صفحه 936 از 1141 نخستنخست ... 4368368869269279289299309319329339349359369379389399409419429439449459469861036 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,351 تا 9,360 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات م

نقل قول نوشته اصلی توسط A810193254b نمایش پست ها
    سلام دوستان. من هفته دوم اسفند دفترچه رو پست کردم و اعزامم افتاد 1 تیر . تو سایت امریه نفت هم نوشته باید 6 ماه قبل از تاریخ اعزام و 1-10 ماههای زوج اقدام کنید. حالا من که 3 ماه بعد از پست کردن دفترچم اعزامم هستش چیکار کنم؟
    شما توی اردیبهشت ماه وارد سایت شو و ثبت نام کن، اگر قبول شدی لازمه که بری دنبال تمدید و تعجیل، به غیر از وزارت نفت شما هر ارگان دیگه ای که رفتی و اونا بهت اوکی دادن تاریخ اعزامت رو به تاریخ مد نظر اونها تغییر میدی ...

نقل قول نوشته اصلی توسط joker7p نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام وقتتون بخیر چند سوال داشتم از راهنمایی شما پیشاپیش سپاسگزارم

-اگر امریه سپاه را گرفته باشیم و برگه اعزام برای پادگان ارتش بیاید ایا زمان تقسیم امکان پذیر هست به امریه ای که گرفته ایم برگردیم؟
    -اگر این امکان نیست ایا در فرصت باقی مانده با توجه به اعزام در برج 2 امکان دارد که محل اعلام شده در برگه اعزام از ارتش به سپاه تغییر پیدا کند؟
    -آیا اصلا بین امریه ایی که گرفته ایم و پادگان اموزشی رابطه مستقیمی وجود دارد یا خیر؟
    سلام
    اگر امریه سپاه برای شما تایید شده باشه آموزشی شما "باید" سپاه باشه من دیده بودم که بعضی وقت ها بجای پادگان خاتمی یزد یا مدرسی کرج که امریه های قرارگاه خاتم میرن اشتباها کد سپاه نیشابور یا سپاه جاهای دیگه خورده باشه ولی ارتش نه !!! احتمالا یا امریه شما به دلائلی قبول نشده یا اشتباها کد زده باشن . بهترین کار اینه که با قرب مرکز تهران تماس بگیرید( تلفنش توی همین فروم باید باشه توی نت هم بگردید هست تهران خیابون فلامک هست فک کنم) و با مسئول منابع انسانی یا جذب سرباز صحبت کنید و پیگیری کنید اگر اشتباه شده باشه خودشون اصلاح میکنن اما اگر از اساس مشکلی باشه ( مثلا از اول برای شما درخواست به قرب مرکز نرسیده باشه ) کاری نمیتونن براتون بکنن ینی میتونن اما خودشنو به دردسر نمیندازن اون موقع شما باید بری تاریخ اعزام رو بندازی عقب و از اول پروسه رو طی کنید و متاسفانه این موقع عقب انداختن کار سختیه . نگران کد خوردنتون هم نباشید چون اگر تاریخ رو عقب بندازید کد فعلی لغو میشه و در تاریخ بعد مجدد کد تخصیص میدن .
    و همون طور که گفتم بله بین امریه و آموزشی رابطه هست به این صورت که امریه ارگان های دولتی مثل صنایع و معادن و شرکت نفت ، آموزشی ارتش ( فکر کنم 01 تهران ) و امریه های قرارگاه خاتم و پذیرش های پادگان سپاه ، آموزشی سپاه ( معمولا خاتمی یزد یا مدرسی کرج ) خواهند بود . البته سرباز معلم و جهاد کشاورزی هم فکر کنم سپاه باشه و متاسفانه اگرشما کد ارتش خوردید و امریه دولتی اقدام نکرده باشید، برای امریه سپاه دچار مشکل خواهید شد و راه حلش هم همون هست که گفتم. یه احتمال دیگه هم هست که شاید شما همزمان برای یه نهاد دولتی هم اقدام کرده باشید و قبول شده و چون دوتا امریه برای شما رسیده نظام وظیفه یکی شون رو براتون زده باشن . در هر صورت امریه دار بودن رو میتونید از نظام وظیفه استان تون بپرسید . موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه

نقل قول نوشته اصلی توسط elsajjad نمایش پست ها
    شما دفترچه رو پست کن ببین چه تاریخی میوفتی، اگر تاریخ اعزامت تاریخ مد نظر شرکت بود که مشکلی نیست ولی اگر نبود بایستی بری دنبال تمدید و تعجیل

