صفحه 947 از 1141 نخستنخست ... 4478478979379389399409419429439449459469479489499509519529539549559569579971047 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,461 تا 9,470 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات م

دوستان کسی اطلاع داره که بخش نامه یا سهیه سال جدید اومده یا نه ؟
    چون آموزش و پرورش یا هر جای دیگه رفتم که قرار بود تا الان واسه امسال مشخص کنن ولی هنوز چیزی نیومده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_20 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره که بخش نامه یا سهیه سال جدید اومده یا نه ؟
    چون آموزش و پرورش یا هر جای دیگه رفتم که قرار بود تا الان واسه امسال مشخص کنن ولی هنوز چیزی نیومده
    منم امروز پیگیر بودم گفتن نیومده اگه بیاد تو سایت اعلام میکنیم.. معلوم نیست چرا امسال اینطوری شده به خیلی از سازمان ها هنوز سهمیه ندادن

سلام دوستان، کسی اعزامی 1 تیر هست که تو سایت قرارگاه خاتم ثبت نام کرده باشه و بهش زنگ زده باشن؟
    اگه زنگ زدن لطف کنید اعلام کنید.
    یاعلی

سلام دوستان...

من برای مصاحبه تخصصی امریه انرژی اتمی دعوت شدم و به نظر خودم خوب بودم و جواب دادم ..حالا بستگی به بقیه دعوت شده ها داره.

بهم گفتن کار پژوهشی رو دوست داری یا کارگاهی..من گفتم پژوهشی و انام اخرش گفتن یه هفته دیگه جواب قطعی رو به شما میدیم و بعدش مصاحبه عقدیتی سیاسی هست.

الان سوال من در مورد همین مصاحیه عقیدتی و سیاسی هست...که کلا در مورد چی میپرسن؟ من اطلاعات خوبی در زمینه احکام و سیاست ندارم. خواستم منو راهنمایی کنین...

مورد دیگه اینکه کسی که امریه انرژی اتمی بشه، باید با اپلای و خارج رفتن خداحافظی کنه دیگه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpc نمایش پست ها
    من همین مشکل را دارم اما با توجه به اینکه اگه دو ارگان همزمان نامه بدند به نظام وظیفه برای امریه، نظام وظیفه هر دو امریه را لغو می کند...برای همین دیگر امریه ها را بیخیال شو...
    یعنی وقتی یکی از ارگانها صد در صد شد، سریع باید بقیه رو کنسل کرد؟ آحه چطوری بقیه رو کنسل کنیم؟ منظورم چطوری حرف بزنیم....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_Pishtaz نمایش پست ها
    سلام دوستان...

من برای مصاحبه تخصصی امریه انرژی اتمی دعوت شدم و به نظر خودم خوب بودم و جواب دادم ..حالا بستگی به بقیه دعوت شده ها داره.

بهم گفتن کار پژوهشی رو دوست داری یا کارگاهی..من گفتم پژوهشی و انام اخرش گفتن یه هفته دیگه جواب قطعی رو به شما میدیم و بعدش مصاحبه عقدیتی سیاسی هست.

الان سوال من در مورد همین مصاحیه عقیدتی و سیاسی هست...که کلا در مورد چی میپرسن؟ من اطلاعات خوبی در زمینه احکام و سیاست ندارم. خواستم منو راهنمایی کنین...

مورد دیگه اینکه کسی که امریه انرژی اتمی بشه، باید با اپلای و خارج رفتن خداحافظی کنه دیگه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyakh نمایش پست ها
    رشته شما چی بود؟ معدلتون چن بود؟
    مکانیک.. 17.06

البته من هنوز قبول نشدم. و چیزی معلوم نیست.

دوستان سلام...

در مورد امریه فنی حرفه ای سوال داشتم...

در مرحله اول ثبت نامش نوشته بومی بودن شهر و مرکر انتخابی الزامی هست.....این یعنی این که من فقط میتونم استان خودم رو بزنم؟

اگه این طور باشه، من مثلا برای استان خودم رو میبینم که فوق لیسانس مکانیک نداره و بیشتر لیسانس رشته های دیگه هست....

در این مورد خواستم راهنماییم کنین....تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_Pishtaz نمایش پست ها
    دوستان سلام...

در مورد امریه فنی حرفه ای سوال داشتم...

در مرحله اول ثبت نامش نوشته بومی بودن شهر و مرکر انتخابی الزامی هست.....این یعنی این که من فقط میتونم استان خودم رو بزنم؟

اگه این طور باشه، من مثلا برای استان خودم رو میبینم که فوق لیسانس مکانیک نداره و بیشتر لیسانس رشته های دیگه هست....

در این مورد خواستم راهنماییم کنین....تشکر
    بایدبومی باشید اما شما می توانید با فوق لیسانس در مراکزی که لیسانس می خواهند نیز شرکت کنید

البته من هنوز قبول نشدم. و چیزی معلوم نیست.[/QUOTE]

انشاا.. که قبول میشید. ببخشید شما دفترچه رو پست کرده بودین و بعد برای امریه ی سازمان اقدام کردین یا هنوز دفترچه پست نکردین؟
    بعد فارق التحصیل از کدوم دانشگاه بودین ؟
    در مورد محل کار و حقوق صحبتی نکردین؟ آخه من شنیدم اگه تهرانی نباشین جا ندارن !!!
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)