالب این بود که خیلی بد برخورد کردند! آیا واقعا الان نمیگیرن؟ برای فرهنگیاست؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.
    ویرایش توسط amir_Pishtaz : March 13th, 2017 در ساعت 03:46 PM

سلام دوستان..

نحوه ثبت نام امريه سربازي در صنعت نفت چطوریه؟

سلام دوستان..

نحوه ثبت نام امريه سربازي در صنعت نفت چطوریه؟
    سلام باید برید توی سامانه امریه شرکت نفت ثبت نام کنید اونجا شرایط رو نوشته و گفته که باید چکارکنید. اما امریه شرکت نفت گرفتن کار خیلی سختیه ! امیدارم موفق باشید . این آدرسشه :
    http://eservice.mop.ir/mios/

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix4ever نمایش پست ها
    سلام باید برید توی سامانه امریه شرکت نفت ثبت نام کنید اونجا شرایط رو نوشته و گفته که باید چکارکنید. اما امریه شرکت نفت گرفتن کار خیلی سختیه ! امیدارم موفق باشید . این آدرسشه :
    http://eservice.mop.ir/mios/
    ممنون از پاسختون....

من اینجا رو خونده بودم. سایت www.pmhr.ir بالا نمیاد! لینک ثبت نام کجاست؟ داخل سایت www.mop.ir هم نمیبینم جایی برای ثبت نام باشه. آره سخته...شانسمو امتحان کنم.

کد سخا رو چطوری میشه گرفت؟..به من ظاهرا ندادن...یه فرم بود که توش کد سخا داشت ولی انو به من ندادن.

کد سخا رو چطوری میشه گرفت؟..به من ظاهرا ندادن...یه فرم بود که توش کد سخا داشت ولی انو به من ندادن.
    باید بری پلیس+10 بگیری "بعضی وقت ها" تلفنی هم میدن ولی برای امربه زیاد روی سامانه سخا نمیشه حساب کرد . مخصوصا امریه خاتم واسه من حدود چندهفته قبل از اعزام نوشت خاتمی یزد ولی بعد زود برش داشتن واسه بعضیا که کلا ننوشت اگه بتونی بری از نظام وظیفه شهرتون بپرسی بهتره . معمولا 20 روز قبل از اعزام تقریبا همه چیز مشخصه اما نمیگن . موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)