در مورد شرکت پیدا کردن یا همون کاریابی این کار به عهده خود شرکت ملی نفته فقط تنها کاری که شما باید بکنی اینه که توی یه تاریخ مشخص که خودشون بهتون گفتن بهشون ایمیل بزنی و سوال کنی، اگر تاریخ ایمیل زدن نمیدونی باید مجددا از خودشون سوال کنی، وقتی که ایمیل رو زدی اونها حداکثر یه ماه بعدش جواب ایمیلتون رو میدن و میگن کدوم شرکت افتادین ...
    خیلی ممنون بابت جواب

1. پس شما مطمئن هستین که الان من می تونم دفترچه پست کنم دیگه؟ از شرکت به من گفتم تاریخ اعضامم می افته شهریور
    2.به نظرتون میشه به نوعی با ترفندی از کسری خدمت هم استفاده کرد در امریه شرکت نفت؟
    3.امریه شرکت نفت رو میشه وسطش یا در هر مقطعی کنسل کرد و برگشت همون سربازی معمولی تو پادگان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    در اعزام اسفند معمولا اکثر سازمان ها امریه میگیرند منظورم سازمان هایی هست که هر سال سهمیه دارند. شما پایان فارغ التحصیلی به سازمان ها مراجعه کنید چون بیشترین این سازمان ها 4 یا 5 ماه قبل از اعزام مدارک رو دریافت میکنند چون سهمیه هاشون در این مدت پر میشه بنابر این از قبل هماهنگ کنید. 1- در سازمانی تشکیل پرونده بدید که متناسب با رشته شما باشه و 2- در سازمانی درخواست بدید که آشنا دارید. بعدش فرض کنید یک سازمان دی ماه امریه می گیره که معمولا بعید هست. و شما تاریخ اسفند دارید باید تعجیل بزنید به دی ماه یا بر عکس شما اسفند هستید و اون سازمان اردیبهشت رو میخواد شما تمدید میکنید به اردیبهشت، با تمدید اول همیشه موافقت میشه من تا حالا نشنیدم کسی تو این زمینه شکست خورده باشه
    خیلی ممنونم جوابتون کامل و عالی بود
    پس خیلی نگران این نباشم که 10 روز زودتر دفاع کنم یا 10 روز دیرتر (به فرض 20 شهریور یا 1 مهر)
    چون به قول شما میشه مقداری تعجیل یا تمدید کرد

رشتم برق قدرت هستش ، به نظرتون کجاها برم بهتره ؟
    و اینکه آشنا هم داشته باشم چطوری میتونم یکم مطمئن شم یا یجوری نسبتا اطمینان کسب کنم که بین این 2 اداره کدوم صلاحه مدارک بدم ؟
    اخه شیدم همزمان نمیشه چندتا اداره درخواست امریه داد
    خیلی ممنونم

Junior Member

پست دفترچه چقدر زمان می بره و تو یک روز میشه کارهاشو انجام داد؟
    چه مدارکی برای پست دفترچه نیازه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabk نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت جواب

1. پس شما مطمئن هستین که الان من می تونم دفترچه پست کنم دیگه؟ از شرکت به من گفتم تاریخ اعضامم می افته شهریور
    2.به نظرتون میشه به نوعی با ترفندی از کسری خدمت هم استفاده کرد در امریه شرکت نفت؟
    3.امریه شرکت نفت رو میشه وسطش یا در هر مقطعی کنسل کرد و برگشت همون سربازی معمولی تو پادگان؟
    الان شما دیگه باید دفترچه رو پست کنید، شرکت به شما گفته باید اعزامتون شهریور باشه شما اگر پست کردی و شهریور افتادی که فبها در غیر این صورت تمدید و تعجیل خودش با شرایط فعلی حداقل یک ماه زمان میبره، در مورد سوال دومتون ترفندی جز آشنا داشتن در خود شرکت وجود نداره، به طور کلی در بحث کسری خدمت برای سربازان امریه دار این ارگان امریه دهنده هست که باید رضایت بده تا کسری اعمال بشه، به جز کسری فرزند دارد بودن شما هر کسری دیگه ای که بخوای اعمال کنی بایستی با رضایت ارگان امریه دهنده باشه در غیر این صورت کسریتون هیچجوره اعمال نمیشه و سوال آخرتون جوابش مثبته ولی دوتا شرظ داره یکی اینکه خدمتون از همون 24 ماه محاسبه خواهد شد و دوم اینکه شما رو مثه سربازای عادی تقسیم میکنن و با وضع داغون تقسیمات معلوم نیست کجا بیوفتین و اگر منظورتون از انصراف از امریه اعمال کسری باشه با توجه به اینکه اونا از ماها زرنگ ترن نمیدونم قبول میکنن یا نه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabk نمایش پست ها
    پست دفترچه چقدر زمان می بره و تو یک روز میشه کارهاشو انجام داد؟
    چه مدارکی برای پست دفترچه نیازه؟
    در بدترین حالت ممکن یک هفته زمان میبره، شما برو پلیس +10 خودشون همه چیز رو براتون توضیح میدن، یه قطعه عکس نیازه + نامه به نظام دانشگاه یا گواهی فراغت از تحصیل + کارت ملی و شناسنامه به همراه کپی و یه کد رهگیری که باید از توی اینترنت تهیه کنید و همراه خودتون داشته باشید + دو تا از فرمهای انتهای دفترچه ...

شما توی اردیبهشت ماه وارد سایت شو و ثبت نام کن، اگر قبول شدی لازمه که بری دنبال تمدید و تعجیل، به غیر از وزارت نفت شما هر ارگان دیگه ای که رفتی و اونا بهت اوکی دادن تاریخ اعزامت رو به تاریخ مد نظر اونها تغییر میدی ...
    خیلی ممنون از پاسختون. ولی آیا میشه بیش از دو ماه تمدید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط A810193254b نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. ولی آیا میشه بیش از دو ماه تمدید کرد؟
    بله میشه، با توجه به اینکه اگر شما قبول بشی میتونی بری ملاقات مردمی و برگه قبولی امریه رو ارائه بدی در اون صورت به احتمال ۹۹ درصد درخواستت رو قبول میکنن ...

س
    نقل قول نوشته اصلی توسط moslem841 نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان بنده از سازمان اتمی و سپانیر تقریبا پذیرش گرفتم.
    کار اتمی تو تهرانه و خود سازمان. ما جذب یه شرکت که تو کار ساخت نیروگاهه (چند فاز نیروگاه اتمی بوشهر دستشه) میشیم.ما قراره تو بخش ابزار دقیق و کنترل مشغول باشیم. سازمان برا امریه ها اسکان ندارد. غذا هم پای سربازه. تایم اداری و دو روز اخر هفته تعطیل. اضافه کار هم داره و ماهی شاید ۵۰۰ بدن بدون اضافه کارش. اینده کاری هم گفتن اگ نیرو بخوایم از سربازای خوب میگیرم و قبلا هم گرفتیم. کسری هم نداره و خدمتش ۲۴ ماه تماام هست.(اگه اینجا برم احتما باید کل حقوقش رو خرج خودش کنم. ولی خب تهران که عسلو نیست، میشه پول در اورد از جای دیگه هم)

سپانیر هم میدونید دیگه.تو کار نفت و گازه و بیشتر جنوب . عسلویه هست کارش. مشکل اسکان و غذا هم نیست. تازه کسری داره و خدمتشم مث اتمی ۲۴ ماه نیست و 21 ماهه. مثلا من برم سپانیر احتمالا ۱۷ ماه خدمت کنم. تو زیرمجموعه های خاتم هم دوستان گفتن کارش و امکاناتش از بقیه بهتره. کارگاهاشم مطمینا بیرون شهز و تو بیابون باید باشه!!
    بنده بومی خوزستانمو ارشد برق الکترونیک دارم. لطفا راهنمایی کنید کدومش قابل قبولتره برا من اونم برج 2؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    منم واسه انرژی اتمی درخواست دادم ولی هنوز خبری نیست؟ آیا باهاتون تماس گرفتن که قبول شدین؟ میشه بفرمایین رشتتون چی بوده؟

Junior Member

سلام دوستان
    سوال من در مورد امریه شرکت نفت هست:
    1 - شرایط محیطی که کار میکنید چطوریه ؟
    2- چه شهری هستید؟
    3- اینترنت دارید؟
    4- اتاق های چند نفره دارید؟
    5- چند ساعت در روز کار میکنید؟
    6- آیا شیفت هم دارید؟
    7 - میزان حقوق دریافتی؟
    8- مدرک؟

واقعا ممنون میشم به همهشون جواب بدید... نیازی نیست شماره بزنید.
    شاد و پیروز باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)